Persoonlijke zone
Imprimable
Vittel, 10/03/2013, FRA - 15ème Aquathlon Indoor de Vittel
Rapportenlijst > Avenir - Tour 2
Bladzijde: [1]
120 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Avenirs - Tour 2 - Course 1
Nat+TransCourse à pied Categorie
PosNrNomAgeClubNatPosTempsPosTransT1T2T3T4SprintTempsTotalRangNom
1.11HOUILLON GabinVITTEL TRIATHLONFRA11:24119501:453:091POG
2.2AUCLAIR NicolasTRIATHLON NANCY LORRFRA41:30221471:453:152POG
3.7DORCKEL EstébanMETZ TRIATHLONFRA21:26722552:003:253POG
4.12LALANDE ElieBESANÇON TRIATHLONFRA51:42324491:503:324POG
5.6DEPARDIEU SimonBESANÇON TRIATHLONFRA31:279241:012:073:345POG
6.3CHOFFLON AloysVITTEL TRIATHLONFRA71:42425491:583:406POG
7.9GENSON GauthierNON LICENCIÉFRA61:42824522:003:427POG
8.1AUBERT NielsTRIATHLON EPINAL CLUFRA101:48624561:593:478POG
9.5COHELEACH EthanMETZ TRIATHLONFRA111:52525521:593:509POG
10.8FLEURENCE ThibautTRIATHLON CLUB DÉODAFRA91:4810251:032:113:5810POG
11.10GUEGUEN JusteNEUVES MAISONS TRIATFRA81:4511251:042:224:0611POG
12.4CHOVET MattéoNON LICENCIÉFRA122:1312281:172:384:5112POG
DNS13NEVEUX MaxenceVITTEL TRIATHLONFRAPOG
DNS14PERIEUR JulesVITTEL TRIATHLONFRAPOG

Avenirs - Tour 2 - Course 2
Nat+TransCourse à pied Categorie
PosNrNomAgeClubNatPosTempsPosTransT1T2T3T4SprintTempsTotalRangNom
1.31FGROSS Eloïse11METZ TRIATHLONFRA31:05122421:372:411PUF
2.28FDENIZOT Candice11GTVHSFRA41:06222431:372:432PUF
3.41FPERSON Marine11METZ TRIATHLONFRA21:05322461:442:483PUF
4.40FMONTEIL Lou11GTVHSFRA11:02523491:482:494PUF
5.30FFAIVRE Charlotte11BESANÇON TRIATHLONFRA61:09620501:492:585PUF
6.27FCHESNEL Celia11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA51:09823531:563:046PUF
7.33FHAAS Olivia11NON LICENCIÉEFRA71:12923551:563:087PUF
8.35FLALLOZ Louna10TRIATHLON EPINAL CLUFRA121:23425461:463:098PUF
9.43FVOGRIG Inès11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA81:16724551:543:109PUF
10.23FSCHEUNEMANN EliaBESANÇON TRIATHLONFRA91:191324532:033:221POF
11.38FLIEBGOTT Adèle10METZ TRIATHLONFRA141:271125572:003:2610PUF
12.42FPONT Lhéa11METZ TRIATHLONFRA101:221523582:063:2711PUF
13.37FLECOMTE Eve10METZ TRIATHLONFRA151:351023531:583:3212PUF
14.32FGUEGUEN Enora10NEUVES MAISONS TRIATFRA131:2419271:032:193:4313PUF
15.29FDULONT Romane11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA111:2223281:132:263:4814PUF
16.25FUHLRICH SandraNON LICENCIÉEFRA181:5012241:012:013:502POF
17.36FLASSALAS Thaïs10METZ TRIATHLONFRA211:5314231:002:053:5815PUF
18.19FLE BRESTEC PICOT OlgaMETZ TRIATHLONFRA201:5216251:012:073:583POF
19.26FVOYOT MathildeSÉLESTAT CATFRA191:5018241:022:104:004POF
20.24FSTEPIEN EmmyMETZ TRIATHLONFRA161:4621251:092:224:085POF
21.17FCAUDY EslaGÉRARDMER TRIATHLONFRA171:4820251:112:214:086POF
22.15FBALLAND BlancheVITTEL TRIATHLONFRA222:0517241:002:074:117POF
23.21FROCHET EnoraMETZ TRIATHLONFRA232:2022271:072:234:428POF
24.20FREINA LunaVITTEL TRIATHLONFRA242:2124271:132:284:489POF
DNF16FBONNEAU FlavyVITTEL TRIATHLONFRA252:431059POF
DNS18FFLORENTIN ElsaVITTEL TRIATHLONFRAPOF
DNS22FSABATY CeliaVITTEL TRIATHLONFRAPOF
DNS34FHERMES Sophie11TRI SPEED MAMERLUXPUF
DNS39FMANIN Charline10BESANÇON TRIATHLONFRAPUF

Avenirs - Tour 2 - Course 3
Nat+TransCourse à pied Categorie
PosNrNomAgeClubNatPosTempsPosTransT1T2T3T4SprintTempsTotalRangNom
1.44BERNOT Titouan11TRIATHLON NANCY LORRFRA156320411:322:271PUG
2.58GUERIN Mathéo11TRIATH' LONSFRA31:05518431:322:372PUG
3.52CORREIA Mathéo11GÉRARDMER TRIATHLONFRA61:10221421:302:403PUG
4.54FAIVRE Alix11BESANÇON TRIATHLONFRA71:10420421:322:424PUG
5.45BILLAUDEL Malo10POISSON TRIATHLONFRA131:20122401:302:505PUG
6.60JEANSON Oscar11POISSON TRIATHLONFRA101:16623441:392:556PUG
7.51CHESNEL Clément11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA51:09922501:472:567PUG
8.48CAMBRESY Lucas11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA111:18823471:433:008PUG
9.65TARDY Bastian11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA21:052125531:583:029PUG
10.63MORLOT Lucas11GTVHSFRA41:072224561:593:0510PUG
11.53DORCKEL Anatole11METZ TRIATHLONFRA81:141624511:523:0611PUG
12.64STEPHAN Jules11POISSON TRIATHLONFRA191:27724461:413:0712PUG
13.55FAIVRE Thibaut10METZ TRIATHLONFRA121:191123521:483:0713PUG
14.50CAUX Arthur11TRIATHLON EPINAL CLUFRA91:151925541:543:0914PUG
15.67TRIMBUR Léo11GTVHSFRA141:211323531:493:0915PUG
16.59HAUSS Antoine11VERDUN MEUSE TRIATHLFRA151:241522541:503:1416PUG
17.69VOGRIG Paul10VERDUN MEUSE TRIATHLFRA161:251723541:523:1717PUG
18.68VOGRIG Baptiste10VERDUN MEUSE TRIATHLFRA201:281426501:503:1818PUG
19.66TITOTO Tom10METZ TRIATHLONFRA221:311225501:493:1919PUG
20.49CASTANO Louis11VITTEL TRIATHLONFRA171:262025541:573:2220PUG
21.46BONIN Antonin10TRIATH' LONSFRA231:351023491:483:2221PUG
22.61JOLY Clément11TRIATHLON EPINAL CLUFRA211:301825521:543:2422PUG
23.56FLEURENCE Quentin11TRIATHLON CLUB DÉODAFRA181:272426592:073:3323PUG
24.62LORION Valentin10TRIATHLON CLUB DÉODAFRA241:462326532:043:4924PUG
DNS47BROCARD Julian11GTVHSFRAPUG
DNS57GODARD Paul11NON LICENCIÉFRAPUG

Avenirs - Tour 2 - Course 4
Nat+TransCourse à pied Categorie
PosNrNomAgeClubNatPosTempsPosTransT1T2T3T4SprintTempsTotalRangNom
1.78FHENRY Suzanne12METZ TRIATHLONFRA41:52252442:063:571BEF
2.84FMAUPETIT Camille12VITTEL TRIATHLONFRA21:44654492:153:592BEF
3.81FKIENTZ Annaëlle12SÉLESTAT CATFRA82:00149432:003:593BEF
4.83FLAPLANTE Wanda13CREUSOT TRIATHLONFRA11:391455542:274:054BEF
5.70FAUCLAIR Caroline12TRIATHLON NANCY LORRFRA51:56349502:114:075BEF
6.82FLALLOZ Anaé13TRIATHLON EPINAL CLUFRA61:58451482:134:116BEF
7.86FPAQUIN Clara13VERDUN MEUSE TRIATHLFRA31:481058522:244:127BEF
8.75FDEVILLARD Léna12NON LICENCIÉEFRA71:59550502:154:148BEF
9.77FGAUDIN Marie12TRIATHLON NANCY LORRFRA102:04951552:214:259BEF
10.74FDELACHAUX Zoé13BESANÇON TRIATHLONFRA142:09852522:204:2810BEF
11.71FCANNET Anouk12GTVHSFRA152:14752522:184:3111BEF
12.79FHIRSCHFELL Anne12ASPTT MULHOUSEFRA112:061356562:264:3212BEF
13.80FHOUILLON Camille13VITTEL TRIATHLONFRA122:071255552:254:3213BEF
14.76FDUMONT Emeline12VERDUN MEUSE TRIATHLFRA92:0317581:032:364:3814BEF
15.120FCOUCETRO Valentina13METZ TRIATHLONARG172:161159542:254:4015BEF
16.89FTITOTO Juliette12METZ TRIATHLONFRA192:201559572:284:4816BEF
17.87FROYER Aimie13GTVHSFRA132:0718591:002:424:4817BEF
18.72FCHESNEL Camille13VERDUN MEUSE TRIATHLFRA182:18161:00562:324:4918BEF
19.85FMOREL Justine13GÉRARDMER TRIATHLONFRA162:15191:031:022:535:0719BEF
20.73FDAUBIE Clémence12GTVHSFRA202:32201:041:113:015:3220BEF
DNS88FSTEPIEN Lisa12METZ TRIATHLONFRABEF
DNS90FVALENTINA Couceiro13METZ TRIATHLONARGBEF

Avenirs - Tour 2 - Course 5
Nat+TransCourse à pied Categorie
PosNrNomAgeClubNatPosTempsPosTransT1T2T3T4SprintTempsTotalRangNom
1.100HAY Guillaume13TC JOUE LES TOURSFRA21:31143381:433:131BEG
2.99GEORGENTHUM Paul13SÉLESTAT CATFRA11:30243381:443:132BEG
3.98DENAT Pierre12TRIATHLON NANCY LORRFRA31:34749482:103:443BEG
4.101HELIAS Clément13CREUSOT TRIATHLONFRA51:39852492:123:504BEG
5.115THOMAS Robin12TRIMOVALFRA61:47551452:053:515BEG
6.111SCHEUNEMANN Bastien12BESANÇON TRIATHLONFRA91:55347421:573:526BEG
7.113TACHE Quentin13TRIATHLON EPINAL CLUFRA81:54448432:003:547BEG
8.106MIRANDA Nicolas13TRI VAL GRAYFRA41:371154502:183:548BEG
9.93BERGEROT Valentin13VITTEL TRIATHLONFRA71:50651442:063:569BEG
10.107PACCARD Lucas12BESANÇON TRIATHLONFRA101:58952482:154:1210BEG
11.109POLESE Emilien12VITTEL TRIATHLONFRA122:011254502:184:1911BEG
12.105MIGARD Antoine13BESANÇON TRIATHLONFRA112:001854532:254:2412BEG
13.104MANIN Grégoire12BESANÇON TRIATHLONFRA142:091655542:224:3013BEG
14.114THIEBAUT Axel13TRIATHLON EPINAL CLUFRA152:101754492:224:3114BEG
15.102LAISSUS Hugo12NON LICENCIÉFRA172:111558502:214:3215BEG
16.91AUBERT Noah13TRIATHLON EPINAL CLUFRA182:171052522:174:3416BEG
17.108PICCOLI Milo13TRIATHLON NANCY LORRFRA132:062056582:324:3817BEG
18.112SUZON Alexandre13GTVHSFRA162:10211:001:002:344:4418BEG
19.117VENNER Louis13TRIATHLON NANCY LORRFRA232:271455512:214:4819BEG
20.94BONNEAU Simon12VITTEL TRIATHLONFRA222:241957572:264:5020BEG
21.97COGNARD Louis-Antoine13TRIATH' LONSFRA242:331353512:194:5221BEG
22.119VOYOT Maximilien12SÉLESTAT CATFRA192:1923581:002:394:5722BEG
23.110SALOME Matthieu12GTVHSFRA212:2124591:012:394:5923BEG
24.96BONNIN Emilien12GTVHSFRA202:20271:001:052:495:0924BEG
25.95BONNIN Baptiste12GTVHSFRA262:3622561:022:365:1225BEG
26.116VELOSO Théo13TRIATHLON NANCY LORRFRA252:3526561:022:415:1526BEG
27.103LASSALAS Théo13METZ TRIATHLONFRA272:4925541:062:405:2827BEG
DNS92BEAUGRAND Paul13ST RAPHAEL TRIATHLONFRABEG
DNS118VOINCON Florian13TRIATHLON CLUB DÉODAFRABEG
Bladzijde: [1]