Persoonlijke zone
Imprimable
Bouillon, 12/09/2021, BEL - Grand Raid Godefroy
Rapportenlijst > E-bike - Classement à l'arrivée
Zoek: Bladzijde: [1]
35 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.PlaatsNaamGemeente
1.500310015986792GARNIER Thomas23BELCOMITÉ REGIONAL1:52:022:21 25.711eliROCHEFORT
2.500110060831310WARNOTTE Jordan41BELCOMITÉ RÉGIONAL1:55:072:24 25.021ma1STAVELOT
3.5038TRILLET Jean-François35BEL1:59:242:30 24.121nonlcJALHAY
4.5003710016136841TOULEMONDE Jhonny51BELEBIKE BERTRIX2:11:522:45 21.841ma2CHASTRE
5.5021GILLET Ncolas47BEL2:19:212:55 20.672nonlcVERVIERS
6.5006BASTIN Simon56BEL2:21:462:58 20.323nonlcLIÈGE
7.5013CORNELIS Yannick36BEL2:36:243:16 18.414nonlcSINT-NIKLAAS
8.5017DEBART Raphael48BEL2:37:183:17 18.315nonlcCURFOZ
9.5031PHILIPPE Laurent54BEL2:39:033:19 18.116nonlcSENSENRUTH
10.5042DEMOULIN Sylvain41FRABIKE CONNECTION2:39:253:20 18.077nonlcREIMS
11.5024JEANMART Philippe50BEL2:50:503:34 16.868nonlcDENÉE
12.5011COLINVAUX Stéphane51BELNÉANT2:52:383:36 16.689nonlcMARBISOUX
13.5016DEBART Gaetan36BEL2:53:013:37 16.6510nonlcPALISEUL
14.5044KLEIN Jérôme38FRA2:55:313:40 16.4111nonlcREIMS
15.5014DAEMS Laurent42BEL2:59:443:45 16.0212nonlcNOIREFONTAINE
16.5019DELELIENNE Marc48BEL3:00:593:47 15.9113nonlcITTRE
17.5050KREIT Matthieu45FRASEMOY VTT CLUB3:01:483:48 15.8414nonlcSAINT RÉMY LE PETIT
18.5045LAMBERT Patrick42LUX3:03:293:50 15.7015nonlcSURRE
19.5027MATHUS Benjamin32BEL3:07:113:54 15.3916nonlcAUBY SUR SEMOIS
20.5025KLASSER Sebastien42BEL3:09:163:57 15.2217nonlcSENSENRUTH
21.5046CORNAND Geert52BEL3:16:074:06 14.6918nonlcKRISTUS KONING
22.5040VILAIN Sébastien39BEL3:21:514:13 14.2719nonlcNOIREFONTAINE
23.5010CLOSSET Michel55BELLES DÉRAILLÉS3:29:014:22 13.7820nonlcBRAINE LE COMTE
24.5005ARNOULD Dominique50BEL3:54:154:53 12.3021nonlcCORBION
25.5032ROLOT Valentin34BEL3:54:234:53 12.2922nonlcCORBION
26.5012COLLOT Loris32BEL3:54:254:54 12.2923nonlcSENSENRUTH
27.500210016344985AGNESSENS Nicolas27BELSER VELO TEAM4:03:035:04 11.852eliMETTET
28.5004FCALANDE Sylvia42BELSER'VELO TEAM4:03:035:04 11.8524nonlcBIESME,METTET
29.5009CHERON Olivier42BEL4:04:135:06 11.7925nonlcPERWEZ
30.5036STAMANNE Frédéric46BEL4:08:165:11 11.6026nonlcCORBION
31.5023JACQUES Christophe42BEL4:12:215:16 11.4127nonlcLONGEAU
DNF5049GOART Arnaud46BELnonlcSOIGNIES
DNF5022GOURMET Christophe51BELnonlcBOUILLON
DNF5026LECRIQUE Dimitri48BELnonlcCORBION
DNF5048NICOLAS Eddy24BELnonlc
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]