Persoonlijke zone
Imprimable
Belgique, 09/05/2021, BEL - Sebastian (Vedrin) + Jogging Aiseau-Presles 2021
Rapportenlijst > Aiseau-Presles - 10.45km - Resultaten
Zoek: Bladzijde: [1]
82 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNaamLeef.IOCLigaClubTijdTkmGem.PlaatsNaamScrGemeente
1.DEHU Damien38BELCABW36:263:30 17.2211Nivelles
2.DEBROUX Romain24BELFLEURUS/ Jogging Plus36:563:32 16.9822Jemeppe-Sur-Sambre
3.ETIENNE Fabrice52ARCH/RC Namur38:083:39 16.4533
4.MARCHAL Gilles32BELFLEU / Runattitude38:313:42 16.2844Gembloux
5.LONNOY Fabrice38ARCH40:193:52 15.5655
6.PIRMEZ Nicolas26OPTIQUE Pol Pirmez Team (41:273:58 15.1366
7.PÉRISSE François53FLEURUS41:474:00 15.0177
8.HANNARD Kevin38BELFLEU42:264:04 14.7888Auvelais
9.ROSSI Peter41BELOCAN42:384:05 14.7199Andene
10.THEYS Lucien59FLEURUS Athlétisme42:434:06 14.681010
11.LINDEKENS André50FLEURUS/TOPO Athletic42:454:06 14.671111
12.LARDINOIS Simon32TEAMP Optique Pol Pirmez43:464:12 14.331212
13.LAMOUR Jean54A.R.C.H.44:004:13 14.251313
14.HARDENNE Andre56BELFLEU44:084:14 14.211414La Hestre, 7170 Manage, B
15.LECRENIER Benjamin37BELJOGGING Plus / Fleu44:094:14 14.201515Franière
16.KEMPENEERS Pascal51BELFLEU44:104:14 14.201616Erembodegem
17.RIGUELLE François40BELFLEU / Potos Roses44:184:15 14.161717Ligny
18.MICHEL Jean-Benoit42BELFLEU44:234:15 14.131818Mornimont
19.JACQUY Benoit28BELCPMV44:314:16 14.081919Ham-Sur-Heure
20.BOTTRIAUX François3144:324:16 14.082020
21.LARDINOIS Simon32TEAMP Optique Pol Pirmez45:464:23 13.702121
22.DESQUESNES Vincent49RCN45:464:23 13.702222
23.SCHALKWIJK Benoit61BELBENOÎT Schalkwijk45:534:24 13.672323Wanfercée-Baulet
24.DEMARTH Logan3245:554:24 13.662424
27.ROSIÈRE Clément29-47:584:36 13.072727
28.PAIRON Berberis37BEL48:284:39 12.942828Auvelais
29.PAPART Jean-Marc52BELFLEURUS + Les Carottes Me48:494:41 12.842929Mellet
30.BELLANTE Loris25ACLO49:404:46 12.623030
31.PREVE Samuel4750:114:49 12.503131
32.SGARD Vincent47ZATAC Namur50:254:50 12.443232
34.BLONDEAUX Yannick4551:004:53 12.303434
35.DE NARDIN Franck47BEL51:054:54 12.273535Aiseau
36.LONNOY Fabrice38ARCH51:174:55 12.233636
37.LECRENIER Benjamin37BELJOGGING Plus / Fleu52:215:01 11.983737Franière
38.COLIGNON Charles62BEL52:285:02 11.953838Champion
39.BRASSELET Valentin23BEL52:395:03 11.913939Bouge
40.DESMET Gaëtan32RAPTOR Team52:425:03 11.904040
41.DESMET Arnaud3052:455:03 11.894141
42.MANETTE Gilles41BELLES Coureurs Du Dimanche53:135:06 11.784242Flawinne
43.CANIVET Roland74BELBOUFFIOLS53:165:06 11.774343Nalinnes
44.DUYCK Xavier54BEL53:315:08 11.724444Spy
45.JUDEX Jean-Michel58RCNAMUR53:415:09 11.684545
46.LEMAIRE Jeanmarc46BELFLEU54:035:11 11.604646Trazegnies
48.LORENT Olivier3254:315:14 11.504848
50.BINET Loic3655:125:17 11.365050
51.GOFFIN Gerald60BEL55:295:19 11.305151Bouge
52.RANDALL Christopher62GBRRUN4VILLERS55:325:19 11.295252Sart-Dames-Avelines
53.RONVEAUX Alain63OCAN55:465:21 11.245353
54.DESSEILLE Ernest67BELRCNAMUR57:255:30 10.925454Wépion
59.DECOUX Patrick58FLEURUS Athlétisme58:065:34 10.795959
60.COPIENNE Edwin34BELED Etfa58:315:36 10.726060Aiseau
61.GARCIA François-David45BEL58:365:37 10.706161Lonzée
62.KINIF Philippe59BELAUCUN1:00:265:47 10.386262Furnaux
63.COUVREUR Pierre70CPMV1:00:585:51 10.286363
64.GRIMONT Nicolas35BELCPMV 51:01:085:51 10.266464Ransart
66.NUSBAUMER Regis37FRA1:01:315:54 10.196666Villers La Ville
68.LAENENS Francis701:01:595:56 10.126868
70.DUSSART Jean-Pierre72UAC1:02:295:59 10.047070
71.ZIMMER Dylan42ARCH1:02:416:00 10.007171
73.MOÏSE Patrick61RCNAMUR1:04:226:10 9.747373
74.RITUCCI Michel651:04:246:10 9.747474
75.PLUMET William713T1:04:256:10 9.737575
77.COUVREUR Pierre70CPMV1:05:436:18 9.547777
78.LAURENT Bernard56BELJEM’ACTIVE1:05:446:18 9.547878Sambreville
81.SEPULCHRE Michael65BEL1:06:276:22 9.448181Reves
83.CREPIN David43TOUR À Tour1:07:006:25 9.368383
84.SONET Jean-François40BEL1:08:356:34 9.148484Ham-Sur-Heure-Nalinnes
89.ROSANO Salvatore61RCNAMUR1:11:056:49 8.828989
90.NEYMAN Pascal53BEL1:12:006:54 8.719090Saint-Gérard
91.BASSOULET Jean Claude75JC Thimeon1:12:056:54 8.709191
93.VAN BERGEN Alain60BELFLEU1:14:427:09 8.399393Aiseau
94.DUSSART Jean-Pierre72UAC1:15:107:12 8.349494
96.WEYDERS Marcel75RUNNING Club Namur1:16:357:20 8.199696
97.JASSOGNE Claudy67RCNAMUR1:16:367:20 8.199797
100.CORBIAUX Christophe42RCNAMUR1:18:437:32 7.97100100
101.NEMANN Bruno39BELRCNAMUR1:18:547:33 7.95101101Wartet
104.LECRENIER Benjamin37BELJOGGING Plus / Fleu1:20:597:45 7.74104104Franière
105.WATELET Charles601:21:057:46 7.73105105
106.FRANCOIS Albert741:24:038:03 7.46106106
107.ALEXANDRE Pascal61BELJC Thiméon1:24:088:03 7.45107107Thiméon
109.CORBIAUX Benjamin36RCNAMUR1:24:548:08 7.39109109
111.ANTOINE Alain60BELRCNAMUR1:26:598:20 7.21111111Temploux
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]