Persoonlijke zone
Imprimable
Bouillon, 12/09/2021, BEL - Grand Raid Godefroy
Rapportenlijst > E-bike - Classement à l'arrivée
Zoek: Bladzijde: [1]
34 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.PlaatsNaamScrGemeente
1.500310015986792GARNIER Thomas23BELCOMITÉ REGIONAL NAMUR1:52:022:21 25.711eli1ROCHEFORT
2.500110060831310WARNOTTE Jordan41BELCOMITÉ RÉGIONAL LIÉGÉ1:55:072:24 25.021ma12STAVELOT
3.5038TRILLET Jean-François35BEL1:59:242:30 24.121nonlc3JALHAY
4.5003710016136841TOULEMONDE Jhonny51BELEBIKE BERTRIX2:11:522:45 21.841ma24CHASTRE
5.5021GILLET Ncolas47BEL2:19:212:55 20.672nonlc5VERVIERS
6.5006BASTIN Simon56BEL2:21:462:58 20.323nonlc6LIÈGE
7.5013CORNELIS Yannick36BEL2:36:243:16 18.414nonlc7SINT-NIKLAAS
8.5017DEBART Raphael48BEL2:37:183:17 18.315nonlc8CURFOZ
9.5031PHILIPPE Laurent54BEL2:39:033:19 18.116nonlc9SENSENRUTH
10.5042DEMOULIN Sylvain41FRABIKE CONNECTION / TEAM T12:39:253:20 18.077nonlc10REIMS
11.5024JEANMART Philippe50BEL2:50:503:34 16.868nonlc11DENÉE
12.5011COLINVAUX Stéphane51BELNÉANT2:52:383:36 16.689nonlc12MARBISOUX
13.5016DEBART Gaetan36BEL2:53:013:37 16.6510nonlc13PALISEUL
14.5044KLEIN Jérôme38FRA2:55:313:40 16.4111nonlc14REIMS
15.5014DAEMS Laurent42BEL2:59:443:45 16.0212nonlc15NOIREFONTAINE
16.5019DELELIENNE Marc48BEL3:00:593:47 15.9113nonlc16ITTRE
17.5050KREIT Matthieu45FRASEMOY VTT CLUB3:01:483:48 15.8414nonlc17SAINT RÉMY LE PETIT
18.5045LAMBERT Patrick42LUX3:03:293:50 15.7015nonlc18SURRE
19.5027MATHUS Benjamin32BEL3:07:113:54 15.3916nonlc19AUBY SUR SEMOIS
20.5025KLASSER Sebastien42BEL3:09:163:57 15.2217nonlc20SENSENRUTH
21.5046CORNAND Geert52BEL3:16:074:06 14.6918nonlc21KRISTUS KONING
22.5040VILAIN Sébastien39BEL3:21:514:13 14.2719nonlc22NOIREFONTAINE
23.5010CLOSSET Michel55BELLES DÉRAILLÉS3:29:014:22 13.7820nonlc23BRAINE LE COMTE
24.5005ARNOULD Dominique50BEL3:54:154:53 12.3021nonlc24CORBION
25.5032ROLOT Valentin34BEL3:54:234:53 12.2922nonlc25CORBION
26.5012COLLOT Loris32BEL3:54:254:54 12.2923nonlc26SENSENRUTH
27.500210016344985AGNESSENS Nicolas27BELSER VELO TEAM4:03:035:04 11.852eli27METTET
28.5009CHERON Olivier42BEL4:04:135:06 11.7925nonlc29PERWEZ
29.5036STAMANNE Frédéric46BEL4:08:165:11 11.6026nonlc30CORBION
30.5023JACQUES Christophe42BEL4:12:215:16 11.4127nonlc31LONGEAU
DNF5049GOART Arnaud46BELnonlcSOIGNIES
DNF5022GOURMET Christophe51BELnonlcBOUILLON
DNF5026LECRIQUE Dimitri48BELnonlcCORBION
DNF5048NICOLAS Eddy24BELnonlc
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]