Member area
Registrations - Rosport, 31/07-01/08/2021, LUX - XTERRA LUXEMBOURG
List of participants

You can see here under the list of participants by choosing a race or looking for a name.

Race: 
name: 
Page: [1]
81 Entries

Bib numberGroup registrationLast nameNatCityPayé
ADAM FrançoisBELHabay-La-Neuve
ALLARD MichaelFRAGuénange
APORTI NicolaITALuxembourg
BIRTZ JeffLUXLuxembourg
BOTTA DavidFRACourcelles Sur Nied
FBRANDSTETTER SilviaCHEMaennedorf
BRUN KevinFRAManom
BULMAN PeterGBRKent
CADARIO AnthonyFRAWintzenheim
CARABIN SébastienBELAndrimont
FCIRÉ ElodieFRAYutz
COCQUET TomFRATorvilliers
COLLE LionelFRAYutz
DE GOOIJER BasNLDUtrecht
DEMARTEAU MartellNLDSoest
DEMELENNE Jean-BenoitBELArlon (Viville)
DI BARTOLOMEO MaximeBELSeraing
DICKX NicoBELBrugge
FDIEDERIKS DiedeNLDMaastricht
DOSSIN JehanBELLuxembourg
EILLES FlorianFRAMignaloux Beauvoir
FENDT Jean-YvesFRAManom
FUNCK MarcLUXSchoenfels
GALLET Jean-MichelFRARaches
GAUFFENY AlexandreFRA91330 - Yerres
GUÉRIN GuillaumeFRAOrsinfaing
GUIDARD PierreBELHeyd
GUILLAUME ArthurBELNamur
GULZ AdrianDEUFernwald
HAU ClaudeLUXGreiveldange
FHEDI VAN DIJK-POOT HediNLDOegstgeest
HENRARD BrunoBELHabay-La-Neuve
HERBETH NormanFRARichemont
HUBERT MichelFRAEcrouves
JAMOTTON EdouardBELAth
JUNICK MichaelDEUSchleiden
KIVERYN TroyBELDuffel
KOLLI SukumarINDDelhi
KRUSZEWSKI TeddyFRAMetz
KUFFER SamLUXHobscheid
FLAMBERTY StephanieBELArlon
LAMBOTTE MorganBELArlon
LAVIGNE Jean-PierreFRAThionville
LECOSSOIS MarcFRAMeys
LEMBRICH DavidDEUOdenthal
LEPINOIS NicolasBELBastogne
LOISE Pierre-LouisBELMeux
LOUIS MathieuBELTintigny
MALBURG TimoDEUMerzig
MALTRAIT DamienFRANuisement Sur Coole
MARTENS FrederikBELZingem
MATERGIA EmanueleITAPétange
MERVEILLE JérômeBELArlon
MONGELLI AlessioLUXBettembourg
O'ROURKE DamienIRLPerl
OTJACQUES GeoffroyBELBastogne
POLETTO MathieuLUXMondercange
RODRIGUEZCASTELLANOS AntonioESPMairena Del Aljarafe
ROGIEST PascalBELAttert
SALOMEZ CarlBELOostnieuwkerke
SCHAUER EtienneLUXWelsdorf
SCHELD UrbanDEUSchleiden
SCHIFFMANN DominikDEUBergisch Gladbach
SCHMITT JeromeFRAVasperviller
SCHROEDER DanLUXFouhren
SCHWARZ SimonDEUBendorf
SEDILLE SylvainFRADifferdange
STERK RensNLDNh
STERNAGEL StefanDEUWallerfangen
THIRIFAYS JulienBELArsimont
TOM HilhorstNLDAmersfoort
VAN DE STEEN FrankBELBeveren
VANDENBUSSCHE JeromeFRAKonz
VANDER MAST KristianBELBrasschaat
FVERHAEGHE HannahBELBrugge
FVINCENT ValérieBELEeklo
WEGRZINEK LukasDEUBonefeld
WHITESMITH PaulGBRBackwell
WIESE MichaelDEUHamburg
ZAENGER MathieuFRAAbreschviller
FZWIKKER SadieNLDBilthoven


Electronic Timing

Timing services