Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Flanders Cup - Heuvelland, 23/08/2008, BEL - VISA Flanders Cup
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Nieuwlingen Insc.: 24, Strt.: 24, Finis.: 22  

  • Uitslag
  • Top
    1. LUYTEN Jeff 5t. 01:00:14
    2. DE VOCHT Bart 5t. 01:00:35
    3. VANDEKINDEREN Jens 5t. 01:00:50
    4. KINDERMANS Pieterjan 5t. 01:01:32
    5. MELS Fabrice 5t. 01:01:46
     
    Per categorie
    DEB LUYTEN Jeff 5t. 01:00:14


    2.   Elite Insc.: 25, Strt.: 25, Finis.: 20  

  • Uitslag
  • Top
    1. COENEN Davy 10t. 01:54:52
    2. TIELENS Jimmy 10t. 01:57:18
    3. VAN HOOVELS Kevin 10t. 01:58:03
    4. MASSAER Joris 10t. 01:59:12
    5. VANGENECHTEN Rob 10t. 02:00:28
     
    Per categorie
    ELI COENEN Davy 10t. 01:54:52
    ESP VANGENECHTEN Rob 10t. 02:00:28


    3.   Junior Insc.: 26, Strt.: 26, Finis.: 23  

  • Uitslag
  • Top
    1. DE BACKER Jonas 8t. 01:38:51
    2. EVRARD Laurent 8t. 01:39:13
    3. GOOSSENS Mathieu 8t. 01:40:28
    4. BOSSUYT Matthias 8t. 01:40:51
    5. GIHOUL Romain 8t. 01:43:00
     
    Per categorie
    JUN DE BACKER Jonas 8t. 01:38:51


    4.   Master 1 Insc.: 16, Strt.: 16, Finis.: 14  

  • Uitslag
  • Top
    1. MAES Geoffry 10t. 02:02:25
    2. PATTYN Bart 10t. 02:08:59
    3. DONNÉ Mark 9t. 01:56:58
    4. CLAES Silvio 9t. 01:58:47
    5. FEYAERTS Bart 9t. 02:01:38
     
    Per categorie
    MA1 MAES Geoffry 10t. 02:02:25


    5.   Master 2 Insc.: 14, Strt.: 14, Finis.: 13  

  • Uitslag
  • Top
    1. EVERS Erik 8t. 01:40:04
    2. PORTERS Ivan 8t. 01:40:59
    3. GEERTS Ronny 8t. 01:45:56
    4. VERTESSEN Johnny 8t. 01:50:48
    5. MEYNAERTS Beny 8t. 01:52:36
     
    Per categorie
    MA2 EVERS Erik 8t. 01:40:04


    6.   Dame Insc.: 7, Strt.: 7, Finis.: 6  

  • Uitslag
  • Top
    1. MICHIELS Githa 7t. 01:40:44
    2. VANDERBEKEN Joyce 7t. 01:42:50
    3. NELEN Kristien 7t. 01:45:53
    4. DEROO Mieke 7t. 01:49:57
    5. BOBER Nancy 7t. 01:53:14
     
    Per categorie
    DAM MICHIELS Githa 7t. 01:40:44


    7.   FUN A Insc.: 40, Strt.: 40, Finis.: 35  

  • Uitslag
  • Top
    1. KINDERMANS Ben 5t. 01:00:24
    2. VAN SINAEY Gregory 5t. 01:00:40
    3. VERVOORT Tom 5t. 01:00:59
    4. LESAGE Brecht 5t. 01:01:21
    5. THEUWS Chris 5t. 01:01:36
     
    Per categorie
    FUA KINDERMANS Ben 5t. 01:00:24


    8.   FUN B Insc.: 21, Strt.: 21, Finis.: 19  

  • Uitslag
  • Top
    1. VERVOORT Kurt 5t. 01:05:44
    2. LAMS Renaat 5t. 01:08:30
    3. VANLOMMEL Marc 5t. 01:09:00
    4. WITDOUCK Pieter 5t. 01:09:17
    5. VANNESTE Francis 5t. 01:10:04
     
    Per categorie
    FUB VERVOORT Kurt 5t. 01:05:44


    9.   Dames Jeugd Insc.: 3, Strt.: 3, Finis.: 2  

  • Uitslag
  • Top
    1. DERVEAUX Steffi 5t. 01:17:52
    2. VANDEKINDEREN Ilse 4t. 01:00:31
     
    Per categorie
    DAJ DERVEAUX Steffi 5t. 01:17:52


    10.   Classement détaillé  

  • Nieuwelingen - Dames Jeugd
  • Dames, Juniors, Masters 2
  • Fun
  • Elites, Beloften, Masters 1


  • Chronométrage électronique

    Systèmes de chronométrage électronique et service de traitement de données!

    Cyclisme - Course à pied - Roller - Endurance équestre - Handbike - RFID - Contrôle d'accès

    Plus d'infos - Contact