Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > EBBT - Saint-Vith, 06/07/2003, BEL - Euregio MTB Cup #4 - Kids #4
Rapportenlijst > VOR - 38km - Classement Scratch
Zoek: Bladzijde: [1]
42 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrNaamLeef.IOCClub#TijdTkmGem.ScrPtsGemeente
1.85MOONEN Alex38BEL51:28:372:58 20.314226Ravels
2.78ESSER Dirk32DEUGHOST RACING51:30:543:02 19.807219Herzogenrath
3.39MARICHAL Eddy31BEL51:32:023:05 19.568218Faymonville
4.70GABRIEL Ferdinand34BELDISTRICAR-DECORAMA51:32:293:05 19.4711215Waimes
5.105BAUDE Alex32BELROUES LIBRES51:34:093:09 19.1214212Bertrix
6.52GEERTS Ronny39BELSCOTT USA51:34:583:10 18.9516210Oud-Turnhout
7.79BLAISE Alain37BELDISTRICAR-DECORAMA51:35:473:12 18.7918208Malmedy
8.38CASTREMAN Eric38BELTEAM IRON MAN51:36:123:13 18.7120206Romsee
9.76BRAGARD Alain35BELDISTRICAR-DECORAMA51:36:573:14 18.5721205Malmedy
10.55PIRARD Philippe35BELHELIOS51:37:343:16 18.4524202Verviers
11.32THOMSON Frederic32BEL51:39:103:19 18.1527199Jalhay
12.141DETHIER Jose39BELDISTRICAR-DECORAMA51:39:273:19 18.1030196Waimes
13.134THUNUS Eddy31BELAMB THEUX51:41:253:23 17.7534192Malmedy
14.135NOEL Philippe33BELAMB THEUX51:43:473:28 17.3439187Liege 2
15.72GASPAR Daniel31BELDISTRICAR-DECORAMA51:44:393:30 17.2041185Malmedy
16.13CREMER Stefan30DEUEIFELGOLD SCHLEIDEN51:45:163:31 17.1046180Schleiden
17.88BECKERS Romain35BELPRATTDREIVERS51:46:063:33 16.9749177Lontzen
18.94THISSEN Norbert39DEUBSV PROFIL51:46:283:33 16.9151175Roetgen
19.116KUNTZ Andreas30DEU51:47:153:35 16.7853173Wurselen
20.124HUGO Stephan33BEL51:47:283:35 16.7555171Nidrum
21.87FINK Alain32BELAMB THEUX51:47:513:36 16.6958168Stavelot
22.47PEIFFER Kurt34BELRSV51:48:453:38 16.5561165Saint-Vith
23.31THOMSON Gerard30BEL51:48:583:38 16.5263163Jalhay
24.130HERMANN Thomas35BELAFC NIDRUM51:50:403:42 16.2767159Nidrum
25.71GROTEGUT Martin36BELSUNSHINEBIKER51:50:513:42 16.2469157La Calamine
26.114BRIXHE Jean-Noel34BELAMB THEUX51:51:393:44 16.1273153Verviers
27.67RUHRIG Joe39BELRSV51:52:163:45 16.0474152Saint-Vith
28.122COLLARD Serge35BELCYCLE EVASION51:54:473:50 15.6876150Soumagne
29.113GODESAR Horst34BELRSK EUPEN41:28:423:42 16.2480146Eupen
30.34CORNELIS Danny34BEL41:29:053:43 16.1782144Kermt (Hasselt)
31.14NIEHSEN Frank31DEU41:31:513:50 15.6888138Nideggen
32.20ROZEIN Jurgen39BELEIFELBIKER41:34:473:57 15.1997129Butgenbach
33.18WEGENKA Peter37DEUEIFELBIKER41:35:103:58 15.1398128Kaltherherberg
34.92GYO Rene34DEU41:36:114:01 14.97100126Aachen
35.118VANDERLICK Thierry35BEL41:37:074:03 14.83103123Waimes
36.109SCHAUSS Johnny37BELEIFELBIKER41:37:474:05 14.73105121Weywertz
37.115DERWAEL Mario31BELVLAANDEREN41:39:424:10 14.45109117Sint-Truiden
38.7DEDRIJ Bart31BELDMB RACING41:48:004:30 13.33117109Sint-Truiden
39.75VENHAUS Joachim38DEUEINRUHR31:28:184:55 12.23119107Simmerath
40.28POTZEL Rene34DEU31:28:244:55 12.22120106Eschweiler
DNF65FONCK Gary37BEL00Jalhay
DNF93SAVELKOUL Guido31NLDPARKETREUS00Stein
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]