Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Weiswampach, 20-21/08/2016, LUX - Wämper Triathlon
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Triathlon YOUTH A-Juniors Insc.: 64, Strt.: 59, Finis.: 57  

  • Classement
  • détails
  • Top
    1. VERBOVEN Yorben 1:02:16
    2. VANDENBUSSCHE August 1:03:18
    3. BREINLINGER Jakob 1:03:58
    4. DELY Arnaud 1:04:43
    5. HOUBEN Antoon 1:05:04
     
    Per categorie
    jug VERBOVEN Yorben 1:02:16
    yag BREINLINGER Jakob 1:03:58
    juf LENAERTZ Kiara 1:12:15
    yaf KIEKENS Femke 1:18:14


    2.   Triathlon YOUTH B Insc.: 50, Strt.: 48, Finis.: 44  

  • Classement
  • Détails
  • Top
    1. SIEHR Jeremias 0:38:35
    2. MALCORPS Rik 0:38:36
    3. DECLEYN Ethan 0:39:19
    4. CORTHOUTS Stef 0:40:04
    5. VAN DE POEL Vince 0:40:16
     
    Per categorie
    ybg SIEHR Jeremias 0:38:35
    ybf DANIËLS Eva 0:43:25


    3.   Triathlon YOUTH C Insc.: 39, Strt.: 38, Finis.: 38  

  • Classement
  • Détails
  • Top
    1. MÜLLER Max 0:21:27
    2. DE CEUSTER Jasper 0:21:58
    3. DE DOBBELAERE Raf 0:22:28
    4. GHIELENS Wout 0:22:55
    5. GHIELENS Robbe 0:23:12
     
    Per categorie
    ybg MÜLLER Max 0:21:27
    ybf VANSTEENKISTE Rhune 0:23:48


    4.   Triathlon Relais Insc.: 47, Strt.: 47, Finis.: 47  

  • Classement
  • Détails
  • Top
    1. LIGNA SYSTEMS 0:58:08
    2. MILCHSCHNITTE BRAIKAPP 0:59:30
    3. AATT 0:59:52
    4. TEAM SNOOZE 0:59:58
    5. CATCH US IF YOU CAN 1:01:36
     
    Per categorie
    ex LIGNA SYSTEMS 0:58:08
    em MILCHSCHNITTE BRAIKAPP 0:59:30
    ef AATT 1:11:01


    5.   Wamper Lof 10km Insc.: 115, Strt.: 102, Finis.: 102  

  • Classement
  • Top
    1. BEKKALI Omar 0:34:12
    2. LEFEBVRE Ludwig 0:34:35
    3. KIPCHER Chris 0:35:39
    4. ZAGHBIB Abdel 0:35:52
    5. KORNELIS Stefan 0:36:08
     
    Per categorie
    seh BEKKALI Omar 0:34:12
    vah ZAGHBIB Abdel 0:35:52
    vaf SCHMOETTEN Pascale 0:39:57
    vbh REULAND Arsène 0:42:49
    sef HANSEN Véronique 0:44:04
    yaf TOUSSAINT Pauline 0:51:21
    vch FONCK Edouard 0:51:28
    jug SCHILTZ Marc 1:03:31


    6.   Wamper Lof 5km Insc.: 57, Strt.: 52, Finis.: 52  

  • Classement
  • Top
    1. KIVERYN Troy 0:17:55
    2. BRUST Moris 0:18:50
    3. HEARSEY Tristan 0:19:15
    4. KAES Francois 0:19:18
    5. KARIER Charel 0:19:22
     
    Per categorie
    jug KIVERYN Troy 0:17:55
    seh KAES Francois 0:19:18
    yag WEICHERDING Charel 0:20:21
    yaf BERTEMES Lara 0:22:37
    sef KNEBELER Sonja 0:24:18
    vbh PERSYN Gerrit 0:24:53
    vaf METZDORFF Marie-Claire 0:25:00
    ybg KRIER Killian 0:28:25
    ycg NOPPE Arthur 0:30:00
    vah MESSIAEN Xavier 0:30:01
    ybf DAY Emma 0:32:46
    vch VAN BOWT Jozef 0:32:49
    ycf NELISSEN Kiara 0:33:09


    7.   Triathlon Promo Insc.: 190, Strt.: 175, Finis.: 169  

  • Classement
  • Détails
  • Top
    1. RDING Francois 1:06:37
    2. THÉRER Géry 1:07:07
    3. BES Senne 1:07:15
    4. VERMEULEN Maarten 1:08:21
    5. PEETERS Benny 1:08:24
     
    Per categorie
    seh RDING Francois 1:06:37
    vah PEETERS Benny 1:08:24
    jug NEULENS Fabian 1:14:29
    sef SOENEN Virginie 1:15:31
    ybg HERREMAN Freek 1:17:06
    yag COPS Michiel 1:17:10
    vbh DEIJGERS Dirk 1:17:22
    yaf SLUYTS Floor 1:20:43
    juf KÜPPER Judith 1:21:11
    vaf VANDEN BUSSCHE Ingrid 1:22:14
    vch SENELLE Jean Claude 1:30:34
    ybf ARNOULD Morgane 1:40:15


    8.   Triathlon Découverte Insc.: 26, Strt.: 23, Finis.: 23  

  • Classement
  • Détails
  • Top
    1. FERAGOTTO Noé 0:20:39
    2. LANG David 0:21:27
    3. KETTENMEYER Yul 0:21:39
    4. MATHAY Jeff 0:23:29
    5. COLLAS Mika 0:23:48
     
    Per categorie
    ybg FERAGOTTO Noé 0:20:39
    kag LANG David 0:21:27
    ycg KETTENMEYER Yul 0:21:39
    ybf KERKHOFFS Kyra 0:24:10
    ycf KETTENMEYER Ly 0:24:14
    yag MARLOYE Boban 0:25:40
    kaf NOTHUM Gwen 0:26:48
    vah SANDER Yannick 0:26:56
    vaf KERKHOFFS Gaby 0:28:29
    kbf LONG Milla 0:38:21


    9.   Triathlon International - Elite Insc.: 177, Strt.: 153, Finis.: 146  

  • Classement
  • Détails
  • Top
    1. MAGNIEN Dylan 2:02:29
    2. STOLLENWERK Yannic 2:03:02
    3. PETERS Neil 2:04:12
    4. VAN HAMME Tim 2:04:50
    5. SCHAEPHERDERS Bob 2:06:06
     
    Per categorie
    u23h MAGNIEN Dylan 2:02:29
    seh STOLLENWERK Yannic 2:03:02
    vah KROMBACH Christian 2:12:00
    sef GLOESENER Jil 2:17:58
    u23f KURIACKOVA Ivana 2:18:30
    vbh LAPLUME Christian 2:25:37
    vaf THEATE Francoise 2:36:15


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen