Persoonlijke zone
Imprimable
Brussels, 19/10/2019, BEL - Adecco Brussels Ekiden
Rapportenlijst > Runner 4 - 10k - Resultaat
Zoek: Bladzijde: 1 [2] 3
1003 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.ClubTijdTkmGem.PlaatsNaamGemeente
501.8504SCORGIE Angus 37INSURANCE EUROP48:434:53 12.32445MALBRUXELLES
502.9434MICHIELS thierry 48BASSE SAMBRE CO48:444:53 12.32446MAL6534 GOZEE
503.7804VAN IMPE Stijn 42RUNISYS 348:474:53 12.30447MAL1831 DIEGEM
504.10394FNOMMELA Edda 29NPE48:474:53 12.3057FEM9051 GENT
505.10334BLOMME Timothy 25TEAM 248:514:54 12.29448MAL3001, LEUVEN
506.8134VAN BEERSEL Davy 45THE NIGHTRUNNER48:514:54 12.28449MAL9230 , WETTEREN
507.6944GAVRILOV Sergey 34NLMK EUROPE48:514:54 12.28450MAL7100 LA LOUVIÈRE
508.6134INAMA Cédric 29HYDROMETAL TEAM48:524:54 12.28451MAL4480 ENGIS
509.10874MOMOT MILOSZ 41DREAM TEAM48:544:54 12.27452MAL1200 BRUSSELS
510.4284LEFÉBURE, Mathieu 36HEIDELBERGCEMEN48:544:54 12.27453MAL7870 CAMBRON ST VINCENT
511.3874COOREMAN Nicolas 38BAM TK SNEL48:564:54 12.26454MAL2018 ANTWERPEN
512.1644THE Grande Amigo HERMES 29DE VAN LOOYKENS48:574:54 12.26455MAL2040 BORGERHOUT
513.1924DE BRANDT Niels 28SANORICE - DE T48:574:54 12.26456MAL9160 LOKEREN
514.4214VAN RENTERGHEM Wouter 37CAPGEMINI 148:584:54 12.25457MAL2811, HOMBEEK
515.2694NEDÉE Frederik 34JVB 348:584:54 12.25458MAL2020 ANTWERPEN
516.2754SCHUSTER Niels 42EU TEAM GEH – B49:004:54 12.25459MAL1160 AUDERGHEM
517.10524LAURENT Simon 28D.A.S. BRUXELLE49:014:55 12.24460MAL1000 BRUXELLES
518.9504HUART XAVIER 56ATH BEST TEAM49:014:55 12.24461MAL7800 ATH
519.8934PEETERMANS Steven 32RUN4FUN TRIPELT49:014:55 12.24462MAL1780 WEMMEL
520.5954IANNUCCI Marc 29FSMA 249:014:55 12.24463MAL1040 BXL
521.11224DEBOUCHE Maxime 39AW(TC) EUROPE_249:024:55 12.24464MAL1420 BRAINE-L'ALLEUD
522.4934JAN Rykaert 32KBC MOVES SMART49:034:55 12.23465MAL3000 LEUVEN
523.8414FLUCAS Ashlee 31FURIOUS RUNNING49:044:55 12.2358FEMW6 9ER
524.3944FIVEZ Kris 39BEEFAST49:044:55 12.23466MAL2300, TURNHOUT
525.4514MEZZANOTTE Thomas 35KBC LIVE 349:054:55 12.23467MAL3000 LEUVEN
526.4294PAULS Andreas 26HEIDELBERGCEMEN49:054:55 12.23468MAL1160 AUDERGHEM
527.10864DE BRUYNE Bart 42DE WOLLIGE WINT49:074:55 12.22469MAL9400 OKEGEM
528.10014ARVANITIDIS Dimitrios TULIPS49:084:55 12.22470MALX
529.10154STROOBANDT Frank 42CM VMOB49:094:55 12.21471MAL1031 BRUSSEL
530.9444MUNDALA Auguy 40STORM RIDERS49:094:55 12.21472MAL9420 MERE
531.6794MBAKOP Tomy Brice Darling 35MIZIGO AFRICA C49:094:55 12.21473MAL1080 MOLENBEEK
532.3344TINGA Jens 37EU TEAM GEH THE49:094:55 12.21474MAL1000
533.3734YUTO Iizuka 105ASAHI KASEI 149:104:55 12.21475MAL1140
534.5824NANA Erind 32ERGO49:104:55 12.21476MAL1000 BRUSSEL
535.8124LAUWERS Dries 26RO249:124:56 12.20477MAL2880 BORNEM
536.8944DELCOUR Marc 43RUNAFTERDIGIT49:124:56 12.20478MAL1653 DWORP
537.3474VAN DEN BROEKE Olivier 30THE DREAM TEAM49:134:56 12.19479MAL7090 BRAINE LE COMTE
538.1554FMOUNIA Ayya 16ATLEMO49:134:56 12.1959FEM1080 BRUSSEL
539.3514MANDERVELD Luc 58AGORIA 149:144:56 12.19480MAL1650 BEERSEL
540.10084VAN POTTELBERGH Seppe CM KAZOU49:154:56 12.19481MAL1031 BRUSSEL
541.9214LALIEU Yves 55ING CARTA MUNDI49:154:56 12.19482MAL1060 BRUSSELS
542.9914HUYBRECHTS Kjell KOEN'S DREAM TE49:164:56 12.18483MALX
543.10484LEBRUN Amaury 40ORHANGE RUNS PU49:184:56 12.17484MAL5354 JALLET
544.7774MAYNARD Martin 55UCB CLUB - THE 49:204:56 12.16485MAL1170 WATERMAEL-BOITSFORT
545.6784FBOTERDAELE Sonja 44MIELE POWERWASH49:224:57 12.1660FEM9820 MERELBEKE
546.11284HUGO Steven 34PWC CRM TECH TE49:224:57 12.16486MAL1500, HALLE
547.5344FAVOREEL Wouter 22CREDENDO STN49:224:57 12.16487MAL8793 WAREGEM
548.1294SCHOUPPE Herman 60DALTONS & CO49:234:57 12.15488MAL1560 HOEILAART
549.6304MONTUCLARD Martin 46INEOS NOH 249:244:57 12.15489MAL1040 ETTERBEEK
550.3194FPEINADO Sofia 16EU TEAM GEH EAS49:244:57 12.1561FEM1210, BRUSSELS
551.3424WULFF Arend 45EU-TEAM-FUN4RUN49:244:57 12.15490MAL1180 UCCLE
552.6174LANSSENS Thijs 23IDA MEDIAFOUNDR49:254:57 12.14491MAL3500, HASSELT
553.9874LEMAIGRE Vincent -7980ENGINEERING TEA49:274:57 12.13492MAL9999
554.5614PAREWYCK Kurt 33DE JOERICORNS49:294:57 12.13493MAL2018 ANTWERPEN
555.9944FX Fabienne PAS DE MARATHON49:304:57 12.1362FEMX
556.6394DE CLERCQ Ivo 28IREX 249:324:58 12.12494MAL9000 GENT
557.3814VANDEKERCKVOORDE Nathan 29ATTENTIA 349:324:58 12.11495MAL9000 GENT
558.4474MULAMBA Jannick 28KBC - OUTCASTS49:334:58 12.11496MAL3000 LEUVEN
559.6374FVERBRUGGEN Cindy 25ENERGY@IPSOS49:334:58 12.1163FEM9000 GENT
560.9754VERHAS Lenny 33ING HR TEAM49:354:58 12.10497MAL9200 DENDERMONDE
561.2604LISSENS Joeri 35SKEYES 349:354:58 12.10498MAL1050, IXELLES
562.6294SACRÉ Vicas 43INEOS NOH 149:364:58 12.10499MAL5003 SAINT-MARC
563.11114CIECHOWICZ Marcin 37WE ARE SPARTA! 49:384:58 12.09500MALWARSZAWA
564.5454VANLAEKE Fré 35DE LIFT BXL - T49:384:58 12.09501MAL1750 LENNIK
565.5684CARTON Pierre 44ECOPHOS 149:384:58 12.09502MAL1348 LOUVAIN LA NEUVE
566.3204PEINADO Javier 48EU TEAM GEH EAS49:394:58 12.09503MAL1210, BRUSSELS
567.6464KENDA Damien ISS TEAM 4 'TAK49:394:58 12.09504MAL-
568.4734CLERCX Toon 30KBC - THE RETUR49:394:58 12.09505MAL3000 LEUVEN
569.3064HOUBERDON Philippe 38EU TEAM GEH RE49:404:58 12.08506MAL1040, ETTERBEEK
570.9334SCHREIBER Bernard 46MELTINGPOTES49:414:59 12.08507MAL4577 MODAVE
571.4024CLYCQ Ivan 44BOIRON 149:414:59 12.08508MAL1140 BRUXELLES
572.3744SAITO Wataru 118ASAHI KASEI 249:414:59 12.08509MAL1140
573.3484VAN DEN BROECK Floris 36VLAIO TEAM 149:414:59 12.08510MAL3020 HERENT
574.10834SAEY Kris 32CG RUNNIMODOS49:424:59 12.07511MAL1540 HERNE
575.1934DELPLACE Olivier 40SANORICE - RUN449:424:59 12.07512MAL9500, GERAARDSBERGEN
576.9594FLORIS Deruyck 31ING BC AALST49:434:59 12.07513MAL9300
577.3174SZABO Septimiu 33EU TEAM GEH – T49:444:59 12.07514MAL1040 BRUSSELS
578.10144DARDENNE Raphaël 41CM REFAC49:444:59 12.07515MAL1031 BRUSSEL
579.4484CALLAERTS Gerrit 55KBC - THE WOLFP49:444:59 12.07516MAL3000 LEUVEN
580.5934BUEKERS Niels 31FOURCAST49:464:59 12.06517MAL3560-LUMMEN
581.6004DE ROP Philippe 56UNICEF-GSK 349:464:59 12.06518MAL1300, WAVRE
582.10904CLAUWS Marc 51ELANDEN49:474:59 12.06519MAL9900 EEKLO
583.11304ROSSEN Jekov 41SOPRA STERIA 149:504:59 12.04520MAL1340, OTTIGNIES
584.8614BOURDEAUX Didier 41LES FRÈRES BOUR49:515:00 12.04521MALWEZEMBEEK-OPPEM
585.4554HAVERBEKE Steven 39KBC TREASURY SO49:515:00 12.04522MAL3000 LEUVEN
586.6544VAN HEVELE Stephen 26GMS SOUNDS BETT49:535:00 12.03523MAL1930 ZAVENTEM
587.2734FONTAINE Olivier 44EU TEAM GEH – #49:535:00 12.03524MAL1000 BRUSSELS
588.3334FMANCEL-BLANCHARD CAROLE 45EU TEAM GEH- SP49:545:00 12.0364FEM1160
589.10954FCLÉMENT Mathilde 38ENSAI A49:545:00 12.0365FEM75019 PARIS
590.6494FDUBOIS Camille 26KEYRUS 149:545:00 12.0366FEM3/2 B-1853 STROMBEEK-BEVER
591.6424FNEYENS Elisabeth 42ISK BIOSCIENCES49:555:00 12.0267FEM1850 GRIMBERGEN
592.9694BOURGOIS Thierry 44LA BOTTE QUI CO49:555:00 12.02525MAL1496 SART DAMES AVELINES
593.7094CREED James 53OLAF 549:575:00 12.02526MAL1049
594.8764KRELL Andreas 46OCEAN RUNNERS50:005:00 12.00527MAL1000 BRUSSELS
595.4504DE GROOT Kristof 39KBC LIVE 450:005:00 12.00528MAL3000 LEUVEN
596.10714FSKOREK Wioletta 29#POLISHRUN.350:015:01 12.0068FEM1140 EVERE
597.2914ISTVAN Vanyolos 37EU TEAM GEH – E50:025:01 12.00529MAL1000, BRUSSELS
598.9034TEVYE Jacobs 23CYBER GREEN50:025:01 11.99530MAL2960 BRECHT
599.2814GENEVAZ SIMON 40EU TEAM GEH – C50:025:01 11.99531MAL1050 BRUSSELS
600.2674FSCHOETERS Femke 28JVB 550:025:01 11.9969FEM2020 ANTWERPEN
601.10674VAN DER AUWERA Kristof 42TYSON GAY TEAM 50:025:01 11.99532MAL2170 MERKSEM
602.2104VAN DE VORST Olivier 32ADECCO-TEAM 3M-50:055:01 11.98533MAL1831 DIEGEM
603.9994NARDOT Guillaume SHAKE-A-LEG50:065:01 11.98534MALX
604.2994FFLURY-HERARD And Bosselma 32EU TEAM GEH – L50:075:01 11.9870FEMBRUXELLES
605.6804BODRI Ronny 34MOBCO-BIS50:095:01 11.97535MALBETTEMBOURG
606.6314FDELBART Wendy 28MEDNUC BORDET50:105:01 11.9671FEM1640 RHODE-SAINT-GENÈSE
607.8484BALOGH Péter 53HUNGARIAN FOOT 50:105:01 11.96536MAL1200, BRUSSLES
608.4724LEWKOWICZ Raphaël 41KBC BRUSSELS TH50:115:02 11.96537MAL3000 LEUVEN
609.9284FLAURENT Alexandra 39DOUDOU 250:135:02 11.9572FEM59600 MAIRIEUX
610.5154VARGIN Olivier 40CLINIQUE SAINT-50:145:02 11.95538MAL1030 BRUXELLES
611.6924FVAN DEN BOSSCHE Ona 23NELSONRUNNERS -50:155:02 11.9473FEM3001
612.10744HAERDEN Yves 60ANTIGIFCENTRUM50:155:02 11.94539MAL1150 WOLUWE-SAINT-PIERRE
613.2934JANSSENS Frédéric 45EU TEAM GEH – H50:175:02 11.94540MAL1640 RHODE ST GENÈSE
614.4584FSABRA Hicham 32KBC GROUP FINAN50:175:02 11.9474FEM3000 LEUVEN
615.2294SIMON Jason 29EYTOURNAI250:175:02 11.93541MAL1831 MACHELEN
616.4594POELMAN Dirk 48KBC GROUP FINAN50:215:03 11.92542MAL3000 LEUVEN
617.9384FLEJEUNE Delpine 26LA SQUAD VDH - 50:215:03 11.9275FEM4000 ROCOURT
618.5254CACCIATORE Pablo 50COLRUYT GROUP P50:225:03 11.92543MAL1082 BRUSSEL
619.8254FLEPONCE Jennifer 40ENSEMBLE EN CHE50:225:03 11.9276FEM1081 KOEKELBERG
620.5534CALLENS Vincent 36DP-TAX50:235:03 11.91544MAL1970, WEZEMBEEK
621.4904DUQUET Hans 57KBC KANAALSUPPO50:235:03 11.91545MAL3000 LEUVEN
622.9274FDE FLINES Edith 39FORINGRUNNERS50:255:03 11.9077FEM1950 KRAAINEM
623.2194FLAMENT FLORENT 31LES BOULETS LIÈ50:265:03 11.90546MAL4000 LIEGE
624.10314JUDD Michael 31SLOW ROLL50:285:03 11.89547MAL3001, LEUVEN
625.3854FUCA Gianluca 37AXA TEAM50:295:03 11.89548MAL7100 LA LOUVIERE
626.4884TOM Torfs 23KBC ZAVENTEAM50:315:04 11.88549MAL3000 LEUVEN
627.3824FISTASSE Cecile 46ATTENTIA 450:315:04 11.8878FEM9000 GENT
628.8554KYPRIANOU Dimitris 41JRC-GEEL LEISUR50:315:04 11.88550MAL2440
629.6584VANVINCKENROYE Christof 41LEICA GEOSYSTEM50:365:04 11.86551MAL2660 HOBOKEN
630.10094LAURENT Thomas 31CM LAMA50:365:04 11.86552MAL1031 BRUSSEL
631.4744FLIZE Van Cleemputte 24KBC CLUSTER HAL50:375:04 11.8679FEM3000 LEUVEN
632.5944CALLE Andres 32FSMA 150:375:04 11.86553MAL9000 GENT
633.7404FDELCOUR Sylvie 44BELGIAN RUNAULT50:385:04 11.8580FEMVISE
634.2714JOSE Gonzalez 30JVB 150:385:04 11.85554MAL2020 ANTWERPEN
635.5124DELAIRE Francois-Xavier 42FIS 0250:405:04 11.85555MAL1831, DIEGEM
636.4084SERUGENDO Leon 41BRUSSELS AIRLIN50:405:04 11.84556MAL1390 GREZ-DOICEAU
637.9794HANOUL Olivier 48CONDROZ RUN50:415:05 11.84557MAL5537 WARNANT
638.7974FPONNET Katrien 48PAPERUNNERS50:415:05 11.8481FEM9200 OUDEGEM
639.4094FRAGAPANE Pietro 45BE-LB-AUTO50:415:05 11.84558MAL1060 BRUXELLES
640.1134DEVOOGHT Frankie 657 O'CLOCK RUNNE50:455:05 11.83559MAL8700 AARSELE
641.10344JACQ Morgan 34TEAM 350:475:05 11.82560MAL3001, LEUVEN
642.4844FVAN HOLSBEECK Els 53KBC SINGLE A50:485:05 11.8182FEM3000 LEUVEN
643.2614VRANCKX Reinout 39DPB550:485:05 11.81561MAL2020 ANTWERPEN
644.8044FHENDRICKX Inge 45LQC3 IS RIBBEDE50:485:05 11.8183FEM2520 OELEGEM
645.5574FPLASSCHAERT Isabelle 42DB CORPORATE BA50:505:05 11.8184FEM1000 BRUXELLES
646.6554PIETERMAAT Frank 29THE RUNNING NUM50:505:05 11.80562MAL1930 ZAVENTEM
647.4034NIJHUIS Rick 38BOIRON 250:505:05 11.80563MAL1140 BRUXELLES
648.1014VANDERWEGEN Philippe 65BASF TORNADOS50:545:06 11.79564MAL2860 SINT-KATELIJNE-WAVER
649.2494VERGAELEN Nico 40SMART SPORT CLU50:565:06 11.78565MAL1745 OPWIJK
650.5694GEVERS Dries 37ECOPHOS 250:575:06 11.78566MALTONGEREN
651.10544GODEFROID Olivier 34D.A.S. LIÈGE50:585:06 11.78567MAL1000 BRUXELLES
652.8604KETELAERS Raphael 38LES FREELANCES50:585:06 11.77568MAL1331
653.4824DENISSEN Kris 49KBC HIGH INSPEC50:595:06 11.77569MAL3000 LEUVEN
654.10784PRANDO Pablo 42AZZARDO50:595:06 11.77570MAL1060, BRUXELLES
655.3604VAN LINT Laurens 36ALLNEX 151:005:06 11.77571MAL1620 DROGENBOS
656.9584VAN STEERTEGEM Tom 36LES ORANGES PRE51:015:07 11.76572MAL9570 LIERDE
657.7814MINGUET Philippe 33Z.ORG VOOR BEWE51:015:07 11.76573MAL2800, MECHELEN
658.4774FVERBESSELT Tamara 45KBC CORPORATE L51:015:07 11.7685FEM3000 LEUVEN
659.6054SARLET Eric 49UNICEF-GSK 251:035:07 11.75574MAL1400 NIVELLE
660.10004MATTHYS Philippe SURICATS51:045:07 11.75575MALX
661.4424DE WINTER Filip 54KBC DISCOVER 151:055:07 11.75576MAL3000 LEUVEN
662.9104FPLETINCKX Charlotte 27LAST IN FIRST O51:085:07 11.7486FEM1500 HALLE
663.3804WEYTS Bruno 36ATTENTIA 251:105:07 11.73577MAL9000 GENT
664.3414BACCHIEGA Alberto 50EU TEAM GH - CO51:125:08 11.72578MAL1050 IXELLES
665.5214ABELOOS Nico 39COLRUYT GROUP S51:155:08 11.71579MAL1741 WAMBEEK
666.4804BRUYNINCKX Jelle 32KBC CEC RUNNERS51:155:08 11.71580MAL3000 LEUVEN
667.6824NICK Van Den Broeck 27AGILENT TECHNOL51:165:08 11.71581MAL2845 NIEL
668.8834SMITH Edward 48QUANTO MANCA?51:165:08 11.71582MAL1200, BRUXELLES
669.4184MCGAHAN hugh 63CANDRIAM - TEAM51:175:08 11.70583MAL1000 BRUXELLES
670.10804JACOBY Arnaud 33BOIÇA51:185:08 11.70584MAL1050 BRUXELLES
671.8364FMARTINEZ Juliet 39FMO WRITTEN PRO51:205:08 11.6987FEM1000
672.5474PAPE David 47DP - MIXTE251:205:08 11.69585MAL1040, BRUSSELS
673.3454FDHEEDENE SASKIA 39FINANCE TORNADO51:235:09 11.6888FEM1703 SCHEPDAAL
674.4944VAN MOORTEL Kurt 48KBC MET151:235:09 11.68586MAL3000 LEUVEN
675.1904FSPANHOVE SARA 27AREA VLAANDEREN51:235:09 11.6889FEM9880 AALTER
676.3134FELLEROVA Eva 41EU TEAM GEH – S51:245:09 11.6790FEM1049 BRUXELLES
677.10914DE SMEDT Hans 48ELIA 151:255:09 11.67587MAL1652 ALSEMBEEK
678.5964GIELES Tim 34FSMA 351:255:09 11.67588MAL1040
679.3074GOLOTA Marek 41EU TEAM GEH RE51:285:09 11.66589MAL1049
680.9564VAN DER BREMPT Olivier 33FROM EPIC TO SP51:305:09 11.65590MAL2018, ANTWERPEN
681.8004FWERREBROUCK Liesbeth 38VRIJ CLB NETWER51:355:10 11.6391FEM1570 TOLLEMBEEK
682.11154FHENNEBICQ Marine 28XP 351:375:10 11.6392FEMITTRE
683.2824SPARAS Denis 40EU TEAM GEH – C51:385:10 11.62591MAL1200, BRUSSELS
684.5164MARCHAND Marijn 35C-MAC GAAT HARD51:395:10 11.62592MAL8980 PASSENDALE
685.3154MESNILDREY LIONEL 53EU TEAM GEH – T51:405:10 11.62593MAL1040 BRUXELLES
686.5074CLAEYS Kevin 31CERTAM | LEXAM 51:405:10 11.61594MAL8700 TIELT
687.10284FTHEYS Stephanie 36NUTS & BOLTS51:405:10 11.6193FEM3001, LEUVEN
688.4324EL KAJJAL Ahmed 53PRAYON LES ROCH51:415:11 11.61595MALST CLAIR DU RHONE
689.10304LEYS Peter 55RUNNING LATE51:425:11 11.61596MAL3001, LEUVEN
690.11324FCLAES Maite 29LIDL HR51:435:11 11.6094FEM9700 OUDENAARDE
691.1994LONNEUX Daniel 46ADECCO_HEALTHY51:435:11 11.60597MAL4460 GRACE HOLLOGNE
692.1534STOCKMANS Francois 52RCB FAMILLE 151:455:11 11.60598MAL1180 BRUXELLES
693.5394VERVENNE Tom 24CULIRUNNERS 251:465:11 11.59599MAL9070 DESTELBERGEN
694.8924GHEYSENS Olivier 43RUN4FUN SPEEDTE51:475:11 11.59600MAL1780 WEMMEL
695.2204VEREECKEN Jordy 30ADECCO_DON(U)'T51:485:11 11.59601MAL9300, AALST
696.4494VOLF Dusan 40KBC - CZECH MAT51:505:11 11.58602MAL3000 LEUVEN
697.7504POUBLON Gino 54SIOEN INVINCIBL51:505:11 11.58603MAL8530 HARELBEKE
698.4794MEYEN Matthias 28KBC INSURANCE R51:515:12 11.57604MAL3000 LEUVEN
699.5504PIRENNE Yvan 47DP-MIXTE 351:525:12 11.57605MAL1040, BRUSSELS
700.9454ZARZYCKI Isabelle 50SAMBRE ET MEUSE51:525:12 11.57606MAL6001, MARCINELLE
701.8174FVAN MEERHAEGHE Vanessa 45VRT - HR+51:525:12 11.5795FEM1043 SCHAARBEEK
702.3654BONHEURE Francois 55APB PLOEG 151:535:12 11.57607MAL1000 BRUSSEL
703.4414DE SMEDT Jan 57KBC DISCOVER 251:545:12 11.56608MAL3000 LEUVEN
704.10274WOUTERS Wim 35MEDICAL DEVICE 51:555:12 11.56609MAL3001, LEUVEN
705.11024HUT Christian 54THE FLYING COMM51:575:12 11.55610MAL1301, BIERGES
706.9714LION Frederic 47SUD LUX FINANCE51:585:12 11.55611MAL6760 VIRTON
707.2374BOULEZ Kris 49NVISO'S EAGLES52:005:12 11.54612MAL9050 GENT
708.6264OOSTENS Jeremy 24DERBIBOYS52:025:13 11.53613MAL5060 SAMBREVILLE
709.6934SCHOEFS Steven 47NEXUS COMMUNICA52:055:13 11.52614MAL4671BARCHON
710.3674STRAETEMANS Koen 29APB PLOEG 352:075:13 11.51615MAL1000 BRUSSEL
711.8704MOHAMED Hussein Shamsudii 19MINOR-NDAKO LEU52:095:13 11.51616MAL3001 LEUVEN
712.3094CORRADETTI Maurizio 51EU TEAM GEH – R52:145:14 11.49617MAL1150
713.3224STAMOULIS Antonious 36EU TEAM GEH EAS52:175:14 11.48618MAL1210, BRUSSELS
714.2594DE SMET Luc 49SKEYES 252:215:15 11.46619MAL1933, STERREBEEK
715.6684VERHAEGEN Wim 34FLEET PKW ROAD 52:225:15 11.46620MAL1200 BRUSSEL
716.8244WELSCH Benoit 19ENSEMBLE EN CHE52:235:15 11.45621MAL1081 KOEKELBERG
717.10614VILLANI Patrick 40ZETES152:245:15 11.45622MAL7060
718.4634KNOCKAERT Thomas 27KBC FINANCIAL P52:265:15 11.44623MAL3000 LEUVEN
719.1224DIAS Gil 33RCB GRUPPETTO52:295:15 11.43624MAL1170 BRUXELLES
720.9654GLENISSON Pierre 51THE SURFING WAV52:315:16 11.43625MAL1320 BEAUVECHAIN
721.10634DEPOORTERE Ronny 51ZETES352:315:16 11.43626MAL1760
722.6904EVERS Jorik 24NELSONRUNNERS -52:315:16 11.43627MAL3001
723.7134KINT Joris 34OMP 452:315:16 11.43628MAL2050, ANTWERPEN
724.7344HANIN Bruno 53PROMETHERA 152:325:16 11.42629MAL3090 OVERIJSE
725.1844DECLERCK Sammy 43ADECCO_VAN MARC52:325:16 11.42630MAL8511 AALBEKE
726.9934BRANWHITE Keith P&G SUPPLY CHAI52:335:16 11.42631MALX
727.4714ULENS Jelle 37KBC - RUDI52:345:16 11.41632MAL3000 LEUVEN
728.6404VERHOEVEN Lukas 45ISABEL RUNNERS52:375:16 11.41633MAL1000 BRUXELLES
729.9224BISCOMPTE Jean-Marc 50KEDISS MA BICHE52:385:16 11.40634MAL6530 CERFONTAINE
730.6024BUCKLEY David 53GLOBAL SNAILS W52:385:16 11.40635MAL1050
731.3524KONINGS René 32AGORIA 252:395:16 11.40636MAL1030 SCHAARBEEK
732.2764FGLUZA-CZYCZERSKA Balbina 38EU TEAM GEH - B52:395:16 11.4096FEM1200, BRUXELLES
733.10884LA VERGHETTA Filippo 29E = MARE D352:415:17 11.39637MAL1050 IXELLES
734.3274FALEKSANDRA Pieczarka 24EU TEAM GEH REG52:475:17 11.3797FEM1160
735.7234MAENHOUDT Dimitri 50TEAM HR52:505:17 11.36638MAL1910 KAMPENHOUT
736.8744AZAT Emrad 18NOH 152:515:18 11.35639MALNEDER-OVER-HEEMBEEK
737.7434AFIA-AROUSSI Abdesselam 50SIEMENS EIDC52:585:18 11.33640MAL1780 WEMMEL
738.7914DEVOS Benjamin 28VESUVIUS 152:595:18 11.32641MAL7011
739.7934LAFARGE Tom 29VESUVIUS 353:005:18 11.32642MAL7011
740.7924CLAES Gatien 24VESUVIUS 253:025:19 11.31643MAL7011
741.4004CHRISPEELS ALAIN 52A SCHETS & PART53:035:19 11.31644MAL1651 LOT
742.1984FRANCK Patrick 26ADECCO_ONESTPAS53:085:19 11.29645MAL4460 GRACE HOLLOGNE
743.10644SCARCEZ Nicolas 32ZOETIS 153:095:19 11.29646MAL1348 LOUVAIN-LA-NEUVE
744.9134MIKANDER Ingemar 38ING DAILY BANKI53:095:19 11.29647MAL1040
745.10624OCAMPO Daniel 54ZETES253:125:20 11.28648MAL1450
746.4374FHEEREN Charlotte 25PRAYON PUURS53:125:20 11.2898FEM2870 RUISBROEK
747.5404SPELIERS Luc 49HARTCENTRUM O.L53:135:20 11.28649MAL9340 LEDE
748.3124LEWIS Alexandre Xavier 59EU TEAM GEH – S53:155:20 11.27650MAL1049 BRUXELLES
749.9044BUYCK Sébastien 34ING CREFS BELGI53:165:20 11.27651MAL1150, WOLUWE SAINT PIERRE
750.10044VAN BUNNEN Raphael 32CM AO-IT53:175:20 11.26652MAL1031 BRUSSEL
751.4994STEPPE Karel 41KBC - BLOOD, SW53:175:20 11.26653MAL3000 LEUVEN
752.7794DE SCHIPPER Rudolf 55RUNISYS 253:195:20 11.26654MAL1831 DIEGEM
753.9744CAPETTE SERGE 57FAST AND FURIOU53:195:20 11.25655MAL7170 LA HESTRE
754.6754CORSTIAENS Thierry 34MB TEAM 653:215:21 11.25656MAL1200 BRUSSEL
755.5834DE ROMSEE David 49ESSITY BELGIUM53:235:21 11.24657MAL1831 DIEGEM
756.5114SALOMEZ Mickael 29FIS 0153:265:21 11.23658MAL1831, DIEGEM
757.8274SALZSTEIN Antoine 30ENSEMBLE EN CHE53:315:22 11.21659MAL1081 KOEKELBERG
758.9174VAN DAEL Gregory 37JETT'AVENGERS53:325:22 11.21660MAL1020 LAEKEN
759.8294BEAUGNET David 49ERC4EKIDEN53:345:22 11.20661MAL1200, BRUXELLES
760.5894GAVRAY Benjamin 28LES CROUSTILLAN53:355:22 11.20662MAL1300, WAVRE
761.5654FLOPES Pauline 29ON A LA GENETIQ53:355:22 11.2099FEM1601 RUISBROEK
762.2004VOGT Bernard 43FINANCE & FACIL53:385:22 11.19663MAL1090 JETTE
763.2254FDECOURTY Floriane 29EY FINANCE TEAM53:395:22 11.19100FEM1831 MACHELEN
764.4684FMAES Veronique 48KBC CLUSTER AAL53:405:22 11.18101FEM3000 LEUVEN
765.7634PAVET Isabelle 54BORN TO RUN C53:425:23 11.18664MAL7390 QUAREGNON
766.7954PEETERS Jan 55VOLVO CAR BELUX53:495:23 11.15665MAL1910 KAMPENHOUT
767.8974FSANDRA Pardo Adell 41RUNNING PALS OF53:505:23 11.15102FEM1390 GREZ DOICEAU
768.6284VAN DER KEMP Martin 60INEOS OXIDE53:555:24 11.13666MAL2070 ZWIJNDRECHT
769.2894ALEXIS Alain 62EU TEAM GEH – E53:585:24 11.12667MAL1040 BRUSSELS
770.3574VERDUYN Stefaan 50AIR FOR RUNNING54:005:24 11.11668MAL1570 TOLLEMBEEK
771.6254FCLERCKX Sandrine 50BEOBANK TEAM 454:035:25 11.10103FEM1560 HOEILAART
772.6414FBEN Ayad Soumaya 39ISABEL RUNNERS 54:035:25 11.10104FEM1000 BRUXELLES
773.9114FDE RAEYMAEKER Katia 47HR AIRMILE54:065:25 11.09105FEM1742 TERNAT
774.6214COCCHI Laurent 44IMPACT 454:105:25 11.08669MAL1040 BXL
775.7664DEKLERCK Jonas 23THE BELGIAN54:125:26 11.07670MAL8310 BRUGGE
776.5194WYERS Kobe 33COLRUYT GROUP F54:125:26 11.07671MAL1852 BEIGEM
777.10194DAEM Tom 29COM OKRA54:135:26 11.07672MAL1031 BRUSSEL
778.3664BUISSERET Alain 41APB PLOEG 254:135:26 11.07673MAL1000 BRUSSEL
779.8104FAES Joran 26PFIZERS BLUE DE54:155:26 11.06674MAL2000 ANTWERPEN
780.6224FDELBART Valérie 29BEOBANK TEAM 254:175:26 11.06106FEM7790 PECQ
781.10504FDE BAL Ann 36D.A.S. ANTWERPE54:195:26 11.05107FEM1000 BRUXELLES
782.7584FSCHUERMANS Suzanne 51SPMT ARISTA TEA54:195:26 11.05108FEM4500 HUY
783.6834FVERMEIRE Jolien 29AGILENT TECHNOL54:215:27 11.04109FEM2845 NIEL
784.7254BAIROT Nicolas 26PARKER PRÄDIFA,54:215:27 11.04675MAL1785 MERCHTEM
785.7124VAN CLEEMPUT Enrico 25OMP 354:245:27 11.03676MAL2060, ANTWERPEN
786.4674WIJNS Bram 31KBC - CRISPERS54:255:27 11.03677MAL3000 LEUVEN
787.11244DUMONT Eric 59TEAM KAREN54:275:27 11.02678MAL1000 BRUXELLES
788.5914VAN DE PUTTE renaat 55WIJ ZIJN FIT54:285:27 11.02679MAL1030 BRUSSEL
789.11334BAUDELLE Eloi MEDIAMARKT CLUB54:295:27 11.01680MAL
790.2524PEERAER Matthieu 28THE BEST ONES54:355:28 10.99681MAL1357 HÉLÉCINE
791.1884HERCKENRATH Björn 43GLS RUNNING TEA54:355:28 10.99682MAL1620 DROGENBOS
792.10854BOOGHMANS Koen 33DE RODE LOPERS54:355:28 10.99683MAL2880, BORNEM
793.10654SCHULSSE Samuel 34ZOETIS 254:365:28 10.99684MAL1348 LOUVAIN-LA-NEUVE
794.9364DENGHIEN Laurent 51DOUDOU 154:405:28 10.98685MAL7370 BLAUGIES
795.7084FPOLIC Anita 32OLAF 454:415:29 10.97110FEM1049
796.9664FFERRANT Gaetane 44ATH ATTACK54:435:29 10.97111FEM7911 FRASNES LEZ BUISSENAL
797.7494DEFRIJN Jelle 35SIEMENS SI TOTA54:445:29 10.97686MAL1500 HALLE
798.10984MCGRATH Ciaran 42SUICIDE SQUAD54:495:29 10.95687MALDUBLIN 11
799.6734SALIEN Gerry 34MB TEAM 454:525:30 10.94688MAL1200 BRUSSEL
800.8854FVANDER Auwera Sophie 40RCJAB 254:535:30 10.93112FEM1325
801.3464LECOCQ ALAIN 40TEAM BPOST FUSI54:575:30 10.92689MAL7850 ENGHIEN
802.3834FMOENS Valérie 27ATTENTIA 555:015:31 10.91113FEM9000 GENT
803.11184NAOKI Murakami 109ZAKIHAMA C55:025:31 10.91690MAL1150
804.10204FDECADT Isabelle 41CM INTERSOC55:025:31 10.90114FEM1031
805.4974DE CAUTER Jonas 34KBC VILVOORDE E55:025:31 10.90691MAL3000 LEUVEN
806.4394ANAEL Argento 52PRAYON TV55:085:31 10.89692MAL4100 SERAING
807.9144CHALENCON Frédéric 50ING DAILY BANKI55:085:31 10.88693MAL1040 BRUXELLES
808.6184FKERKHOFS Joke 41IMPACT 155:105:31 10.88115FEM3700 TONGEREN
809.4524FMULEKA Rachel 25KBC LIVE 255:115:32 10.87116FEM3000 LEUVEN
810.7274MASQUELIER Robin 38PARTENA PROFESS55:135:32 10.87694MAL7022 HYON
811.11084VANDERMERSCH Frederik 59VLAMMERTJES55:135:32 10.87695MAL3210 LINDEN
812.2034FGRÉGOIRE Sarah 36PLAN RUN TEAM55:145:32 10.87117FEM1030, SCHAERBEEK
813.6324ALTIERI Lionel 29APPH155:165:32 10.86696MALRUE DU COMMERCE, 78
814.5624WILLEMS Jan 31DPG MEDIA ROAD 55:185:32 10.85697MAL2018 ANTWERPEN
815.10994FORISSIER Jean-Baptiste 52TEAM FOFO55:195:32 10.85698MAL1180 BRUXELLES
816.5974RAJAONSON Ken 28GEFCOOPERATION55:215:33 10.84699MAL5145 RH WAALWIJK
817.6704FBLOEMEN Eva 34MB TEAM 155:235:33 10.83118FEM1200 BRUSSEL
818.1044MATHYS Luc 49NTT BELGIUM TEA55:255:33 10.83700MAL3400 LANDEN
819.6994DE SANTIS Dante 35NUMECA 255:255:33 10.83701MAL1170
820.6664VERMEIREN Hugo 54MEDTRONIC BELGI55:275:33 10.82702MAL1090 JETTE
821.4224FDEES Ankie 38CAPGEMINI 255:285:33 10.82119FEM1831, DIEGEM
822.11274FDE KEMPENEER Annelore 36PWC CRM TECH TE55:285:33 10.82120FEM9300, AALST
823.5234STEELS Mathias 32COLRUYT GROUP T55:335:34 10.80703MAL1500 HALLE
824.2774KOWALCZYK Maciej 52EU TEAM GEH - C55:365:34 10.79704MAL1160 AUDERGHEM
825.9954MATTHYS Bruno QA55:425:35 10.77705MALX
826.11094VAN CAUSENBROECK Gert 41VLAMMERTJES 255:445:35 10.77706MAL9000 GENT
827.2784GONZÁLEZ-MOYA Juan 28EU TEAM GEH – C55:455:35 10.77707MAL1030
828.6724HOUTMEYERS Cédric 34MB TEAM 355:455:35 10.77708MAL1200 BRUSSEL
829.9614ALNO Fabio 47DOUDOU355:465:35 10.76709MAL59600 GOGNIES CHAUSSÉE
830.4064FDELSAUTE Francoise 49BRIDGESTONE DIG55:465:35 10.76121FEM1932 ZAVENTEM
831.5064NIELENS Tim 29CENTRICA BUSINE55:475:35 10.76710MAL2600 ANTWERP
832.4454DE LATHOUWERS Tom 45KBC - SCREENCAT55:475:35 10.76711MAL3000 LEUVEN
833.2394MUGISHA Freddy 44STO DRYONIC55:475:35 10.76712MAL1785 BRUSSEGEM
834.2084ECTORS Emiel 28ADECCO_MODIS TE55:515:36 10.74713MAL1702 GROOT-BIJGAARDEN
835.5724BRICMONT Jordan 26HERMES ECS SA T55:565:36 10.73714MAL1400
836.7854FNGUYEN Nga 28TEAM VBO-FEB55:565:36 10.73122FEM1000
837.9474MENEGAZZI Eric 56BCC2 - THE FLAS56:075:37 10.69715MAL5100 NANINNE
838.2864FNIKAS Thalia 31EU TEAM GEH – C56:095:37 10.69123FEM1000 BRUSSELS
839.6714ROET Mark 34MB TEAM 256:115:38 10.68716MAL1200 BRUSSEL
840.2134FROLLIN Axelle 29MODIS IT & ENGI56:145:38 10.67124FEM1702
841.7204ELIAERTS Steven 38BOOST P&V56:185:38 10.66717MAL2060 ANTWERPEN
842.7884GODOT Kevin 24VEOLIA0356:185:38 10.66718MAL1070
843.1764ROLIN Laurent 53A.B.RUN56:205:38 10.65719MAL1853
844.7334DEBOUCHE Frédéric 31PRIMANED BELGIU56:205:38 10.65720MAL1400, NIVELLES
845.3904GIORDANI Adrian 36RUNNING FOR A B56:235:39 10.64721MAL1150, BRUSSELS
846.4104MUHADJERI Ardian 26BE-LB-INSP 156:235:39 10.64722MAL1651 LOT
847.3984FONGENA Els 47THE CPL ORPHANS56:235:39 10.64125FEM9850 DEINZE
848.1894FDENEF Natalie 45ADECCO_NIKÉ POW56:265:39 10.63126FEM3000 LEUVEN
849.8584FGRISÉ Nina 26JUSTITIEHUIS BR56:305:39 10.62127FEM9000 GENT
850.4204MILLET Yohan 27CANDRIAM TEAM 156:315:40 10.62723MAL1000
851.9784FVERSTRYNGE Evy 35THE CHAMPIONS56:335:40 10.61128FEM8300 KNOKKE-HEIST
852.10704FZURAWSKA Sylwia 28#POLISHRUN.256:335:40 10.61129FEMFOREST
853.7224DE LONGUEVILLE Philippe 53RISK & RUNNING 56:345:40 10.61724MAL1400 NIVELLES
854.9844VANHAECHT Wim 42LES FOIES DE VE56:365:40 10.60725MAL3040 OTTENBURG
855.6094FKERKAERT Sofie 38HDI - TALANX 256:405:40 10.59130FEM1150 BRUSSEL
856.2424FNEWTON Debbie 50STO LTD TEAM 156:415:41 10.59131FEMG52 4TG, GLASGOW
857.3434VAN ROEY JAN 60BX-BORDER56:435:41 10.58726MAL9040 GENT
858.8214FMERTENS Julie 44ENSEMBLE EN CHE56:435:41 10.58132FEM1081 KOEKELBERG
859.8234FLALOUX Florence 43ENSEMBLE EN CHE56:445:41 10.58133FEM1081 KOEKELBERG
860.8224FDEFAWE Vinciane 42ENSEMBLE EN CHE56:445:41 10.58134FEM1081 KOEKELBERG
861.9644BRASSEUR Jonathan 34GOOD BANKERS56:475:41 10.57727MAL4621 RETINNE
862.10374FHERMANT Camille 28G3PC256:495:41 10.56135FEM1040 BRUXELLES
863.5704PALIERNE Laurent 38ECOPHOS 356:505:41 10.56728MAL1330 RIXENSART
864.7784VAN DEN STEEN Dirk 57RUNISYS 156:525:42 10.55729MAL1831 DIEGEM
865.5174FNOVAC Carolina 27WEBER SHANDWICK56:545:42 10.55136FEM1000, BRUSSELS
866.9494DYL Pierre 34TEAM BCC 456:575:42 10.54730MAL4280 THISNES
867.4984FWELLENS Kathleen 50KBC - THE MIXED56:575:42 10.54137FEM3000 LEUVEN
868.8914FVERHAEGEN Anita 54RUN4FUN DREAMTE56:585:42 10.53138FEM1860 MEISE
869.8114FINZÉ Annelies 34PLAINEFORM56:585:42 10.53139FEM1050
870.10764SANDHAM Adrian 35ATLAS COPCO IND57:015:43 10.53731MAL20159, MILANO
871.9884PILLECYN Mario ESS ONE TEAM57:035:43 10.52732MALX
872.9124DE COEN Quentin 31RISK THE RUN57:045:43 10.52733MAL1700 DILBEEK
873.6354GUTIERREZ Lucena Jorge 29CRISIS GROUP RU57:055:43 10.51734MAL1050
874.7264DECOSTER Dieter 36PARKER PRÄDIFA,57:065:43 10.51735MAL2830 WILLEBROEK
875.7904GRAVAGNO Sebastien 41VEOLIA0557:135:44 10.49736MAL1070
876.4544FUYTTERSPROT Lien 41KBC - PEINUTS 157:175:44 10.48140FEM3000 LEUVEN
877.5434ADRIAENS Stijn 39DCM57:285:45 10.44737MAL2280 GROBBENDONK
878.4694FD'HEER Tina 42KBC CLUSTER AAL57:385:46 10.41141FEM3000 LEUVEN
879.11264DURANT Patrick 59TOUS A BORD 157:395:46 10.41738MAL1000
880.2314VAN MOORSEL Jan 29PARTNER TEAM57:415:47 10.40739MAL1831MACHELEN
881.7054FIORITO Biagio 43OLAF 157:435:47 10.40740MAL1049
882.8564FBAURCIEN Laureline 37JRC-GEEL WOMEN57:445:47 10.39142FEM2440
883.4894DENOYETTE Cédric 31KBC - LBI LEGS57:505:47 10.38741MAL3000 LEUVEN
884.9924FCLOUS Ninka NORTH SEA CONTR57:595:48 10.35143FEMX
885.2114FERDOUD Abdollah 34ADECCO - TEAM 357:595:48 10.35742MAL2070 ZWIJNDRECHT
886.1114VANLAERE Bart 58ATLEMO - GAZELL58:015:49 10.34743MAL1000, BRUSSEL
887.8194FBEECKMANS sabine 51VRT TECHNOLOPER58:025:49 10.34144FEM1043, BRUSSEL
888.4874LUCKERMANS Yannick 33KBC THE BLUE PR58:055:49 10.33744MAL3000 LEUVEN
889.4814FDE NIL Veerle 38KBC THE GREEN T58:125:50 10.31145FEM3000 LEUVEN
890.1064MAES Walther 55NTT BELGIUM TEA58:135:50 10.31745MAL1860 MEISE
891.5994SCUFLAIRE Kyllian 23X-MEN KILLERS58:135:50 10.31746MAL7332 SIRAULT
892.4134MARIAN Danko BSH TEAM 258:195:50 10.29747MAL1090 JETTE
893.2684FVAN BOXEM Tara 29JVB 458:205:50 10.29146FEM2020 ANTWERPEN
894.4254KLEVERLAAN Rino 54HEIDELBERGCEMEN58:235:51 10.28748MAL1713SM, OBDAM
895.6044SCHWAB OLIVER 33UNICEF-GSK 158:275:51 10.27749MAL1050 IXELLES
896.2444DE JONG Rob 53STO NL RUNNERS58:295:51 10.26750MAL2581 AH, DEN HAAG
897.9094VERGES Olivier 36ING RUN FOR FUN58:305:51 10.26751MAL1040, BRUSSELS
898.11254FTHIRION Elise 43TOUS A BORD 258:335:52 10.25147FEM1000 BRUXELLES
899.10664FBERTH Evy 38LIGHTNING BOLT 58:365:52 10.24148FEM2640 MORTSEL
900.9294NAGESH G B 30BACKGROUND RUNN58:385:52 10.23752MAL1040
901.4314DECHAMPS Jean 55SAT DREAM TEAM58:395:52 10.23753MAL4260 VILLE-EN-HESBAYE
902.10054FGAUDEUS Kim 29CM COMPAS58:515:54 10.20149FEM1031 BRUSSEL
903.2704FDE FEYTER Katrien 34JVB258:565:54 10.18150FEM2020 ANTWERPEN
904.11034HAESEVOETS Cedric 44THE RUNNING DEA58:575:54 10.18754MAL1330, RIXENSART
905.10124FRANKARD Luc 51CM MCHO 258:575:54 10.18755MAL1031 BRUSSEL
906.9234VAN DELSEN Kim 26STUNNINGSTUNTIN58:585:54 10.18756MAL9860 BALEGEM
907.1024NICHOLAS Kevin 43INTERNATIONAL L58:595:54 10.17757MAL1933, STERREBEEK
908.2144FBOECKX Eva 36MODIS IT & ENGI59:005:54 10.17151FEM4130
909.6124FLOWICKA Iwona 44HUIS VAN HET NE59:045:55 10.16152FEM9000, GENT
910.4834FSAERENS Kelly 35KBC DOUBLE A59:055:55 10.16153FEM3000 LEUVEN
911.11074FTIAINEN-BALSBY Tarja 52UNCATHCABLE59:065:55 10.15154FEM1170 BXL
912.2174FVERGULT Sofie 43PSCENTER ROESE59:075:55 10.15155FEM8730 BEERNEM
913.6384SCHOOLMEESTERS Pieter 25IREX59:095:55 10.14758MAL1000 BRUSSEL
914.10064FVERMEERSCH Amélie 38CM HR59:105:55 10.14156FEM1031 BRUSSEL
915.7564BOUAISSA Brahim 25SPACEWELL59:165:56 10.13759MAL9032 WONDELGEM
916.9864FX Natalie BRUSSELS EKIDEN59:175:56 10.12157FEMX
917.10454DARDENNE Jeremy 29LES COUREURS59:235:57 10.10760MAL4460 GRACE HOLLOGNE
918.3214KANELLOPOULOS Sotirios 44EU TEAM GEH EAS59:255:57 10.10761MAL1210, BRUSSELS
919.2624FDE LAT Katrien 38DPB459:285:57 10.09158FEM2020 ANTWERPEN
920.7294DE HAES Johan 44PHARMA.BE59:325:58 10.08762MAL3012 LEUVEN
921.4074ONEILL Derry 49BRIDGESTONE HYB59:375:58 10.07763MAL1932 ZAVENTEM
922.2574VANMARSENILLE Ken 26THE WOODEN HAMM59:415:59 10.06764MAL3010, KESSEL-LO
923.9734FDESNEUX Stéphanie 42THE JOGEM'S59:435:59 10.05159FEM5060 VELAINE SUR SAMBRE
924.11044FDOYEN Marianne 30THE SUPREMES59:526:00 10.02160FEM1060
925.9464MAERTENS Dave 30BCC 159:536:00 10.02765MAL9050 GENTBRUGGE
926.7534CAMURANI Jérôme 39NEWPHARMA 259:536:00 10.02766MAL1332 GENVAL
927.1974FVAN DER GEYTEN An 39SANORICE - STAR59:556:00 10.01161FEM9506, SCHENDELBEKE
928.2974VIESNER Frederic 39EU TEAM GEH – I59:566:00 10.01767MAL1000
929.7074FBUKSA Sorina 31OLAF 31:00:016:01 10.00162FEM1049
930.1524GOOSSENS René 71RCB FLAGADA1:00:036:01 9.99768MAL1180BRUXELLES
931.11354GIUSEPPE AUTOMATION NV1:00:036:01 9.99769MAL
932.6964FLAROCHETTE Maud 37N-SIDE 11:00:056:01 9.99163FEM1348
933.10814NISTAL Tomé César 49CARROS DE FOGUE1:00:096:01 9.98770MAL1150, WOLUWE ST PIERRE
934.4574FTORFS Katleen 44KBC - TEAM PROS1:00:186:02 9.95164FEM3000 LEUVEN
935.9764FDRÖSCH Lisa 19NORD DES FAGNES1:00:236:03 9.94165FEM4750 BÜTGENBACH
936.4334FMUNSTER Sarah 32CATHERINE LECOQ1:00:256:03 9.93166FEM4020 LIEGE
937.10024LA MOTTA Nicola TURBO SNAIL1:00:276:03 9.93771MALX
938.4154TEIXEIRA Rafael 28BUY WAY 11:00:366:04 9.90772MAL1000 BRUXELLES
939.10444SIMON Jonathan 35CORPORATE SECUR1:00:396:04 9.89773MAL4460, GRÂCE HOLLOGNE
940.1964VAN TIEL Jolan 35ADECCO_FAST AND1:00:446:05 9.88774MAL4460 GRACE HOLLOGNE
941.7764FJEAN Cathy 37UCB CLUB - TEAM1:00:476:05 9.87167FEM1440 BRAINE-LE-CHÂTEAU
942.3244FO'KEEFFE June EU TEAM GEH EP 1:00:506:05 9.86168FEMBRUXELLES
943.7324FDIJKSTRA Constance POLITICO1:00:526:06 9.86169FEM1060 BRUSSELS
944.10684FAELTERMAN Mieke 61YHAN BLAKE TEAM1:00:536:06 9.86170FEM2520 RANST
945.8634FSTIÉVENART Séverine 38LES GRIZZLYS DE1:00:556:06 9.85171FEM7387 ERQUENNES
946.10534FVAN BIERVLIET Ann 31D.A.S. GENT1:01:066:07 9.82172FEM1000 BRUXELLES
947.9544VAN CAELENBERG Bram 26WESTSIDE1:01:116:08 9.81775MAL9230 WETTEREN
948.10584DEWIT Wou 45DE WDW'KES1:01:146:08 9.80776MAL9620 ZOTTEGEM
949.6114FMERTENS Kristien 34HUIS VAN HET NE1:01:326:10 9.75173FEM1060, SINT-GILLIS
950.9014FDE WILDE Yndra 24CYBER RED1:01:366:10 9.74174FEM9230 WETTEREN
951.11504FWOOLFSON Charlotte 29FIPRA1:01:396:10 9.73175FEM1040, BRUSSELS
952.5554FSMETS Kaat 35SPLASH!1:01:416:11 9.73176FEM3001, HEVERLEE
953.2534DUPUIS Christophe 43PRIMA TEAM1:01:426:11 9.73777MAL1090 JETTE
954.2564SUENENS Michael 28THE JAMMERS1:01:556:12 9.69778MAL1500, HALLE
955.8024SCHREURS Christophe 34HAPPY FEET1:02:016:13 9.68779MAL1083 GANSHOREN
956.1084HEUTZ Bruno 49MOLTEAM1:02:036:13 9.67780MAL1702
957.2364FMATHY Elisa 25VAT/CUSTOMS 21:02:106:13 9.65177FEM1831 MACHELEN
958.8894NIETO Enrique 33ROTARY BRUSSELS1:02:226:15 9.62781MAL1050 BRUXELLES
959.9804FGRYMONPREZ Delphine 26THE INVICIBLE L1:02:226:15 9.62178FEM6120 NALINNES
960.3114FVERRETH Kathleen 53EU TEAM GEH - S1:02:316:16 9.60179FEM3080 TERVUREN
961.9394NIESSEN Quentin 34LES SOURIS1:03:036:19 9.52782MAL4000 LIEGE
962.5634FMEYNAERTS Ine 34NEON1:03:076:19 9.51180FEM2018 ANTWERPEN
963.7544VERO Julien 27NEWPHARMA 31:03:076:19 9.51783MAL4000 ROCOURT
964.9974FDIMITRIJEVIC Aleksandra RUNNING CLEANER1:03:076:19 9.51181FEMX
965.9404JAUMAIN STEPHANE 47ENJOY LIEGE1:03:116:20 9.50784MAL5081 ST DENIS
966.10974FVAN ASSCHE Tina 49SNAIL RUNNING T1:03:146:20 9.49182FEM1700 DILBEEK
967.8064CHIARELLO Andrea 29PCRU 21:03:146:20 9.49785MAL1050
968.10174FDEROO Evelien 24CM ZORG SMB1:03:156:20 9.49183FEM1031 BRUSSEL
969.8884VAN DER WEE Bert 48ROTARY BRUSSELS1:03:226:21 9.47786MAL1060 BRUXELLES
970.9314BOURLART Gérald 53ING BCH GOLDEN 1:03:246:21 9.47787MAL7000 MONS
971.4964VAN DER GUCHT Lieven 55KBC TEAM ALLEZ 1:03:516:24 9.40788MAL3000 LEUVEN
972.9154FLEFEUVRE Elise 28TEAM LIONESS1:04:006:24 9.38184FEM1050 ELSENE
973.9634MACHARIS Michael 47KE'S ZONE WEST 1:04:176:26 9.33789MAL8540 DEERLIJK
974.8144FSMET Carine 34UP2RUN1:04:326:28 9.30185FEM2930 BRASSCHAAT
975.2064FFROYEN Monika 27ADECCO_TEAM ROY1:04:436:29 9.27186FEM2870 PUURS
976.8954ALONSO Miguel 44RUNNING CITY 2/1:05:036:31 9.22790MALBRUXELLES
977.9814FCOLIGNON Carine 44H-W-H1:05:156:32 9.20187FEM4420 SAINT NICOLAS
978.10224FVERSTREKEN Heleen 24FINFUN1:05:236:33 9.18188FEM3001, LEUVEN
979.8164FDE PAUW Marleen 61VUB MENS & ORGA1:05:316:34 9.16189FEM1050 BRUSSEL
980.11164YUKI Hamasaki 90ZAKIHAMA A1:05:426:35 9.13791MAL1160
981.9904FIRESON-VALOIS Brigitte HAKUNA MATATA (1:05:516:36 9.11190FEMX
982.8864FLENOEL Magali 43REGIO FLYING TE1:06:006:36 9.09191FEM1050, BRUXELLES
983.6204FLECCA Alessi 41IMPACT 31:06:216:39 9.04192FEM3600 GENK
984.9164FANSEEUW Anja 47ING BLS GENT RU1:06:476:41 8.98193FEM8820 TORHOUT
985.6814DE PETTER Sam 27MOBCO-TEAM1:07:016:43 8.95792MALGERAARDSBERGEN
986.11174TAKESHI Shibayama 90ZAKIHAMA B1:07:176:44 8.92793MAL1200
987.7594FVAN EECKHOUDT Annelies 27SPMT ARISTA TEA1:07:446:47 8.86194FEM3061 LEEFDAAL
988.7554FCORRENYN Helen 51SPACEWELL1:08:256:51 8.77195FEM2000 ANTWERPEN
989.9484FCHEVALIER Magali 28TEAM BCC 31:08:256:51 8.77196FEM1341
990.8984FANTAL Ioana Estera 42RUNNING PALS OF1:08:566:54 8.70197FEM1040 ETTERBEEK
991.9724RASKIN Laurent 52BM FIT1:08:586:54 8.70794MAL4690 BASSENGE
992.5794FFERON Chloé 28TEAM ENGIE AXIM1:09:086:55 8.68198FEM1400 NIVELLES
993.3764GRILL Roman 9ASAHI KASEI 41:09:256:57 8.65795MAL1070, BRUXELLES
994.8034MOREAU Aloïs 25LES 3 L1:10:167:02 8.54796MAL6200 CHÂTELET
995.2024KASUMOV Muslim 29ADECCO PLAN TEA1:11:477:11 8.36797MAL1702 DILBEEK
996.9824FSOPHIE Deprez 36THE GLADIATORS1:12:057:13 8.32199FEM7090 BRAINE LE COMTE
997.5734GOVERS Sven 32ET 2CV1:12:077:13 8.32798MAL1820 MELSBROEK
998.9254FVOLMERING Aline 31LOS VENCEDORES1:12:377:16 8.26200FEM1348 LLN
999.6454LEMAIRE Cedric ISS TEAM 31:13:217:21 8.18799MAL-
1000.8904SWAMY Sankara Boopathi Ra 29RUN FOR FUN1:13:307:21 8.16800MAL1210, BRUSSELS
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: 1 [2] 3