Persoonlijke zone
Imprimable
Brussels, 19/10/2019, BEL - Adecco Brussels Ekiden
Rapportenlijst > Runner 2 - 10k - Resultaat
Zoek: Bladzijde: 1 [2] 3
1003 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.ClubTijdTkmGem.PlaatsNaamGemeente
501.5812DE GANCK Florent 30CORLUYT GROUP D48:344:52 12.36450MAL1070 ANDERLECHT
502.7522FRANCK Fabien 35NEWPHARMA 148:354:52 12.35451MAL4420 SAINT-NICOLAS
503.10002SCHATS Etienne SURICATS48:354:52 12.35452MALX
504.9502METTILION DAMIEN 35ATH BEST TEAM48:364:52 12.35453MAL7340 COLFONTAINE
505.10472RENAVILLE Jean-Marc 43MEGAMIX48:364:52 12.35454MAL4030, GRIVEGNÉE
506.9742CHATELAIN GEOFFREY 46FAST AND FURIOU48:374:52 12.34455MAL6120 HAM/SUR/HEURE
507.10572BOURGEOIS Andrew 30WAVENET48:384:52 12.34456MAL1070 ANDERLECHT
508.9932CANNI Alberto P&G SUPPLY CHAI48:404:52 12.33457MALX
509.10852Van Put Kevin 31DE RODE LOPERS48:424:53 12.32458MAL9100, SINT-NIKLAAS
510.5852FTAVERNIER Emma 28EXXONMOBIL DAME48:464:53 12.3152FEM2050, ANTWERPEN
511.7872VERCAUTEREN Philippe 44VEOLIA0248:464:53 12.31459MAL1070
512.1132LINCLAU Chris 507 O'CLOCK RUNNE48:464:53 12.31460MAL8700 TIELT
513.6242FDE BACKER Myriam 34BEOBANK TEAM 148:464:53 12.3053FEM1150 ST-PIETERS-WOLUWE
514.8452CHENOT Pascal 50H3O ON THE RUN48:474:53 12.30461MAL1741 WAMBEEK
515.7422VANDERBEKEN Bjorn 38SAMSONITE48:494:53 12.29462MAL8570 ANZEGEM
516.11232FBOURHIS Delphine 39AW(TC) EUROPE_148:494:53 12.2954FEM1420 BRAINE-L'ALLEUD
517.6102LAURENT Maarten 26HELON DREAMTEAM48:494:53 12.29463MAL1600 SINT-PIETERS-LEEUW
518.5402VAN DER KELEN Toon 42HARTCENTRUM O.L48:504:53 12.29464MAL9308 HOFSTADE
519.5532DE GROOTE Koen 58DP-TAX48:534:54 12.27465MAL1090, JETTE
520.5492DE FRAIPONT Valery 29DP-FRONT48:554:54 12.27466MAL1160, AUDERGHEM
521.6382CARLIER Loïc 30IREX48:554:54 12.27467MAL1030 SCHAERBEEK
522.10582BOSSCHAERT Hans 54DE WDW'KES48:584:54 12.26468MAL3090 OVERIJSE
523.1292FAMEYE Ann 56DALTONS & CO48:584:54 12.2555FEM1560 HOEILAART
524.6752DE BEUKELEER Filip 34MB TEAM 648:584:54 12.25469MAL1200 BRUSSEL
525.3062CHRISTOV Strahil 34EU TEAM GEH RE49:014:55 12.24470MAL1160, AUDERGHEM
526.5502ASSOU-ALIPOE Emmanuel 43DP-MIXTE 349:014:55 12.24471MAL1120, BRUXELLES
527.3292PROKOPIC Rastislav 41EU TEAM GEH REG49:014:55 12.24472MAL1150 BRUXELLES
528.4542CUMS Thomas 30KBC - PEINUTS 149:024:55 12.24473MAL3000 LEUVEN
529.10502THIELEMANS Stijn 40D.A.S. ANTWERPE49:034:55 12.24474MAL1000 BRUXELLES
530.7392DE JONG Robin 29DUTCH RUNAULT R49:034:55 12.23475MAL2401 VD, ALPHEN AAN DE RIJN
531.10862VAN CAUWELAERT Nils 31DE WOLLIGE WINT49:034:55 12.23476MAL9900 EEKLO
532.4402ROBERT Paul 69ROBERT49:044:55 12.23477MAL1180
533.10442CHADI Abderrahim 47CORPORATE SECUR49:044:55 12.23478MAL4460, GRÂCE HOLLOGNE
534.9352KRACK Maxime 32SIX AND THE CIT49:054:55 12.23479MAL4800 VERVIERS
535.8602SI-BACHIR Hamid 37LES FREELANCES49:054:55 12.23480MAL1000
536.11312NYS Sebastien 38SOPRA STERIA HA49:064:55 12.22481MAL2140, ANTWERP
537.8082VAN ESSCHE Olivier 49PFIZER ONCO TEA49:074:55 12.22482MAL1435 MONT-SAINT-GUIBERT
538.2222DENEVE Quentin 29BOULET & PEKET49:124:56 12.20483MAL1831 MACHELEN
539.1972DE PRAETERE Rudi 58SANORICE - STAR49:154:56 12.19484MAL9250, WAASMUNSTER
540.3212HEDBERG Jonas 44EU TEAM GEH EAS49:164:56 12.18485MAL1210 BRUSSELS
541.9582LEBLANC Julien 44LES ORANGES PRE49:174:56 12.18486MAL1030 BRUXELLES
542.10372FPITSAER Pascaline 30G3PC249:194:56 12.1756FEM1000 BRUXELLES
543.2302GISTELINCK Thomas 29NIET SNEL WEL G49:194:56 12.17487MAL1831 MACHELEN
544.2952FEOLA Luca 33EU TEAM GEH – I49:214:57 12.16488MAL1140 BRUSSELS
545.2992NUÑO Molina Ignacio 41EU TEAM GEH – L49:224:57 12.16489MALBRUXELLES 1040
546.3792GEYSSENS Tijl 37ATTENTIA 149:234:57 12.15490MAL9000 GENT
547.10652LEGRAND Gauthier 27ZOETIS 249:234:57 12.15491MAL1348 LOUVAIN-LA-NEUVE
548.1642BIG Daddy PATRICK 54DE VAN LOOYKENS49:254:57 12.15492MAL2100 DEURNE
549.10232FSYROIZHKO Kateryna 31INNOVATORS YOU 49:254:57 12.1457FEM3001, LEUVEN
550.6992THIRY Olivier 30NUMECA 249:264:57 12.14493MAL1170
551.2602LAUWERS Han 39SKEYES 349:274:57 12.14494MAL1820, STEENOKKERZEEL
552.5452VAN WYMEERSCH Steffen 36DE LIFT BXL - T49:294:57 12.13495MAL1081 KOEKELBERG
553.5442VAN GINDERDEUREN Liam 32DE LIFT BXL - T49:304:57 12.12496MAL1600 SINT-PIETERS-LEEUW
554.10062VANDERSTRAETEN Loïc 16CM HR49:324:58 12.11497MAL1031 BRUSSEL
555.3842BAMOU Slimane 36AVERY DENNISON 49:334:58 12.11498MAL59600 MAUBEUGE
556.11342ATANASOV Simeon 40SCEPTICAL JOGGE49:344:58 12.11499MAL
557.2372BAUTERS Jonas 28NVISO'S EAGLES49:344:58 12.11500MAL9700 OUDENAARDE
558.10282VALCKENAERS Maarten 38NUTS & BOLTS49:354:58 12.10501MAL3001, LEUVEN
559.8742ALI Ali Khaled 15NOH 149:354:58 12.10502MALNEDER-OVER-HEEMBEEK
560.8492DIERICKX Sven 25INBIO49:374:58 12.09503MAL9000, GENT
561.4972VANDOREN Christophe 46KBC VILVOORDE E49:384:58 12.09504MAL3000 LEUVEN
562.7782SERBEC Miroslav 53RUNISYS 149:394:58 12.09505MAL1831 DIEGEM
563.4672VAN LANGENDONCK Steven 50KBC - CRISPERS49:394:58 12.09506MAL3000 LEUVEN
564.7042MOMMAERTS jan 40OIP 249:414:59 12.08507MAL8470, GISTEL
565.11072MATACHE Claudiu 38UNCATHCABLE49:424:59 12.08508MAL1800 PEUTIE
566.1222GERSON Samuel 37RCB GRUPPETTO49:434:59 12.07509MAL1210
567.6452DE BAEREMAEKER Joeri ISS TEAM 349:444:59 12.07510MAL-
568.9102GNEO Rob 47LAST IN FIRST O49:444:59 12.07511MAL1090
569.2802LESSENICH Christof 44EU TEAM GEH – C49:454:59 12.06512MAL1030
570.4662COPPIETERS Kevin 33KBC KANAALSUPPO49:494:59 12.05513MAL3000 LEUVEN
571.7742FLACROIX Brigitte 41UCB CLUB - QP D49:545:00 12.0358FEM1480 TUBIZE
572.5722BEGUIN Mathias 23HERMES ECS SA T49:555:00 12.02514MAL1400
573.8052VAN WAEYENBERGH Bert 29NOT FAST, BUT K49:565:00 12.02515MAL1930 ZAVENTEM
574.9972WENDT Hans RUNNING CLEANER49:575:00 12.01516MALX
575.4312MOTTE Canille 54SAT DREAM TEAM49:575:00 12.01517MAL5310 UPIGNY
576.10402VANSTEELANT Wim 49PURPLE BULLETS49:585:00 12.01518MAL1080 BRUXELLES
577.8372QUINTIN Vincent 42FOYER NOTRE DAM50:005:00 12.00519MAL7382 AUDREGNIES
578.6712DESMET Anthony 34MB TEAM 250:015:01 12.00520MAL1200 BRUSSEL
579.7362VERSTRAETEN Geert 39PYTHON PREDICTI50:025:01 11.99521MAL1150 BRUSSEL
580.2062AZAROUALI Rachid 43ADECCO_TEAM ROY50:035:01 11.99522MAL2020 ANTWERPEN
581.7052FBOTEA Corina 27OLAF 150:065:01 11.9859FEM1049
582.5862SCHEPERS Melchior 27FESG50:065:01 11.98523MAL3001 HEVERLEE
583.2722RÉROLLE Martin 31EU TEAM CEH - C50:075:01 11.97524MAL1050, IXELLES
584.3112SCHELFHOUT Mark 54EU TEAM GEH - S50:085:01 11.97525MAL1200 SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
585.5472AVAU Benoît 61DP - MIXTE250:085:01 11.97526MAL1860, MEISE
586.6942BOERO Roberto 46NLMK EUROPE50:115:02 11.96527MAL7100 LA LOUVIÈRE
587.4602FWELLENS Ilse 47KBC - BLUE PEAR50:125:02 11.9560FEM3000 LEUVEN
588.10432COEMAN Pieter 37X-RAY VISION50:125:02 11.95528MAL3001 HEVERLEE
589.8922FDE MEY Ann 58RUN4FUN SPEEDTE50:135:02 11.9561FEM1731 RELEGEM
590.6172VANDERSTEENE Simon 24IDA MEDIAFOUNDR50:145:02 11.94529MAL, 8793 WAREGEM
591.3202ACCOE Frederik 44EU TEAM GEH EAS50:155:02 11.94530MAL1210 BRUSSELS
592.7772FGERTRUDE Gillis 55UCB CLUB - THE 50:165:02 11.9462FEM1755 GOOIK
593.1962ROOSEN Thierry 50ADECCO_FAST AND50:165:02 11.94531MAL4460 GRACE HOLLOGNE
594.3412CLERET De Langavant Charl 28EU TEAM GH - CO50:165:02 11.94532MAL1000 BRUXELLES
595.2782BOVE Roberto 43EU TEAM GEH – C50:175:02 11.93533MAL1050
596.5322FDE VREE Céline 32CREDENDO LCL50:195:02 11.9263FEM1180 UKKEL
597.7852STEFAN Maes 54TEAM VBO-FEB50:205:02 11.92534MAL1880
598.10342CLAESSENS Babette 27TEAM 350:225:03 11.92535MAL3001, LEUVEN
599.4182DE RONS erwin 49CANDRIAM - TEAM50:225:03 11.92536MAL1000 BRUXELLES
600.5932VAN THIELEN Tristan 23FOURCAST50:255:03 11.90537MAL2180-EKEREN
601.2812FGALATIS PATRICE 33EU TEAM GEH – C50:275:03 11.8964FEM1060 BRUSSELS
602.2522FNOEL Dominique 54THE BEST ONES50:285:03 11.8965FEM1780 WEMMEL
603.6512PARFAIT Arnaud 35KEYSTONE SOLUTI50:285:03 11.89538MAL6224 WANFERCÉE-BAULET
604.11042GERGELY Csaba 47THE SUPREMES50:295:03 11.89539MAL1160
605.2922ALQUÉZAR Jesus 46EU TEAM GEH - G50:295:03 11.89540MAL1030 BRUXELLES
606.10972PRENEN Nicky 33SNAIL RUNNING T50:335:04 11.87541MAL9190 STEKENE
607.10592LOETENS Philip 23WHIRLPOOL I50:365:04 11.86542MAL1850 GRIMBERGEN
608.6672VAN LYSEBETH Kristof 34EKIDEN TEAM SAL50:365:04 11.86543MAL1200 BRUSSEL
609.3102FLORIAN Miroslav 41EU TEAM GEH – S50:385:04 11.85544MAL1040
610.8832FERRARETTO Oliviero 45QUANTO MANCA?50:385:04 11.85545MAL1050, BRUSSELS
611.10042JOOS Tom 59CM AO-IT50:395:04 11.85546MAL1031 BRUSSEL
612.3822APPELMANS Dimitri 29ATTENTIA 450:415:05 11.84547MAL9000 GENT
613.3452VAN NIEUWENHUYSE ANTOINE 31FINANCE TORNADO50:445:05 11.83548MAL1000 BRUXELLES
614.9032FVAN CAMP Tine 28CYBER GREEN50:465:05 11.8266FEM9000 GENT
615.3002BROWN colin 45EU TEAM GEH – L50:475:05 11.82549MAL1000 BRUSSELS
616.1502FMARIE Viteazul MARIE 34BEERSCHOT 250:485:05 11.8167FEM2550 KONTICH
617.4992VAN HOOSTE Jeroen 37KBC - BLOOD, SW50:485:05 11.81550MAL3000 LEUVEN
618.2392CLOET Joris 35STO DRYONIC50:495:05 11.81551MAL1852 BEIGEM
619.6822OZHELVACI Orkun 29AGILENT TECHNOL50:505:05 11.80552MAL2845 NIEL
620.6722PISSENS Bruno 34MB TEAM 350:505:05 11.80553MAL1200 BRUSSEL
621.10212VAN HOEYMISSEN Koen 30FINFAST50:525:06 11.80554MAL3001, LEUVEN
622.10022FLABEQUE Regine TURBO SNAIL50:525:06 11.8068FEMX
623.3932LALOUX Olivier 54BEPHARBEL50:535:06 11.80555MAL1490 COURT SAINT ETIENNE
624.2132VERCHEVAL Simon 29MODIS IT & ENGI50:535:06 11.79556MAL1702
625.6032ABUDIORE Michael 33GREEDY SLUGS 150:535:06 11.79557MAL1050
626.8202FJANSSENS Marieke 35VRT TALKSHOW 'V50:545:06 11.7969FEM2070 BURCHT
627.4382LERUTH Hadrien 26PRAYON TAZOTEAM50:545:06 11.79558MAL4452 JUPRELLE
628.1012VALLERIO Mattia 34BASF TORNADOS50:555:06 11.79559MAL1000 BRUSSEL
629.7582FDUMONT Catherine 40SPMT ARISTA TEA50:585:06 11.7870FEM1040 EVERE
630.3122OZSVART Peter 46EU TEAM GEH – S50:595:06 11.77560MAL1049 BRUXELLES
631.10702FROGOWSKA-FLIS Malgorzata 35#POLISHRUN.250:595:06 11.7771FEM1070
632.2672GRYPDONCK Geert 37JVB 551:015:07 11.76561MAL2020 ANTWERPEN
633.9372JOHNSON tom 31TEAM BC AM + EE51:025:07 11.76562MAL2180 EKEREN
634.3022DRÖLL Peter 59EU TEAM GEH – P51:025:07 11.76563MAL1150 BRUSSELS
635.5622HEYNDRICX Bruno 45DPG MEDIA ROAD 51:025:07 11.76564MAL2018 ANTWERPEN
636.10422VAN VLIERBERGHE Micha 46THE AVENGERS51:035:07 11.76565MAL3470 KORTENAKEN
637.11242FLORSIGNOL Corine 49TEAM KAREN51:035:07 11.7672FEM1000 BRUXELLES
638.7902KROONEN Eric 39VEOLIA0551:035:07 11.75566MAL1070
639.5272BALDACCI Damien 34COLRUYT BOUW TE51:045:07 11.75567MAL7080 LA BOUVERIE
640.3972VAN HAESENDONCK Christiaa 28BNP PARIBAS FOR51:055:07 11.75568MAL1790 AFFLIGEM
641.3982FVAN DAMME Karen 43THE CPL ORPHANS51:055:07 11.7573FEM9470 DENDERLEEUW
642.6982GOUTTIERE Alexandre 24NUMECA 151:065:07 11.74569MAL1170
643.10822HAMELRYCK Glenn 25CG LOGISTICS EN51:065:07 11.74570MAL1080 SINT JANS MOLENBEEK
644.3072FGENOVA Tatyana 47EU TEAM GEH RE51:085:07 11.7474FEM1049
645.2142FGALANTE Laura 38MODIS IT & ENGI51:095:07 11.7375FEM1702
646.7382BAERT Dieter 35TEAM QUINAPTIS51:095:07 11.73571MAL2610, WILRIJK
647.8942FSTANISLAVA Nihaylova 42RUNAFTERDIGIT51:115:08 11.7276FEMBERTRANGE
648.9252VAN LOO Kervin 37LOS VENCEDORES51:115:08 11.72572MAL1420 BRAINE-L'ALLEUD
649.9282GILBERT Harry 54DOUDOU 251:115:08 11.72573MAL7870 CAMBRON SAINT VINCENT
650.3712GRIGOREV Dimitri 37ARAG 251:135:08 11.72574MAL1050, BRUSSEL
651.7532GEORGE Frederic 41NEWPHARMA 251:145:08 11.71575MAL4870 NESSONVAUX
652.11122KUZNIAR Krzysztof 49WE ARE SPARTA@151:145:08 11.71576MALWARSZAWA
653.9162VERHAEVERT Freddy 52ING BLS GENT RU51:155:08 11.71577MAL9280 LEBBEKE
654.10132DECOSTER Patrick 59CM OKRA 251:165:08 11.71578MAL1031 BRUSSEL
655.3902FBECKER Theda 27RUNNING FOR A B51:165:08 11.7077FEM1150, BRUSSEL
656.8192FCLAES Annelies 39VRT TECHNOLOPER51:165:08 11.7078FEM1982, ELEWIJT
657.8852FREINERT Raffaella 43RCJAB 251:185:08 11.7079FEM1325
658.8762FBUSCHBECK Leonie 26OCEAN RUNNERS51:185:08 11.7080FEM1150, BRUSSELS
659.1202FBLOMMAERT Cassie 22VOLHARDING 251:195:08 11.7081FEM9120
660.3762OHGA Masahiro ASAHI KASEI 451:195:08 11.69579MAL1070, BRUXELLES
661.9762MICHEL Pierre 30NORD DES FAGNES51:195:08 11.69580MAL52156 MONSCHAU (D)
662.4922FVERKINDEREN Floriane 27KBC - TEAM YES 51:195:08 11.6982FEM3000 LEUVEN
663.10632GODART Olivier 37ZETES351:215:09 11.69581MAL1120
664.8512HAMMOUCH Said 45INTELLECTUAL F51:225:09 11.68582MAL1050 BRUSSELS
665.9382GEUSEBROUWERS Cedric 25LA SQUAD VDH - 51:235:09 11.68583MAL4651 BATTICE
666.5912BULCKAERT Peter 57WIJ ZIJN FIT51:265:09 11.67584MAL1030 BRUSSEOL
667.4412FTAJTI Zsuzsa 40KBC DISCOVER 251:275:09 11.6683FEM3000 LEUVEN
668.3302MANGANARIS Panos 50EU TEAM GEH REG51:285:09 11.66585MALAARSCHOT
669.3322FKEUNE Lia 41EU TEAM GEH RUN51:295:09 11.6684FEM1210 BRUXELLES
670.3222PELLEGRINI Mattia 48EU TEAM GEH EAS51:295:09 11.66586MAL1210 BRUSSELS
671.3542VAN CALOEN Julien 33AIG MIX51:305:09 11.65587MAL1050 BRUSSEL
672.8972BOURGEOIS Nicolas 45RUNNING PALS OF51:305:09 11.65588MAL1200 BRUXELLES
673.10122FDOYEZ Bastien 24CM MCHO 251:305:09 11.6585FEM1031 BRUSSEL
674.3602DE VLEESCHOUWER Philippe 58ALLNEX 151:305:09 11.65589MAL1620 DROGENBOS
675.7692KETS Denis 45TUI BELGIUM51:315:10 11.65590MAL1930 ZAVENTEM
676.7812FVERSCHEURE Barbara 36Z.ORG VOOR BEWE51:325:10 11.6486FEM1910, KAMPENHOUT
677.2982MARZI Marco 39EU TEAM GEH – I51:355:10 11.63591MAL1000
678.7432VAN HERREWEGHE Mats 32SIEMENS EIDC51:365:10 11.63592MAL1790 AFFLIGEM
679.2872DEHOUR Xavier 45EU TEAM GEH – C51:385:10 11.62593MALL-5330 MOUTFORT
680.6642GOGG Markus 41ONE MARS51:395:10 11.62594MAL1150 WOLUWÉ-SAINT-PIERRE
681.9632DE ROP Andy 43KE'S ZONE WEST 51:395:10 11.62595MAL9520 BAVEGEM
682.6132ANDRÉ Geoffrey 32HYDROMETAL TEAM51:395:10 11.62596MAL4480 ENGIS
683.3502FDE SMET Ellen 34FLUOHEALTH51:405:10 11.6287FEM9280 LEBBEKE
684.8032GRAY Michel 56LES 3 L51:405:10 11.62597MAL1390 GREZ-DOICEAU
685.1062JANSSENS Yves 38NTT BELGIUM TEA51:405:10 11.61598MAL2500 LIER
686.2892COMNICK Micha 38EU TEAM GEH – E51:435:11 11.60599MAL1000, BRUSSELS
687.3262PEÑA Castellot Miguel 59EU TEAM GEH OCE51:445:11 11.60600MAL1950 KRIANEM
688.8932FVAN STEENBRUGGE Stephanie 33RUN4FUN TRIPELT51:455:11 11.6088FEM1780 WEMMEL
689.7962PANNEMANS Tim 38VOLVO CAR BELUX51:455:11 11.60601MAL3360 BIERBEEK
690.7842TOYE Joris 40VAN DER VALK HO51:465:11 11.59602MAL2000, ANTWERPEN
691.2762SLOOTJES Rene 57EU TEAM GEH - B51:465:11 11.59603MAL1000, BRUXELLES
692.4032VOETS Ivan 53BOIRON 251:465:11 11.59604MAL1140 BRUXELLES
693.4482CLEEREN Andy 44KBC - THE WOLFP51:495:11 11.58605MAL3000 LEUVEN
694.6562LAMBRECHTS Daan 28LACO F.A.S.T.51:505:11 11.58606MAL2580 BEERZEL
695.5992PLATIAU Arnaud 31X-MEN KILLERS51:505:11 11.58607MALCHIÈVRES
696.9832THIRIART Pierre 34LA VALSE LENTE51:525:12 11.57608MAL5380, CORTIL-WODON
697.8322FDE BOCK Tania 43FLUXYS BFF (BLE51:545:12 11.5689FEM1745 OPWIJK
698.8292TAMSE Samo 34ERC4EKIDEN51:565:12 11.56609MAL1060, BRUXELLES
699.2852SPOERER Markus 44EU TEAM GEH – C51:575:12 11.55610MAL1150 WOLUWE-SAINT PIERRE
700.2262VOS Carl 29EY PARIS MARATH52:035:13 11.53611MAL1831 MACHELEN
701.10112SOTTIAUX Benjamin 42CM MCHO 152:045:13 11.53612MAL1031 BRUSSEL
702.2822USTUNDAG Selim 29EU TEAM GEH – C52:045:13 11.52613MAL1410, WATERLOO
703.1262FDEBAILLIE Isabelle 45RUN FOR RESC GI52:065:13 11.5290FEM1020 BRUXELLES
704.7352GODFROID Philippe 42PROMETHERA 252:075:13 11.51614MAL1300 LIMAL
705.8752HAJJI Ylias 15NOH 252:085:13 11.51615MALNEDER OVER HEEMBEEK
706.9362LEGRU Bruno 34DOUDOU 152:105:13 11.50616MAL7331 BAUDOUR
707.10992FORISSIER Martin 21TEAM FOFO52:115:14 11.50617MAL1180 BRUXELLES
708.8182QUINTELIER Koen 39VRT DIGITAAL PR52:135:14 11.49618MAL2860, SINT-KATELIJNE-WAVER
709.9172BEN Ahmed Samir 45JETT'AVENGERS52:145:14 11.49619MAL1731 RELEGEM
710.10722SPAEPEN FABIAN 44ABD (ASSOCIATIO52:155:14 11.49620MAL5590 LEIGNON
711.6232DE RIDDER Daan 18BEOBANK TEAM 352:155:14 11.48621MAL1745 OPWIJK
712.8112FVAN DE LEEST Sophie PLAINEFORM52:195:14 11.4791FEM1050
713.10012RICCI Patrizio TULIPS52:195:14 11.47622MALX
714.5362DUPIEREUX Francois 52CSL BEHRING TEA52:195:14 11.47623MAL2800
715.8002FCOGNEAU Rebecca 40VRIJ CLB NETWER52:225:15 11.4692FEM1851 HUMBEEK
716.7972HERSSENS Joris 30PAPERUNNERS52:245:15 11.45624MAL9200 OUDEGEM
717.3422HAUSER Florian 50EU-TEAM-FUN4RUN52:255:15 11.45625MAL1180 UCCLE
718.11262FIORTI Eric 54TOUS A BORD 152:265:15 11.44626MAL1000 BRUXELLES
719.2932BERNARD Hut 55EU TEAM GEH – H52:275:15 11.44627MAL4602 CHERATE HAUTEURS
720.10492GILSON Jérôme 35D.A.S. NIVELLE52:295:15 11.44628MAL1000 BRUXELLES
721.2082BEECKMAN Bart 39ADECCO_MODIS TE52:295:15 11.44629MAL1702 GROOT-BIJGAARDEN
722.10312KARREMAN Xavier 36SLOW ROLL52:305:15 11.43630MAL3001, LEUVEN
723.10462COMES Patrice 46LES RAMPISTES52:335:16 11.42631MAL4460 GRACE HOLLOGNE
724.9542FRIMOUT Janus 31WESTSIDE52:345:16 11.42632MAL9770 KRUISEM
725.11222NEUVILLE Jean-François 39AW(TC) EUROPE_252:375:16 11.41633MAL1420 BRAINE-L'ALLEUD
726.4042VERVAET Geert 53BOUWPUNT VAN DE52:395:16 11.40634MAL9140
727.1852FVANLANDSCHOOT Lisa 34ADECCO_VAN MARC52:405:16 11.3993FEM8511 AALBEKE
728.2752TALKOP Jörgen 34EU TEAM GEH – B52:445:17 11.38635MAL1060, BRUSSELS
729.6782BRAEM Koen 39MIELE POWERWASH52:485:17 11.37636MAL2930 BRASSCHAAT
730.2292POORTEMAN Jonathan 29EYTOURNAI252:485:17 11.37637MAL1831 MACHELEN
731.5422PODEVIJN Gaëtan 31DATACAMP52:495:17 11.36638MAL1420 BRAINE-L'ALLEUD
732.3312FHUBER Regina 52EU TEAM GEH REG52:495:17 11.3694FEM1049 BRUSSELS
733.1082VERMEULEN Lloyd 23MOLTEAM52:505:17 11.36639MAL1702
734.5612FVERMOESEN Caroline 49DE JOERICORNS52:505:17 11.3695FEM2018 ANTWERPEN
735.4212BORMANS Stijn 37CAPGEMINI 152:515:18 11.35640MAL3200, AARSCHOT
736.8432LAMBAERTS Marc 43GEUKENS-LAMBAER52:515:18 11.35641MAL3000 LEUVEN
737.4142DAVE Demartin BSH TEAM 352:535:18 11.35642MAL1090 JETTE
738.6002ARKAD Amit 31UNICEF-GSK 352:565:18 11.34643MAL1040, ETTERBEEK
739.4462CLAES Wim 57KBC - SCREENDOG52:565:18 11.34644MAL3000 LEUVEN
740.3372LAMAGNA Vincenzo 42EU TEAM GEH_DUN52:595:18 11.33645MAL1050 IXELLES
741.5292BURGHOORN André 50CORILUS53:005:18 11.32646MAL2370, ARENDONK
742.8132LAMBERTS Patrick 53THE NIGHTRUNNER53:015:19 11.32647MAL2070 , ZWIJNDRECHT
743.3272VILLALBA De Miguel Diego 45EU TEAM GEH REG53:015:19 11.32648MAL1160
744.8882KOENIG Lars 49ROTARY BRUSSELS53:015:19 11.32649MAL1000 BRUXELLES
745.9752CHRISTOPHE Vanden Eede 52ING HR TEAM53:025:19 11.32650MAL9620 ZOTTEGEM
746.10262FDEVROYE Olivia 35MCP TEAM53:025:19 11.3196FEM3001, LEUVEN
747.7892DIRICQ Johann 29VEOLIA0453:035:19 11.31651MAL1070
748.9722BOUILLON Pierre 24BM FIT53:035:19 11.31652MAL4040 HERSTAL
749.1762BUX Antonio 55A.B.RUN53:045:19 11.31653MAL1853 STROMBEEK
750.10902DEVELTER Jan 53ELANDEN53:085:19 11.30654MAL9900 EEKLO
751.4982FDE WEVER Kathleen 53KBC - THE MIXED53:115:20 11.2897FEM3000 LEUVEN
752.5972BENNANI Mohammed 46GEFCOOPERATION53:135:20 11.28655MALCASABLANCA 20250, MAROC
753.2702VAN VOSSEL Rudy 48JVB253:135:20 11.28656MAL2020 ANTWERPEN
754.9662DE OLIVEIRA E Sousa Filip 40ATH ATTACK53:165:20 11.26657MAL7850 PETIT ENGHIEN
755.6412BERNOLET Karel 33ISABEL RUNNERS 53:185:20 11.26658MAL1000 BRUSSEL
756.8992SERENO Marco 49RUNNING PALS OF53:195:20 11.26659MAL3010 KESSEL-LO
757.2692HANSSENS Matthias 39JVB 353:255:21 11.23660MAL2020 ANTWERPEN
758.4752VAN KELECOM Dirk 54KBC CLUSTER HAL53:265:21 11.23661MAL3000 LEUVEN
759.3672QUINTYN Steven 34APB PLOEG 353:265:21 11.23662MAL1000 BRUSSEL
760.8552FRUIZ Gses Izaskun 42JRC-GEEL LEISUR53:275:21 11.2398FEM2440
761.7462DE RUYSSCHER Hans 43SIEMENS MOMIX53:275:21 11.23663MAL1745 OPWIJK
762.5642LANDUYDT Sam 26RUN FOREST RUN53:285:21 11.22664MAL2018 ANTWERPEN
763.8962NICOLAI 62RUNNING CLUB WE53:295:21 11.22665MAL1970 WEZEMBEEK-OPPEM
764.10642DEBRAS Fabien 50ZOETIS 153:315:22 11.21666MAL1348 LOUVAIN-LA-NEUVE
765.2572CHRISTOPHE Loockx 39THE WOODEN HAMM53:365:22 11.20667MAL1090, BRUSSEL
766.8162FRANK Van Damme 38VUB MENS & ORGA53:395:22 11.19668MAL1050 BRUSSEL
767.6062KABANGU KAMAY 60UNICEF-GSK453:415:23 11.18669MAL5030 GEMBLOUX
768.7032VAN LUCHENE Marc 45OIP 153:425:23 11.18670MAL9600, RONSE
769.6832CASTERMANS Dries 42AGILENT TECHNOL53:435:23 11.17671MAL2845 NIEL
770.6042FIORUCCI MARC 40UNICEF-GSK 153:435:23 11.17672MAL1300, LASNE
771.5232DANTROU Diederik 25COLRUYT GROUP T53:475:23 11.16673MAL1502 LEMBEEK
772.8262TROCH Vincent 34ENSEMBLE EN CHE53:495:23 11.15674MAL1081 KOEKELBERG
773.3802VANDEPUTTE Pedro 35ATTENTIA 253:515:24 11.14675MAL9000 GENT
774.4022FCATHERINE Simon 52BOIRON 153:525:24 11.1499FEM1140 BRUXELLES
775.7802SANSOGLOU Alexis 47RUNISYS 353:545:24 11.13676MAL1831 DIEGEM
776.2972SEPPANEN Juha-Matti 39EU TEAM GEH – I53:575:24 11.12677MAL1110
777.4332BIONDOLILLO Gabriel 42CATHERINE LECOQ54:005:24 11.11678MAL5310 ÉGHEZÉE
778.7322BAUVIR Etienne 36POLITICO54:005:24 11.11679MAL1170 BRUSSELS
779.2242FDE VOOGT Sien 27EY AUDIT ANTWER54:065:25 11.09100FEM1831 MACHELEN
780.6492JDAOUDI Yasmin 31KEYRUS 154:095:25 11.08680MAL3/2 B-1853 STROMBEEK-BEVER
781.4902NEUTENS Wim 42KBC KANAALSUPPO54:115:26 11.08681MAL3000 LEUVEN
782.2192MARCHAL NICOLAS 29LES BOULETS LIÈ54:115:26 11.08682MAL4000 LIEGE
783.4892FDESMET Kelly 27KBC - LBI LEGS54:135:26 11.07101FEM3000 LEUVEN
784.9512BROUWERS Sylvia 42N°154:155:26 11.06683MAL1860 MEISE
785.4492REZNAK Pavel 34KBC - CZECH MAT54:155:26 11.06684MAL3000 LEUVEN
786.10302FNEGRELLO Sarah 35RUNNING LATE54:185:26 11.05102FEM3001, LEUVEN
787.3582FBRANCO vanda 31RUN ON AIR54:185:26 11.05103FEM2800 MECHELEN
788.10792POLFLIET Koenraad 47BC-TEAM54:205:26 11.04685MAL9080 LOCHRISTI
789.7952NAGELS Franne 33VOLVO CAR BELUX54:245:27 11.03686MAL8670 KOKSIJDE-AAN-ZEE
790.5192LANGENDRIES Bart 43COLRUYT GROUP F54:255:27 11.03687MAL1540 HERNE
791.7092FTWOMEY Clare 34OLAF 554:255:27 11.03104FEM1049
792.6112JOLLING Peter 42HUIS VAN HET NE54:255:27 11.03688MAL1081, KOEKELBERG
793.4702VANBIERVLIET Wouter 35KBC - EKIDEN > 54:255:27 11.03689MAL3000 LEUVEN
794.10982BARRY Desmond 45SUICIDE SQUAD54:255:27 11.03690MAL1050-BRUSSELS
795.8952LACHKAR Mohamed 45RUNNING CITY 2/54:275:27 11.02691MALBRUXELLES
796.8222BOUMAL Jean-Marc 46ENSEMBLE EN CHE54:285:27 11.02692MAL1081 KOEKELBERG
797.8022FAURELIE Haesendonck 31HAPPY FEET54:285:27 11.02105FEM6240 FARCIENNES
798.9312PHILIPPIN Sébastien 42ING BCH GOLDEN 54:295:27 11.01693MAL1547 BEVER
799.6202VERLINDEN Wim 46IMPACT 354:305:27 11.01694MAL1982 ELEWIJT
800.8212DEMESMAEKER Igor 43ENSEMBLE EN CHE54:305:27 11.01695MAL1081 KOEKELBERG
801.4302WILLEMS Bart 37PRAYON TO THE M54:315:28 11.01696MAL2801 HEFFEN
802.9482DELSOIR Thibaut 29TEAM BCC 354:325:28 11.00697MAL9050 GENTBRUGGE
803.10452PERIN Christopher 28LES COUREURS54:325:28 11.00698MAL4460 GRACE HOLLOGNE
804.10552GERMAY Cédric 28D.A.S. NIVELLES54:355:28 10.99699MAL1000 BRUXELLES
805.5952VAN CAEKENBERGHE Jelle 32FSMA 254:375:28 10.99700MAL9300 AALST
806.8802SOARES Kunzler André 38PWC 154:395:28 10.98701MAL1932 SINT-STEVENS-WOLUWE
807.3332MARCHETTI LUCA 36EU TEAM GEH- SP54:425:29 10.97702MAL1160
808.9152FBROES Olivia 29TEAM LIONESS54:435:29 10.97106FEM1000 BRUSSELS
809.6702OTS Patrick 34MB TEAM 154:455:29 10.96703MAL1200 BRUSSEL
810.2442FNIJHOF Andrea 41STO NL RUNNERS54:495:29 10.95107FEM4007 HR TIEL
811.2362SAERENS Steven 29VAT/CUSTOMS 254:495:29 10.95704MAL1831 MACHELEN
812.8872KERBAUL Mael 33RISK TORNADOS54:505:29 10.94705MAL1200 WOLUWE-SAINT-LAMBERT
813.5092FSCHELLEKENS Lieve CEVORA #BECURIO54:545:30 10.93108FEM3212 PELLENBERG
814.1452FVANDEPOORTE Nathalie 49LOS RAPIDOS54:565:30 10.92109FEM1300 WAVRE
815.11332HADDAD Youssef 50MEDIAMARKT CLUB55:005:30 10.91706MAL
816.3612FGEERS Sarah 36ALLNEX 255:055:31 10.89110FEM1620 DROGENBOS
817.1832STIJN Discart 29ADECCO_THE JUHR55:065:31 10.89707MAL1702 DILBEEK
818.10512SAUCIN Sébastien 47D.A.S. AREA MAN55:095:31 10.88708MAL1000 BRUXELLES
819.3522HELLEBAUT Laurent 45AGORIA 255:105:31 10.88709MAL1180 BRUXELLES
820.8232VAN WYNSBERGHE Simon 26ENSEMBLE EN CHE55:115:32 10.88710MAL1081 KOEKELBERG
821.10272KOLK Sjoerd 34MEDICAL DEVICE 55:115:32 10.87711MAL3001, LEUVEN
822.6522FDEBOTH Eline 27KINEPRAKTIJK JO55:185:32 10.85111FEM3111
823.9322DEVOS Kevin 23RUN, FORREST, R55:185:32 10.85712MAL1090 JETTE
824.8122FELINE Patteet 28RO255:185:32 10.85112FEMBORGERHOUT
825.9862X Boris BRUSSELS EKIDEN55:185:32 10.85713MALX
826.11162TAKURO Yamamoto 46ZAKIHAMA A55:195:32 10.85714MAL1140
827.4522FCOPPEJANS Marleen 57KBC LIVE 255:205:32 10.85113FEM3000 LEUVEN
828.5682FBEISSEL Jennifer 43ECOPHOS 155:235:33 10.83114FEM1325 DION VALMONT
829.6662FDELRUE Céline 38MEDTRONIC BELGI55:255:33 10.83115FEM1090 JETTE
830.4842RANE Dattaraj 43KBC SINGLE A55:265:33 10.82715MAL3000 LEUVEN
831.9292PADHY Aditya Kumar 34BACKGROUND RUNN55:275:33 10.82716MAL1200
832.2102DE COEN Laurens 37ADECCO-TEAM 3M-55:285:33 10.82717MAL1831 DIEGEM
833.8892CONTI Flavio 44ROTARY BRUSSELS55:305:33 10.81718MAL1050 BRUXELLES
834.2862STEMPEL Carsten 31EU TEAM GEH – C55:305:33 10.81719MAL1040 ETTERBEEK
835.5522RODRIGUEZ Gabriel 37DP-MTEAM55:325:34 10.81720MAL1852, BEIGEM
836.7662MEERT Bert 29THE BELGIAN55:355:34 10.80721MAL2870 RUISBROEK
837.9012FRIK Joran 28CYBER RED55:375:34 10.79722MAL1050 ELSENE
838.9992GURPINAR Murat SHAKE-A-LEG55:475:35 10.76723MALX
839.5792FVANCLAIRE Jessica 34TEAM ENGIE AXIM55:475:35 10.76116FEM1400 NIVELLES
840.7592FRICKAERT Sandrine 41SPMT ARISTA TEA55:475:35 10.76117FEM5170 LESVE
841.11062PLANCKAERT paavo 43TUI BELGIUM 255:495:35 10.75724MAL8500
842.9432FVANESSE patricia 48BASSE SAMBRE CO55:495:35 10.75118FEM6040 JUMET
843.10672ROMBAUT Steven 48TYSON GAY TEAM 55:515:36 10.75725MAL2050 ANTWERPEN
844.9902FX HAKUNA MATATA (55:515:36 10.74119FEMX
845.10872KLEIN PATRICK 49DREAM TEAM55:515:36 10.74726MAL1040 BRUSSELS
846.10412MEEUS Stijn 43RUNNERS HIGH55:555:36 10.73727MAL3000 LOUVAIN
847.3192COUDUN CHRISTOPHE 41EU TEAM GEH EAS55:555:36 10.73728MAL1210 BRUSSELS
848.6612DECLERCQ Bart 44LOVELD 155:555:36 10.73729MAL9800, DEINZE
849.3532PHILIPS Tim 41AIG55:575:36 10.73730MAL1050 BRUSSEL
850.4222THEUNS Sander 27CAPGEMINI 255:585:36 10.72731MAL1831, DIEGEM
851.6792IYAKAREMYE Jean De Dieu 30MIZIGO AFRICA C56:005:36 10.71732MAL1070
852.6772FVANDEPUTTE Annelies 47MIELE POWERDISK56:015:37 10.71120FEM1750 GAASBEEK
853.9792FGOFFIN Véronique 55CONDROZ RUN56:025:37 10.71121FEM5500 DINANT
854.7192VAN HAVER Stein 29ORTEC BELGIUM B56:025:37 10.71733MAL3080, TERVUREN
855.8902JEYARAJ Moses Judson Dani 41RUN FOR FUN56:035:37 10.71734MAL1210, BRUSSELS
856.9692Musch Karl 53LA BOTTE QUI CO56:035:37 10.71735MAL6183 TRAZEGNIES
857.10352KUDAS Dominique 29ECOSIA56:065:37 10.70736MAL4000 LIÈGE
858.3142BARROS Castro Francisco 50EU TEAM GEH – T56:075:37 10.69737MAL1040 BRUSSELS
859.10182FDEBODE Griet 41CM ZUID-WEST VL56:125:38 10.68122FEM1031 BRUSSEL
860.2632FVAN DER AUWERMEULEN Hilde 48DPB356:165:38 10.67123FEM2020 ANTWERPEN
861.4062MOHANAVELU Ambala 41BRIDGESTONE DIG56:165:38 10.66738MAL1932 ZAVENTEM
862.2312EVERAERTS Harry 29PARTNER TEAM56:165:38 10.66739MAL1831MACHELEN
863.2332FEVERAERTS Kim 29SPORTIFEY56:165:38 10.66124FEM1831 MACHELEN
864.3052FWOODFORD Borislava 44EU TEAM GEH RE56:185:38 10.66125FEM1040 BRUSSELS
865.9642LAMBERT Jean-Francois 35GOOD BANKERS56:205:38 10.65740MAL4870 TROOZ
866.4432KAMDEM Kamguia Franck Gir 30KBC - VALIDATIO56:205:38 10.65741MAL3000 LEUVEN
867.2652ROUWENS Matthias 29DPB156:205:38 10.65742MAL2020 ANTWERPEN
868.1112FSEYFFERT Louise 60ATLEMO - GAZELL56:205:38 10.65126FEM1000, BRUSSEL
869.4512VANRUSSELT Lennert 25KBC LIVE 356:215:39 10.65743MAL3000 LEUVEN
870.9622FDE BEUGHER Anne-Karin 44THE WAV'RUN'ING56:235:39 10.64127FEM1472 VIEUX-GENAPPES
871.9922COÏC Bastien NORTH SEA CONTR56:255:39 10.64744MALX
872.9002HEYVAERT Jelle 29DELOITTE ITX56:285:39 10.63745MAL9050 GENTBRUGGE
873.9472BOELENS Hervé 39BCC2 - THE FLAS56:295:39 10.62746MAL9000 GENT
874.6312RENGUET Maxime 31MEDNUC BORDET56:325:40 10.61747MAL1150 WOLUWE-SAINT-PIERRE
875.2322FJANSSENS Jessy 29PAS DIEGEM56:335:40 10.61128FEM1831 MACHELEN
876.3282WELIN Stefan 49EU TEAM GEH REG56:375:40 10.60748MAL1410 WATERLOO
877.6502FMOSSELMANS Hilde 51KEYRUS 256:405:40 10.59129FEMB-1853 STROMBEEK-BEVER
878.9822DUPONT Thomas 43THE GLADIATORS56:485:41 10.57749MAL7181 FELUY
879.11182NAOKI Shirobayashi 107ZAKIHAMA C56:525:42 10.55750MAL1050
880.6352FGUTH Oana 37CRISIS GROUP RU56:535:42 10.55130FEM1332
881.1932FVAN DURME Hilde 47SANORICE - RUN456:535:42 10.55131FEM9520, SINT-LIEVENS-HOUTEM
882.2732FFERNANDEZ Esteban Maria L 50EU TEAM GEH – #56:565:42 10.54132FEM1050 BRUSSELS
883.8862FTHIRAN Julie 46REGIO FLYING TE56:575:42 10.54133FEM1050, BRUSSELS
884.7602VANDEPITTE Kurt 47SPORT VLAANDERE56:585:42 10.53751MAL2800, MECHELEN
885.6022FMOLLE Sophie 42GLOBAL SNAILS W56:595:42 10.53134FEM1050
886.5702FCISCATO Bénédicte 48ECOPHOS 357:015:43 10.52135FEM59700 MARCQ EN BAROEUL
887.2182TAELMAN Timo 26THE EXPERTS57:075:43 10.51752MAL9000 GENT
888.7552LAMBERT Steven 48SPACEWELL57:085:43 10.50753MAL1040 ETTERBEEK
889.7562BOSMANS Yen 30SPACEWELL57:085:43 10.50754MAL2100 DEURNE
890.7762COMMUNI David 51UCB CLUB - TEAM57:095:43 10.50755MAL1440 BRAINE-LE-CHÂTEAU
891.9052PEERLINCK Vincent 29[RBU] UNICORNS 57:105:43 10.50756MAL3000 LEUVEN
892.3732YUICHIRO Tanaka 37ASAHI KASEI 157:105:43 10.50757MAL1140
893.2902LINDHOLM Fredrik 41EU TEAM GEH - E57:115:44 10.49758MAL1047 BRUXELLES
894.7542GENGOUX Gary 28NEWPHARMA 357:125:44 10.49759MAL4432 ALLEUR
895.4112JAMMAERS Kristof 35BE-LB-INSP257:135:44 10.49760MAL3800, SINT-TRUIDEN
896.7752MAGUIRE Paul 55UCB CLUB - RECH57:175:44 10.48761MAL1420 BRAINE L'ALLEUD
897.2212BOCKSTEINS Maarten 29A-TEAM 157:175:44 10.48762MAL1831 MACHELEN
898.6422NEMOTO Shimpei 51ISK BIOSCIENCES57:175:44 10.48763MAL1200 WOLUWE-SAINT-LAMBERT
899.7682VAN LIERDE Luc 58TREES&MOREBVBA57:185:44 10.47764MAL1731 RELEGEM
900.10532FCUPPENS Nele 41D.A.S. GENT57:185:44 10.47136FEM1000 BRUXELLES
901.5602DE MARS John 37DE FUNKEEPERS57:205:44 10.47765MAL2018 ANTWERPEN
902.5822CLAES Michel 56ERGO57:205:44 10.47766MAL2650 EDEGEM
903.3892VRANCKEN Kurt 37X-TREEM57:235:45 10.46767MAL3970 LEOPOLDSBURG
904.9522VANDEVELDE Arnaud 31ANALYSE TO THE 57:285:45 10.44768MAL8793 WAREGEM
905.6222WALCKIERS Antoine 38BEOBANK TEAM 257:305:45 10.44769MAL1200 WOLUWE ST LAMBERT
906.1822FDENIL Emilie 34CMAST LEGACY57:315:46 10.43137FEM1702
907.2172FHOLVOET Daphné 24PSCENTER ROESE57:355:46 10.42138FEM8880 LEDEGEM
908.9492CHARTIER Gilles 30TEAM BCC 457:365:46 10.42770MAL5651 THY-LE-CHÂTEAU
909.7702FVERNIER Cindy 36UCB CLUB - AIES57:435:47 10.40139FEM1030 SCHAARBEEK
910.8692SAFI Kamran 18MINOR-NDAKO CBA57:445:47 10.39771MAL1000 BRUSSEL
911.9232MORTIER Maxime 26STUNNINGSTUNTIN57:475:47 10.39772MAL9820 MERELBEKE
912.6932BAUDEWEYNS David 41NEXUS COMMUNICA57:495:47 10.38773MAL4671BARCHON
913.8522NOVAIS Jorge 53INTELLECTUAL FI57:595:48 10.35774MAL1050 BRUSSELS
914.1922FDE VOS Lieselot 27SANORICE - DE T57:595:48 10.35140FEM9160, LOKEREN
915.3702DEMOLIN Olivier 47ARAG 158:125:50 10.31775MAL1050, BRUSSEL
916.3832FVAN DEN BRANDEN Sofie 22ATTENTIA 558:135:50 10.31141FEM9000 GENT
917.11192FDUBOIS Jennifer 39AW(TC) EUROPE_558:135:50 10.31142FEM1420 BRAINE-L'ALLEUD
918.5172MOJTO Michal 25WEBER SHANDWICK58:185:50 10.29776MAL1000, BRUSSELS
919.4952FLAENEN Ann 52KBC - THE A-TEA58:195:50 10.29143FEM3000 LEUVEN
920.5922LESY Jonas 25FORMICA58:205:50 10.29777MAL2650 EDEGEM
921.9402FRIXHON FLORENCE 32ENJOY LIEGE58:215:51 10.28144FEM4000 LIEGE
922.4152AGBENOU Koffi 48BUY WAY 158:215:51 10.28778MAL1000 BRUXELLES
923.9422FROBIOLLE maite 33BASSE SAMBRE CO58:335:52 10.25145FEM5640 METTET
924.10712FPROSINSKA Agnieszka 40#POLISHRUN.358:335:52 10.25146FEM1800 VILVOORDE
925.5252RAUWS Anton 26COLRUYT GROUP P58:345:52 10.25779MAL2800, MECHELEN
926.2252FDELCOURT Anais 29EY FINANCE TEAM58:365:52 10.24147FEM1831 MACHELEN
927.10562FLIJNEN Tine 32D.A.S. VLAAMS-B58:435:53 10.22148FEM1000 BRUXELLES
928.9212FVAN DE KEER Jill 37ING CARTA MUNDI58:485:53 10.21149FEM9420 ERPE
929.7822DEBREMAEKER Kevin 22VAN DEN NESTE B58:485:53 10.21780MAL1500 HALLE
930.10732FARON Aniela 34ANGELS OF EMPLO58:515:54 10.20150FEM1040
931.7492HENDRICKX Lennert 30SIEMENS SI TOTA59:015:55 10.17781MAL3945 HAM
932.10052FLUYPAERT Carolien 24CM COMPAS59:015:55 10.17151FEM1031 BRUSSEL
933.5742GEERTS Yannick 30ET GTI59:025:55 10.17782MAL1820 MELSBROEK
934.5372FDE BOEVER Heidi 42CSL BEHRING TEA59:025:55 10.16152FEM2800
935.10092LEMAIRE Gaëtan 34CM LAMA59:065:55 10.15783MAL1031 BRUSSEL
936.4792FREDERIX Johannes 37KBC INSURANCE R59:075:55 10.15784MAL3000 LEUVEN
937.2622FDE MEULDER Aurélie 41DPB459:145:56 10.13153FEM2020 ANTWERPEN
938.10382VERGADOS Ioannis 43I-FLASH VISION59:205:56 10.11785MAL1050 BRUXELLES
939.4822MEEREMANS Ivan 61KBC HIGH INSPEC59:285:57 10.09786MAL3000 LEUVEN
940.5892DETIÈGE François 47LES CROUSTILLAN59:285:57 10.09787MAL1300, WAVRE
941.8172FSCHOUWERS Veerle 38VRT - HR+59:355:58 10.07154FEM1043 SCHAARBEEK
942.6622FLOUWYCK Leen 38LOVELD 259:385:58 10.06155FEM9910, URSEL
943.7792FALBU Milena 34RUNISYS 259:405:58 10.06156FEM1831 DIEGEM
944.2962FHARRIS Francesca 36EU TEAM GEH – I59:445:59 10.05157FEM1180 BRUXELLES
945.11322HUBIN Sven 41LIDL HR59:455:59 10.04788MAL9000 GENT
946.10752FSPAEPEN Annemie 47A-TEAM59:465:59 10.04158FEM9100, SINT-NIKLAAS
947.7342FGORDILLO Noélia 40PROMETHERA 159:526:00 10.02159FEM1000 BRUXELLES
948.9062KAMARAJU Mithun 31[RBU] RAINBOW R1:00:066:01 9.98789MAL1150 BRUSSELS
949.8582FDE VEUSTER Sofie 34JUSTITIEHUIS BR1:00:166:02 9.96160FEM2812 MUIZEN
950.6332FBODSON Laurence 44APPH21:00:216:03 9.94161FEM7061 THIEUSIES
951.2422FWILMOTH Julie 42STO LTD TEAM 11:00:216:03 9.94162FEMG52 4TG, GLASGOW
952.8252FZICOT Catherine 45ENSEMBLE EN CHE1:00:216:03 9.94163FEM1081 KOEKELBERG
953.1892FROUHIKHORASANI Pegah 40ADECCO_NIKÉ POW1:00:316:04 9.92164FEM3000 LEUVEN
954.9872PEETERS Sietske -7980ENGINEERING TEA1:00:376:04 9.90790MAL9999
955.2112BUYTAERT Kurt 42ADECCO - TEAM 31:00:376:04 9.90791MAL2070 ZWIJNDRECHT
956.4122WALER Hopman BSH TEAM 11:00:386:04 9.90792MAL1090 JETTE
957.9852FX Alice BRUSSELS EKIDEN1:00:386:04 9.90165FEMX
958.6462LASSEEL Christophe ISS TEAM 4 'TAK1:00:426:05 9.89793MAL-
959.4962GUINAND Daniel 47KBC TEAM ALLEZ 1:00:486:05 9.87794MAL3000 LEUVEN
960.8102FEERDEKENS Fran 29PFIZERS BLUE DE1:00:536:06 9.86166FEM9160 LOKEREN
961.9092FGILLIOT Louise 25ING RUN FOR FUN1:00:576:06 9.85167FEM1200, WOLUWE-ST-LAMBERT
962.5142D'HOOGHE Olivier 26KLINIEK SINT-JA1:01:336:10 9.75795MAL9320 EREBODEGEM
963.6342FDEVLAMINCQ Manon 31APPH31:01:366:10 9.74168FEM7050 HERCHIES
964.4252FRANKEN Michiel 50HEIDELBERGCEMEN1:01:416:11 9.73796MAL2141VL, VIJFHUIZEN
965.9812TOSSENT Georges 60H-W-H1:01:426:11 9.73797MAL1350 ORP JAUCHE
966.9712HENRY Thbault 32SUD LUX FINANCE1:01:456:11 9.72798MAL6760 VIRTON
967.9132FDOUTREPONT Virginie 32ING DAILY BANKI1:01:476:11 9.71169FEM1040
968.3632FALLEN Nadia 27AMCHAM EU1:02:066:13 9.66170FEM1000 BRUSSELS
969.4392PALILLO William 32PRAYON TV1:02:156:14 9.64799MAL4480 ENGIS
970.11172TAKESHI Honda 92ZAKIHAMA B1:02:236:15 9.62800MAL1150
971.7072FOSMAN Sergean 34OLAF 31:02:416:17 9.57171FEM1049
972.3132FREGNEROVA Zuzana 42EU TEAM GEH – S1:02:546:18 9.54172FEM1049 BRUXELLES
973.10812VILLANUEVA García Jorge 49CARROS DE FOGUE1:03:046:19 9.52801MAL1200, BRUXELLES
974.3752HALFAR Michael ASAHI KASEI 31:03:206:20 9.48802MAL1070, BRUXELLES
975.2712GENE Hoornweg 53JVB 11:03:236:21 9.47803MAL2020 ANTWERPEN
976.2432FBELL Lauren 27STO LTD TEAM 21:03:326:22 9.45173FEMG52 4TG, GLASGOW
977.5182DENYR Frédéric 35MAGAZIJN TECHNI1:03:406:22 9.42804MAL9500 GERAARDSBERGEN
978.10682VAN DER HEYDEN Pascal 54YHAN BLAKE TEAM1:03:486:23 9.41805MAL2500 LIER
979.1982DEVILLE Pierre 50ADECCO_ONESTPAS1:03:526:24 9.40806MAL4460 GRACE HOLLOGNE
980.9462HECHT Xavier 52BCC 11:03:556:24 9.39807MAL1390 GREZ-DOICEAU
981.10612OLAVARRIA Opazo Jose Migu 33ZETES11:03:576:24 9.38808MAL1400
982.7102BARANOV Vladimir 32OMP 11:04:056:25 9.36809MAL2100, DEURNE
983.5962CAMPS Simon 35FSMA 31:04:096:25 9.35810MAL3320 HOEGAARDEN
984.3342FHARRIS Kojetska Ivana 37EU TEAM GEH THE1:04:136:26 9.34174FEM1000
985.6212FSTASSIN Patricia 52IMPACT 41:04:396:28 9.28175FEM7120
986.6842GOFFIN Benoit 42MUSÉE DE MARIEM1:04:526:30 9.25811MAL7140 MORLANWELZ
987.10172FDE VISSCHER Ellen 28CM ZORG SMB1:05:086:31 9.21176FEM1031 BRUSSEL
988.9332FGENICOT Jessica 40MELTINGPOTES1:05:196:32 9.19177FEM1360 PERWEZ
989.9452SEYLER Luc 34SAMBRE ET MEUSE1:05:386:34 9.14812MAL5060, FALISOLLE
990.4552SCHULTE Manuel 38KBC TREASURY SO1:06:016:37 9.09813MAL3000 LEUVEN
991.10882FRANSHUYSEN Evelien 31E = MARE D31:06:136:38 9.06178FEM1000 BRUSSELS
992.6442FFERNANDEZ Dominique ISS TEAM 21:06:486:41 8.98179FEM-
993.1882FHERNALSTEEN Audrey 28GLS RUNNING TEA1:07:066:43 8.94180FEM1620 DROGENBOS
994.7412LIBERT Francis 34DE SIXPACK VAN 1:07:596:48 8.83814MAL2980 ZOERSEL
995.6182FMARIËN Stefanie 30IMPACT 11:08:096:49 8.81181FEM2400 MOL
996.9202DE BEULE MAXIMILIEN 26LES MAMALAGEDAS1:09:356:58 8.62815MAL1420 BRAINE L'ALLEUD
997.8142FVIRGINIE Duprez 45UP2RUN1:10:287:03 8.52182FEM1050 BRUSDSEL
998.6322FPIREYN Virgine 39APPH11:10:367:04 8.50183FEM1460 ITTRE
999.11272POPA Alin 48PWC CRM TECH TE1:10:517:06 8.47816MAL1200, WOLUWE SAINT LAMBERT
1000.7172FDEMIERBE ELISE 31SUNDAY RUNNERS1:11:547:12 8.35184FEM1160 AUDERGHEM
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: 1 [2] 3