Persoonlijke zone
Imprimable
Brussels, 22/02/2020, BEL - Brussels Kampioenschap Scholenveldloop
Rapportenlijst > Garçons 2009 - 1200m - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
40 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PosNrNaamLeef.ClubTijdTkmGem.Scr
1.959SEGUY JAMES11MATER DEI5:104:19 13.941
2.903FADOUL SAMY11KA ETTERBEEK5:164:23 13.712
3.900ROCHDI YOUSSEF11BOODSCHAPINSTITUUT5:164:23 13.693
4.943KHOUYA ADAM11SINT-GILLISSCHOOL5:164:23 13.694
5.902CAMARA ABDEL11HENDRIK CONCIENCE5:254:31 13.325
6.941PETERMANS OTIS11SINT-ALBERT MOLENBEEK5:264:31 13.296
7.933CHEKEM JORDAN11POELBOS5:264:32 13.267
8.955FRANCART VICTOR11PRINSES PAOLASCHOOL5:264:32 13.268
9.908BORREMANS MATTEO11DE GOUDENREGEN5:274:32 13.259
10.914KOUBAI MOHAMMED11DE PUZZEL5:294:35 13.1310
11.909BENMESSAOUD ABDELJALIL11DE GOUDENREGEN5:304:35 13.1111
12.946DESAEGER NATHAN11SINT-JOZEFSCOLLEGE SINT-P5:314:36 13.0812
13.949DIABI BARACK11TEN NUDE5:314:36 13.0713
14.905DEROISY LUCAS11DE BLOEIENDE KERSELAAR5:314:36 13.0714
15.953EFFEDANI MOUSTAPHA11VOORZIENIGHEID ANDERLECHT5:334:37 13.0115
16.926HAJ HADDI ADAM11LEO XIII5:334:38 12.9916
17.928RGHIOUI HOUSSAIN11MARIA BOODSCHAP5:334:38 12.9917
18.920AYDOS EFE11HEILIGE FAMILIE5:364:40 12.8718
19.942VAN DE VELDE MAX11SINT-ALBERT MOLENBEEK5:374:41 12.8419
20.923RAES VIC11KOBN SINT-URSULA5:374:41 12.8320
21.932ROMAN SANCHEZ IKER11PARKSCHOOL5:384:41 12.8221
22.921AISSA MAHEL11HEILIGE FAMILIE5:384:41 12.8122
23.922EECKHOUT JOHN JOHN11KOBN SINT-URSULA5:384:42 12.8123
24.906D'OULTREMONT FELIX11DE BLOEIENDE KERSELAAR5:384:42 12.8024
25.950BALLIL ABDELKADER11VANDE BORNE5:394:42 12.7725
26.945BOCQUET MARTIN11SINT-JOZEF UKKEL5:394:43 12.7626
27.929SOUSSI NORDINE11MOZAIEK5:394:43 12.7527
28.947HOVELAQUE LUKAS11SINT-LUTGARDIS GANSHOREN5:394:43 12.7528
29.957VAN MOORTER MILO11BOODSCHAPINSTITUUT5:414:44 12.6929
30.901ANCIAUX MATHÉO11HENDRIK CONCIENCE5:414:44 12.6930
31.948DE PAUW DAVON11SINT-PIETERSCOLLEGE JETTE5:434:46 12.6131
32.913MAANI ADNAN11DE GROENE SCHOOL5:474:49 12.4832
33.924BEN MEITI AYMAN11KOBN SINT-URSULA5:474:49 12.4733
34.904AISSAOUI TLEMCANI TAHA11T' OVERBEEK5:504:51 12.3734
35.951BEECKMAN LUIZ11VIER WINDEN5:504:51 12.3735
36.954LAMBRECHT MENNO11VOORZIENIGHEID ANDERLECHT5:574:58 12.1036
37.931ABDELKADER ABDESLAM SOULEIMANE11PAPAGENO6:025:01 11.9637
38.958MASIALA KIESE DODI JULES11HEILIG-HART COLLEGE GANSH6:065:05 11.8238
39.925EL AMRANI MOHAMED11KOBN SINT-URSULA6:065:05 11.8239
40.912TEMSAMANI AHMAD11DE GROENE SCHOOL6:185:15 11.4640
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]