Persoonlijke zone
Imprimable
Wissant, 07-08/09/2019, FRA - Trail de la Côte d'Opale
Rapportenlijst > 21km - Resultaten
Zoek: Bladzijde: [1]
63 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.ScrGemeente
1.50401145214FRHIMBAULT Christine53FRAAC ROCHE SUR YON2:00:575:46 10.42221
2.50561546492FTELLIEZ Isabelle55FRAPÉRONNE ATHLÉTISME CLUB2:04:135:55 10.14267
3.4692FHAMOUR Fatima54FRA2:05:255:59 10.05296
4.4691FMONCHECOURT Marie Pierre52FRA2:11:056:15 9.61389
5.4600FBIERENT Sophie54FRATEAM OFF COURSE2:14:136:24 9.39441
6.4437FDE FRANCQUEVILLE Marie54FRA2:14:506:26 9.35451
7.5051FVASSEUR Elisabeth51FRA2:15:446:28 9.28457
8.4202FDEGEORGES Helene53FRA2:16:036:29 9.26462
9.4196FCOUVELARD Frederique55FRA2:18:016:35 9.13493
10.4884FLACHEVRE Christine57FRACLUB COURIR À GRAVELINES2:18:076:35 9.12497
11.5254FEVRARD Nadia53FRAJC BAUDOUR2:20:016:41 9.00528
12.4333FJOVENAU Claude52BEL2:20:106:41 8.99532
13.5146FHERSOEN Estelle50FRA2:21:396:45 8.90566
14.5202166828FALLELY Isabelle52FRARCA2:21:406:45 8.89567
15.4602FANTOINE Laetitia52FRA2:22:126:47 8.86578
16.5058FQUIRI Jocelyne50FRACHERRY J'Y COURS2:25:436:57 8.65638
17.4471FDE BRABANDERE Pia51BEL2:26:006:58 8.63646
18.4553FMOTTE Bénédicte56FRA2:26:226:59 8.61654
19.4810FGOFFLOT Régine54BELHRC2:27:467:03 8.53679
20.4485FBERGER Stéphanie50FRA2:28:217:04 8.49692
21.5321FLECLERCQ Bénédicte52FRA2:29:477:08 8.41731
22.5080FSACRE Annick51FRA2:30:067:09 8.39737
23.4814FDECOCK Bénédicte50FRA2:33:557:20 8.19815
24.4325FDENZLER Patricia55FRA2:34:307:22 8.16827
25.4680FPIAT Catherine59FRACOURIR À BERSÉE2:34:327:22 8.15829
26.4807FANDRÉ Nathalie52BELVERTIGO2:34:497:23 8.14832
27.4484FSARRAZYN Karine55FRA2:35:347:25 8.10837
28.4445FLOIEZ Sophie51FRA2:35:357:25 8.10838
29.4551FROQUETTE Christelle55FRA2:35:427:25 8.09840
30.4078FWAYMEL Françoise53FRA2:37:247:30 8.01868
31.4410FPETIT Delphine50FRALILLE RUNNING TEAM2:38:017:32 7.97880
31.4197FSPENDER Valerie52FRALILLE RUNING TEAM2:38:017:32 7.97880
33.4483FDELOBELLE Isabelle53FRALILLE RUNNING TEAM2:38:017:32 7.97882
34.4172FBOULET-SUPAU Hélène53FRAANTE DUNEM2:39:457:37 7.89909
35.4338FJOURET Laurence50FRA2:41:047:41 7.82937
36.4889FDESCAMPS Catherine56FRA2:41:137:41 7.82939
37.4986FVALÉRIE BARJOT Valérie53FRA2:41:187:41 7.81943
38.41891960822FTEMPLEMENT Stéphanie52FRAHEMAC2:42:337:45 7.75958
39.4685FGUILMAIN Jo50FRA2:43:157:47 7.72965
40.4447FOBLED Lucile50FRA2:43:297:48 7.71967
41.4726FMAILLARD Isabelle57FRALES COP1DABORD2:43:567:49 7.69974
42.5312FDUBURE Michele54FRAAC CAPPELOIS2:45:107:52 7.63985
43.4090FTOURRET Sylvie52FRALACQUEMENT2:45:207:53 7.62986
44.4103FDOLINSKI Marie-Noelle51FRA2:45:217:53 7.62989
45.4401FROCARD Carole50FRA2:46:127:55 7.58995
46.5013FBUSA Ingrid50BEL2:46:197:56 7.58996
47.4700FDUSAUTOIR Frédérique53FRA2:47:488:00 7.511010
48.5005FDEVIGNE Murielle53FRAFOULEES SAINGHINOISES2:48:568:03 7.461025
49.4293FBARRE Beatrice54FRACOURIR À GRAVELINES2:49:348:05 7.431035
50.4292FPISANI Catherine50FRACOURIR À GRAVELINES2:49:358:05 7.431036
51.4744FROQUE Elsa59POR2:50:268:07 7.391043
52.4267FMOTTE Patricia58FRA2:50:428:08 7.381047
53.4599FYVART Beatrice55FRA2:54:168:18 7.231067
54.4435FCATTEAU Dorothee53FRA2:54:168:18 7.231068
55.4613FSKILBECQ Kathy55BEL2:55:288:22 7.181079
56.4614FBAZDOULJ Nathalie51BEL2:55:288:22 7.181080
57.5331FCASSIN Marie-Line57FRAUSL JOGGING2:55:468:23 7.171081
58.5217FFROUMENTIN Véronique54FRALMC3:00:078:35 7.001113
59.41061618134FBENARD Cecile55FRAARTOIS ATHLETISME3:02:358:42 6.901121
60.4212FQUIEF Odile51FRA3:03:568:46 6.851124
61.4688FVANCOSTENOBLE Laurence54FRA3:04:458:48 6.821125
62.4698FDENIZOU Marie Pierre57FRAASC BALAN3:09:259:02 6.651133
DSQ5280FMALFOY Chantal51FRA1:43:27
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]