Persoonlijke zone
Imprimable
Wissant, 07-08/09/2019, FRA - Trail de la Côte d'Opale
Rapportenlijst > 62km Challenge - Resultaten
Zoek: Bladzijde: [1]
40 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.ScrGemeente
1.12135GRIBEAUVAL Ludovic42FRAAO CHARENTON ; JM CONSULT5:28:545:19 11.313
2.12133FRAMMERY Johann45FRAXTREM'RIDERS6:09:335:58 10.076
3.12098VANDEVANDEL Christophe40BELBORN TO RUN / MA & VA6:11:586:00 10.008
4.12087CHOMBART Samuel41FRATEAM DU CAILLOU6:13:216:02 9.9611
5.12085BREEN Christophe48FRACCCIE6:29:186:17 9.5614
6.12093TIRÉ Franck46FRATRAILEUR FORET D'EU6:33:426:21 9.4515
7.12117SAVARY Benoit45FRATRIATHLON LIEVIN6:35:346:23 9.4016
8.12139475155SXAY Stéphane48FRATRAIL DE GUERLEDAN6:42:026:30 9.2517
9.12033COLPIN Jean Noel45FRAAS AGNETZ6:45:436:33 9.1718
10.12073FICHEUX David45FRAUSF TEAM PRO SPORT6:54:366:42 8.9721
11.12008LARDEY-GOURDEN Thomas41FRAGPMD6:57:396:45 8.9123
12.12060BONVOISIN Eddy45FRAAS CRS 166:57:466:45 8.9025
13.12066PLUVINAGE Christophe45BELJCH7:10:096:57 8.6533
14.12028FICKERS Frederic48FRA7:12:076:59 8.6134
15.12086T308541DEBUYZER Arnaud47FRAPASS J'AIME COURIR7:18:157:05 8.4939
16.12014ROSEY Christophe48FRA7:21:517:08 8.4240
17.12099BARNAY Hugo40FRA7:33:397:20 8.2045
18.12111PICQUET Rodolphe48FRA7:46:367:32 7.9754
19.12141BREDELLE Loic43FRA7:49:067:34 7.9355
20.12124SERVAIS Richard45FRA7:56:567:42 7.8059
21.12000GALLIEZ David48FRARUNNING CLUB ESTAIMPUIS8:06:007:51 7.6562
22.12076BOUIN Bernard45FRATEAM GRAVELINES8:08:287:53 7.6264
23.12009LETORET Christophe43BEL8:12:087:57 7.5667
24.12011DUCOULOMBIER Benoit45FRARUNNERS DE BONDUES8:16:048:01 7.5070
25.12002PROVOST Sebastien44BELRUNNING CLUB ESTAIMPUIS8:16:148:01 7.5071
26.120891958334CHOUROT Christophe48FRAMAUBEUGE MARATHON8:36:308:20 7.2079
27.121091717107DANTEC Gilles47FRAEA CERGY PONTOISE ATHLÉTI8:41:478:25 7.1381
28.12042DRANCOURT Aurelien40FRA8:49:178:33 7.0383
29.12038CULOT Stephane47FRAJCPMFFLV9:02:108:45 6.8688
30.12070HEMBERGER Jerome42FRA9:03:488:47 6.8489
31.12122BOIN Jessy44FRABLANC NEZ TRIATHLON9:13:208:56 6.7292
32.12078JACOB Anthony43FRARUNNERS DE BONDUES9:19:329:02 6.6595
DSQ12079DANSET Bertrand43FRAUSF4:48:27
DSQ12046NAVEZ Frédéric40FRA8:25:26
DNF12115BECARD David40FRA
DNF12027KLISSING Michael40FRAEBTRAIL 52
DNF12059MACÉ Benjamin43FRADAWA RACE TEAM
DNF12021MAYEUX Christophe46FRA
DNF12026ROCKS Michael42BEL
DNF12080SOUFLET Jean40FRA
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]