Persoonlijke zone
Imprimable
Wissant, 07-08/09/2019, FRA - Trail de la Côte d'Opale
Rapportenlijst > 24km Challenge - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
40 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.ScrGemeente
1.12135GRIBEAUVAL Ludovic42FRAAO CHARENTON ; JM CONSULT1:42:024:16 14.113
2.12098VANDEVANDEL Christophe40BELBORN TO RUN / MA & VA1:45:394:25 13.634
3.12080SOUFLET Jean40FRA1:50:044:36 13.088
4.12060BONVOISIN Eddy45FRAAS CRS 161:52:084:41 12.849
5.12087CHOMBART Samuel41FRATEAM DU CAILLOU1:56:084:51 12.4012
6.12021MAYEUX Christophe46FRA1:56:184:51 12.3813
7.12046NAVEZ Frédéric40FRA1:56:584:53 12.3116
8.12117SAVARY Benoit45FRATRIATHLON LIEVIN1:59:004:58 12.1018
9.12133FRAMMERY Johann45FRAXTREM'RIDERS2:00:145:01 11.9820
10.12099BARNAY Hugo40FRA2:02:155:06 11.7825
11.12085BREEN Christophe48FRACCCIE2:03:215:09 11.6727
12.12139475155SXAY Stéphane48FRATRAIL DE GUERLEDAN2:03:565:10 11.6229
13.12008LARDEY-GOURDEN Thomas41FRAGPMD2:04:545:13 11.5330
14.12073FICHEUX David45FRAUSF TEAM PRO SPORT2:05:125:13 11.5031
15.12086T308541DEBUYZER Arnaud47FRAPASS J'AIME COURIR2:05:305:14 11.4832
16.12027KLISSING Michael40FRAEBTRAIL 522:06:035:16 11.4234
17.12033COLPIN Jean Noel45FRAAS AGNETZ2:06:295:17 11.3935
18.12014ROSEY Christophe48FRA2:11:125:28 10.9842
19.12093TIRÉ Franck46FRATRAILEUR FORET D'EU2:11:265:29 10.9643
20.12009LETORET Christophe43BEL2:11:395:30 10.9444
21.12076BOUIN Bernard45FRATEAM GRAVELINES2:13:535:35 10.7650
22.12028FICKERS Frederic48FRA2:14:215:36 10.7251
23.12059MACÉ Benjamin43FRADAWA RACE TEAM2:16:075:41 10.5853
24.120891958334CHOUROT Christophe48FRAMAUBEUGE MARATHON2:19:205:49 10.3462
25.12124SERVAIS Richard45FRA2:21:025:53 10.2164
26.12011DUCOULOMBIER Benoit45FRARUNNERS DE BONDUES2:24:446:02 9.9569
27.12079DANSET Bertrand43FRAUSF2:29:536:15 9.6179
28.12002PROVOST Sebastien44BELRUNNING CLUB ESTAIMPUIS2:30:346:17 9.5680
29.12078JACOB Anthony43FRARUNNERS DE BONDUES2:32:286:22 9.4481
30.12141BREDELLE Loic43FRA2:34:366:27 9.3186
31.12070HEMBERGER Jerome42FRA2:34:476:27 9.3088
32.12038CULOT Stephane47FRAJCPMFFLV2:35:026:28 9.2990
33.12066PLUVINAGE Christophe45BELJCH2:35:096:28 9.2891
34.121091717107DANTEC Gilles47FRAEA CERGY PONTOISE ATHLÉTI2:35:286:29 9.2692
35.12000GALLIEZ David48FRARUNNING CLUB ESTAIMPUIS2:35:536:30 9.2493
36.12115BECARD David40FRA2:37:236:34 9.1596
37.12042DRANCOURT Aurelien40FRA2:37:276:34 9.1597
38.12026ROCKS Michael42BEL2:37:336:34 9.1498
39.12111PICQUET Rodolphe48FRA2:40:136:41 8.99100
40.12122BOIN Jessy44FRABLANC NEZ TRIATHLON2:55:137:19 8.22116
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]