Persoonlijke zone
Imprimable
Weiswampach, 22-23/08/2015, LUX - Wämper Triathlon
Rapportenlijst > Triathlon International - Elite - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
51 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrNaamLeef.IOCClubTijdScrGemeente
1.6107HUBERT Pierre41BELATCC2:13:4233THIMÉON
2.6119LEGRAND Eric40BELTRISPEED MAMER2:14:4838WILTZ
3.6147PEETERS Benny44BELAATT2:18:0645AARSCHOT
4.6259KASS Laurent42LUX2:21:2358SOLEUVRE
5.6271OEDISUER Joachim48DEU2:21:5860
6.6020OBERWEIS Werner48LUXTRI-CELTIC2:23:4165BEAUFORT
7.6167RODRIQUE Emmanuel48BELP82:23:5166ANTHEIT
8.6269FELLER Steve43LUXTRISPEED MAMER2:26:2073
9.6169ROSSLER Pierre45LUXX3M MERSCH2:28:2078KNAPHOSCHEID
10.6059DALLONS Arnaud43BELATCC2:30:4088COUILLET
11.6041BOUDRY Bruno42BELWTDT2:30:5792NOKERE
12.6109JANSENS Mario44BELTRILLE2:31:2595VLIMMEREN
13.6112KÉVERS Jean41BELTITAN2:31:2996HOUTAIN-LE-VAL
14.6128MAAR Patrick44LUXCAB2:32:1298LAMADELAINE
15.6186THILL Serge44LUXCAB2:33:09101HOBSCHEID
16.6270CARRÉ Steeve43FRATRI SPEED MAMER2:33:22102MAMER
17.6264LAPLUME Christian49LUXTRI SPEED MAMER2:34:35104L-1711 LUXEMBOURG
18.6086GASPART Stephane45BELP82:38:59116TIHANGE
19.6174SCHOONJANS Michel42BELRCBT2:39:01117UCCLE
20.6091GRANDJEAN David41BELMONDORF DOAMINE THERMAL2:39:49118ARLON
21.6256WELTER John49LUX2:40:33120HOUWALD
22.6130MAHAUX Philippe42BELTRTS2:41:34126VAUX-ET-BORSET
23.6051CALDERON Santos41LUX2:44:50136GILSDORF
24.6057CUISENAIRE Pierrot43BELOTC2:45:56138THUIN
25.6102HENROTTE Didier44BELRUSTINE2:46:00139SIBRET
26.6082DUHEM Christophe48BELTRIGT2:47:19144KAIN
27.6278MODARD Jean47BEL2:47:55147
28.6161QUIRKE Colm41IRLTRILUX2:47:58148OETRANGE
29.6108HURRY Steve47LUXTRILUX2:50:29155FENTANGE
30.6113KIEKENS Filip43BELGETC2:51:11156GEEL
31.6101HENEFFE Olivier46BELATCC2:53:17160BIESME
32.6104HILBERT Georges42LUXNA2:54:40164BISSEN
33.6085FIORETTI Giorgio48ITARCBT2:55:13166UCCLE
34.6072DENIS Brieuc45BEL2:55:26167KAIN
35.6268SCIBETTA Stephane44BEL2:56:36170LIEGE
36.6056COSTE Fabrice42BELX3M TRIATHLON MERSCH2:56:40171CHRISTNACH
37.6033BAUSTERT Patrick49LUXCAD2:57:54173FENTANGE
38.6157PLATZ Franck43FRATRISPEED MAMER2:58:50174ESCH SUR ALZETTE
39.6148PERRINI Francesco49ITAVCSCHENGEN2:58:57175GREVENMACHER
40.6272SEIFERT Ulrike49DEU3:07:55189
41.6071DEMETS Kurt47BELWTDT3:13:32193INGELMUNSTER
DNF6036BERBIN Frédéric44FRATCSAFALCK
DNF6054CHIARETTA Simone41ITABTCETTERBEEK
DNF6077DICOP Alexandre40FRABTCAUDERGHEM
DNF6123LEVELING Francois44BELPMXARLON
DNF6131MAHIEUX Xavier40BELNAMUR
DNF6141MÜLLER Sascha47DEULAZ SAARBRÜCKENBECKINGEN
DNF6152PICARD Serge45BELHOUDEMONT
DNF6201WAGNON Japy40BELTHE RUNNING NATION CLUB LKEHLEN
DNF6205WINAND Christophe40BELTRIATHLIEGEVILLERS LE BOUILLET
DNF6257ZADET Mustapha48BELFREYMING-MERLEBACH
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]