Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Bouillon, 08/09/2018, BEL - Belgian Enduro Cup - Grand Raid Godefroy Enduro
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Spéciale 1 Insc.: 296, Strt.: 289, Finis.: 289  

  • Resultaat
  • Top
    1. FRANCK Gilles 0:02:47
    2. SOUSSIGNE Julien 0:02:48
    3. BRUWIERE Olivier 0:02:48
    4. DE VOCHT Bart 0:02:49
    5. VERSTREPEN Kenny 0:02:51
     
    Per categorie
    jun FRANCK Gilles 0:02:47
    eli SOUSSIGNE Julien 0:02:48
    ma1 BELAEY Kenny 0:02:57
    cad EVRARD Jacques 0:02:58
    ma2 HYLKEMA Herman 0:03:05
    ma3 EVRARD Bruno 0:03:07
    ebike MAES Patric 0:03:09
    dam MARCHAL Alexandra 0:03:25


    2.   Spéciale 2 Insc.: 296, Strt.: 289, Finis.: 289  

  • Resultaat
  • Top
    1. SOUSSIGNE Julien 0:02:52
    2. FRANCK Gilles 0:02:55
    3. DANIELS Nicolas 0:02:58
    4. DE VOCHT Bart 0:03:00
    5. HAVAUX Renaud 0:03:03
     
    Per categorie
    eli SOUSSIGNE Julien 0:02:52
    jun FRANCK Gilles 0:02:55
    ma1 BELAEY Kenny 0:03:09
    cad EVRARD Jacques 0:03:13
    ma2 HYLKEMA Herman 0:03:14
    ma3 EVRARD Bruno 0:03:19
    ebike MAES Patric 0:03:22
    dam MARCHAL Alexandra 0:03:41


    3.   Spéciale 3 Insc.: 291, Strt.: 284, Finis.: 284  

  • Resultaat
  • Top
    1. DANIELS Nicolas 0:01:14
    2. DE VOCHT Bart 0:01:14
    3. SOUSSIGNE Julien 0:01:15
    4. HYLKEMA Herman 0:01:15
    5. EVRARD Jacques 0:01:16
     
    Per categorie
    eli DANIELS Nicolas 0:01:14
    ma2 HYLKEMA Herman 0:01:15
    cad EVRARD Jacques 0:01:16
    ma1 CASTEELS Nicolas 0:01:17
    jun DEBOIS Jonas 0:01:18
    ma3 EVRARD Bruno 0:01:21
    ebike MAES Patric 0:01:22
    dam MARCHAL Alexandra 0:01:29


    4.   Spéciale 4 Insc.: 288, Strt.: 281, Finis.: 281  

  • Resultaat
  • Top
    1. SOUSSIGNE Julien 0:02:16
    2. DE VOCHT Bart 0:02:17
    3. FRANCK Gilles 0:02:19
    4. VERSTREPEN Kenny 0:02:22
    5. VAN INGELGOM Tom 0:02:22
     
    Per categorie
    eli SOUSSIGNE Julien 0:02:16
    jun FRANCK Gilles 0:02:19
    ma1 PAUWELS Ben 0:02:24
    cad EVRARD Jacques 0:02:28
    ma2 HYLKEMA Herman 0:02:28
    ma3 EVRARD Bruno 0:02:28
    ebike MAES Patric 0:02:32
    dam MARCHAL Alexandra 0:02:41


    5.   Spéciale 5 Insc.: 284, Strt.: 277, Finis.: 277  

  • Resultaat
  • Top
    1. DE VOCHT Bart 0:02:40
    2. DANIELS Nicolas 0:02:44
    3. FRANCK Gilles 0:02:45
    4. SOUSSIGNE Julien 0:02:46
    5. WARNET Manu 0:02:49
     
    Per categorie
    eli DE VOCHT Bart 0:02:40
    jun FRANCK Gilles 0:02:45
    ma1 CASTEELS Nicolas 0:02:51
    ma2 HYLKEMA Herman 0:02:55
    cad EVRARD Jacques 0:02:58
    ebike MAES Patric 0:03:00
    ma3 DESAGHER Gilles 0:03:03
    dam MARCHAL Alexandra 0:03:14


    6.   Spéciale 6 Insc.: 285, Strt.: 278, Finis.: 278  

  • Resultaat
  • Top
    1. SOUSSIGNE Julien 0:01:58
    2. DANIELS Nicolas 0:01:59
    3. DE VOCHT Bart 0:02:00
    4. FRANCK Gilles 0:02:00
    5. DEMUYLDER Jonas 0:02:02
     
    Per categorie
    eli SOUSSIGNE Julien 0:01:58
    jun FRANCK Gilles 0:02:00
    cad BOONEN Tom 0:02:05
    ma1 BELAEY Kenny 0:02:08
    ma2 HYLKEMA Herman 0:02:10
    ebike MAES Patric 0:02:13
    ma3 VAN DE WEERDT Frédéric 0:02:21
    dam MARCHAL Alexandra 0:02:24


    7.   Resultaat -  

  • General


  • Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen