Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Wissant, 07-08/09/2019, FRA - Trail de la Côte d'Opale
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   7km Insc.: 543, Strt.: 439, Finis.: 438  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. GEORGES Benoît 0:30:57
    2. MOULY Baptiste 0:31:14
    3. MOULY Aurelien 0:31:14
    4. PENNEQUIN Nicolas 0:31:23
    5. DULIEU Anthony 0:31:55
     
    Per categorie
    sem GEORGES Benoît 0:30:57
    jum MOULY Baptiste 0:31:14
    sef OFFE Caroline 0:38:17
    m1h REGNIEZ Alexandre 0:38:18
    m2h OFFE Nicolas 0:39:20
    m3h DEFIENNES Claude 0:40:42
    juf LEMOINE Zoe 0:42:44
    m1f GONTHIER Mélanie 0:45:10
    m2f POIRET Murielle 0:50:11
    m3f ROSSI Catherine 1:02:11


    2.   14km Insc.: 1292, Strt.: 1113, Finis.: 1107  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. DUMONT Jimmy 0:54:02
    2. ARTHUR BOISLEUX Arthur 0:54:16
    3. VANSTRAZEELE Mathieu 0:56:05
    4. COULON Aymeric 0:56:59
    5. BOITTE Arnaud 0:57:28
     
    Per categorie
    sem DUMONT Jimmy 0:54:02
    m2h ALLAERT Claude 0:59:45
    jum PETITJEAN Quentin 1:00:11
    sef BONANNO Sabrina 1:02:25
    m1h ROUE Arnaud 1:04:09
    m3h FOURNIER Dominique 1:04:56
    m1f CAILLE Christelle 1:09:39
    juf ROGGE Julie 1:12:45
    m2f CARBALLO Cécile 1:16:49
    m3f ANDRÉ Claude 1:26:18
    m4h MÖRSCH Walter 1:39:34
    m4f BOCQUET Réjane 1:48:26


    3.   18km Insc.: 916, Strt.: 784, Finis.: 760  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. GOSSART Jerome 1:15:56
    2. CLARENNE Sylvain 1:19:01
    3. GANTOIS Bernard 1:21:31
    4. VASSAL Nicolas 1:22:19
    5. LEPRETRE Benjamin 1:24:08
     
    Per categorie
    sem GOSSART Jerome 1:15:56
    m1h GANTOIS Bernard 1:21:31
    m2h THYS Luc 1:33:00
    sef BONGRAND Amélie 1:36:12
    m3h LAGANDOGNE Jean-Marc 1:39:13
    m1f BRZEZINSKI Sonia 1:44:44
    m2f FORTIN Corrine 1:46:21
    juf MULLENDERS Eline 1:56:45
    jum ACCETTONE Antoine 1:58:22
    m3f WERION Cecile 1:58:41
    m4h COLIN Richard 2:40:18


    4.   24km Insc.: 1561, Strt.: 1391, Finis.: 1365  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. LE TORTOREC Pierre 1:37:42
    2. LOTIGIE Maxime 1:37:52
    3. ANDRE Jean Eric 1:41:56
    4. BOULANGER Thibault 1:43:30
    5. ZDZIOBECK Arnaud 1:43:50
     
    Per categorie
    sem LE TORTOREC Pierre 1:37:42
    m1h MANETTE Olivier 1:44:43
    m3f MASUREL Odile 1:47:47
    m3h MAHIEU Hugues 1:48:56
    sef DELESPIERRE Marion 1:49:12
    m2h BOURNONS Éric 1:50:04
    m1f ELLEBOUDT Delphine 2:00:25
    m2f BLOMMAERT Christine 2:11:15
    m4h MICHAUX Christian 2:38:09
    juf DUCROCQ Soline 2:51:59


    5.   21km Insc.: 1343, Strt.: 1165, Finis.: 1148  

  • Resultaten
  • Detail
  • Top
    1. MICHEL Luc 1:24:40
    2. DELATTRE Benjamin 1:26:15
    3. BRAY Julien 1:26:25
    4. BURETTE Matthieu 1:28:19
    5. CLERX Arnaud 1:29:06
     
    Per categorie
    m1h MICHEL Luc 1:24:40
    sem DELATTRE Benjamin 1:26:15
    jum FAYT Jules 1:32:45
    m3h DESMIDT Christian 1:40:22
    sef DENIS Gwendoline 1:44:19
    m2h TURPIN RUDY Turpin 1:44:25
    m1f POULAIN Belinda 1:47:33
    m2f RHIMBAULT Christine 2:00:57
    m4h JOLIVET Alain 2:21:18
    m3f BRICHE Marianne 2:28:44
    m4f LIBERT Michel 2:54:20


    6.   31km Insc.: 1608, Strt.: 1437, Finis.: 1405  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. LORRIAUX Jean Pierre 2:05:29
    2. SPAGNOL Yann 2:17:19
    3. JACQZ Romain 2:19:17
    4. DUPONT DE DINECHIN Jean-Marie 2:20:22
    5. DUQUESNE Benoit 2:20:40
     
    Per categorie
    m1h LORRIAUX Jean Pierre 2:05:29
    sem SPAGNOL Yann 2:17:19
    m1f KUHN Geraldine 2:26:38
    m2h COLLOT Pascal 2:27:55
    sef CARDINAEL Sophie 2:32:10
    m3h OZBOLT Dominique 2:52:59
    m2f SMAGGHE Muriel 3:04:30
    m4h FERAUCHE Jean-Marie 3:26:49
    m3f DEBANDT Veronique 3:29:58
    jum AYRAN Franck 3:54:13


    7.   42km Insc.: 666, Strt.: 576, Finis.: 546  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. MUSELET Nicolas 3:11:21
    2. HACHE Nicolas 3:19:05
    3. SOHIER Sylvain 3:21:57
    4. TYRAKOWSKI Thomas 3:24:01
    5. LELIEUR François - Xavier 3:27:01
     
    Per categorie
    sem MUSELET Nicolas 3:11:21
    m1h SOHIER Sylvain 3:21:57
    m2h TRUYAERT Eddy 3:37:09
    m1f DANVERS Corine 4:16:23
    m3h DESMAZIERES Marc 4:18:55
    sef ELLEBOUDT Catherine 4:26:46
    m2f HAMONIC Isabelle 4:58:53
    m3f SZYJA Monique 5:30:56


    8.   62km Insc.: 819, Strt.: 696, Finis.: 634  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. PARISE Jonathan 4:33:12
    2. MATHISSART Thierry 4:40:11
    3. VRAUNAT Nicolas 4:44:50
    4. MAËS Paul 4:48:12
    5. RAFFIN Alan 4:54:19
     
    Per categorie
    sem PARISE Jonathan 4:33:12
    m1h BOWIE Michel 5:11:43
    m2h LEJEUNE Frédéric 5:18:07
    sef CANINO Aurore 5:52:41
    m3h CHEVALIER Laurent 6:06:24
    m2f MARTEL Sandrine 6:17:17
    m1f SÉVERINE Rabeuf 6:20:50
    m4h BEGUE Louis Philippe 8:56:53
    m3f DELBE Pascale 9:16:03


    9.   86 km challenge -  

  • Details


  • 10.   24km Challenge Insc.: 137, Strt.: 124, Finis.: 124  

  • Resultaat
  • Detail
  • Top
    1. DENEFFE Guillaume 1:37:43
    2. LALART Jean-Baptiste 1:41:19
    3. GRIBEAUVAL Ludovic 1:42:02
    4. VANDEVANDEL Christophe 1:45:39
    5. LOEUILLIEUX Pierre 1:45:48
     
    Per categorie
    sem DENEFFE Guillaume 1:37:43
    m1h GRIBEAUVAL Ludovic 1:42:02
    sef MC GUSHIN Alice 1:53:14
    m2h ANDRÉ Stéphane 1:56:38
    m3h CREPIN Philippe 2:15:56
    m1f BOCKEMUEHL Melanie 2:25:56
    m2f BARBIER Nathalie 2:45:27


    11.   62km Challenge Insc.: 137, Strt.: 124, Finis.: 98  

  • Resultaten
  • Detail
  • Top
    1. DENEFFE Guillaume 4:49:34
    2. LALART Jean-Baptiste 5:21:07
    3. GRIBEAUVAL Ludovic 5:28:54
    4. MC GUSHIN Alice 5:44:44
    5. TREMELET Henry 5:48:26
     
    Per categorie
    sem DENEFFE Guillaume 4:49:34
    m1h GRIBEAUVAL Ludovic 5:28:54
    sef MC GUSHIN Alice 5:44:44
    m2h ANDRÉ Stéphane 6:11:52
    m3h CREPIN Philippe 7:37:39
    m1f DELPHINE FATH Delphine 8:14:17
    m2f BARBIER Nathalie 8:23:03


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen