Persoonlijke zone
ImprimablePdf
La Roche-en-Ardenne, 29/07/2018, BEL - Castle Day Trail (BETRAIL)
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   12km Insc.: 188, Strt.: 164, Finis.: 164  

  • Resultaat
  • Top
    1. PIERLOT Julien 1:11:03
    2. DARTE Eric 1:11:14
    3. WOUTERS Wouter 1:11:14
    4. RAHIL Amine 1:12:57
    5. GRIGNARD Jonathan 1:12:57
     
    Per categorie
    seh PIERLOT Julien 1:11:03
    xxx DARTE Eric 1:11:14
    ve1 DHOOGHE Tom 1:18:45
    esh BRECHPOT Jarno 1:20:54
    ve2 VERVOORN Martin 1:21:02
    ve3 MOTTIN Jean-Philippe 1:22:00
    ai1 GERARDIN Beatrice 1:25:00
    ai2 MORTENSEN Anne Mette 1:25:14
    sef BARTHÉLEMY Séverine 1:25:16
    jug YERNA Théo 1:41:35
    esf LÉA Dubois 1:45:04
    ai3 FRIPPIAT Alix 2:09:46
    juf FONVILLE Aniek 2:10:51


    2.   24 km Insc.: 221, Strt.: 191, Finis.: 191  

  • Resultaat
  • Top
    1. PLEIJTE Tim 1:47:52
    2. MAQUET Arnaud 1:51:31
    3. VANDERSCHAEGHE Jerome 1:53:05
    4. KIEFFER Luc 2:01:30
    5. HENDERIECKX Kris 2:03:12
     
    Per categorie
    seh PLEIJTE Tim 1:47:52
    ve1 HENDERIECKX Kris 2:03:12
    esh VAN HECKE Tobias 2:09:07
    ve2 BAUDINET Jean-Pierre 2:14:26
    sef CORNET Géraldine 2:30:05
    ai2 VERLUYTEN Vera 3:00:05
    ai1 SCHEIPERS Ann 3:16:36
    ve3 SMOLDERS Jan 3:30:05
    ve4 LAMARQUE Christian 3:57:44


    3.   36km Insc.: 85, Strt.: 72, Finis.: 71  

  • Resultaat
  • Top
    1. WATERVAL Claude 3:03:09
    2. VAN DEN BRULLE Jo 3:09:58
    3. MOUCHET Stéphane 3:13:12
    4. RENARD Anthony 3:14:08
    5. BARTHELEMY Geldof 3:17:14
     
    Per categorie
    seh WATERVAL Claude 3:03:09
    ve1 MOUCHET Stéphane 3:13:12
    ve2 HAEGEMAN Geert 3:36:17
    sef HONDEQUIN Annabelle 4:00:14
    esh GILLARDIN Lucas 4:30:48
    ai1 FROEHLICH Svetlana 4:57:45
    ve4 PENING Christian 5:57:30
    ai2 DEKEYSER Carine 6:53:58


    4.   48 km Insc.: 71, Strt.: 60, Finis.: 60  

  • Resultaat
  • Top
    1. MAHIA Sébastien 4:42:29
    2. EISENHUTH Pierre 4:43:26
    3. VAN DEN BRIL Wouter 5:02:16
    4. SCHUMACKER Loïc 5:04:42
    5. GERMEYS Filip 5:05:03
     
    Per categorie
    seh MAHIA Sébastien 4:42:29
    ve1 VAN DEN BRIL Wouter 5:02:16
    ve2 PONCHON Michel 5:12:26
    sef THIEBAUT Nikita 5:19:14
    ai1 LEGENDRE Ninon 5:22:53
    ve3 VANDEN HEUVEL Jans 5:43:38


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen