Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Grand-Leez, 10/03/2019, BEL - Jogging de Grand-Leez
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   6km Insc.: 243, Strt.: 232, Finis.: 232  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. D'AURILIO Marvin 0:21:53
    2. GOLINVEAU Yoan 0:22:19
    3. LEONET Mathieu 0:22:21
     
    Vrouwen - Top
    1. MAES Julie 0:29:59
    2. PARMENTIER Luna 0:31:57
    3. GILLES Ania 0:32:23
     
    Per categorie
    SEH D'AURILIO Marvin 0:21:53
    VE2 VANDERBECK Yves 0:22:39
    VE1 LEDIEU Pascal 0:23:39
    ESH DELESTINNE Damien 0:24:05
    VE3 FIEVEZ Pierre 0:27:12
    JUG NIHOUL Célestin 0:29:25
    SEF MAES Julie 0:29:59
    ESF PARMENTIER Luna 0:31:57
    AI1 GREGOIRE Sandra 0:32:36
    AI2 DOOGAERTS Pascale 0:36:05
    JUF ANDRE Lilie 0:37:47
    AI3 GRANDJEAN Marie Christine 0:38:14


    2.   13km Insc.: 309, Strt.: 294, Finis.: 293  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. FLORIZOONE Thomas 0:52:02
    2. BROSSARD Papy 0:54:45
    2. WEITKUNAT Pepito 0:54:45
     
    Vrouwen - Top
    1. DIEUDONNÉ Anne 1:09:28
    2. PATRIS Stephanie 1:09:41
    3. GRÉGOIRE Julie 1:12:09
     
    Per categorie
    SEH FLORIZOONE Thomas 0:52:02
    VE1 BROSSARD Papy 0:54:45
    VE2 ETIENNE Fabrice 0:56:14
    ESH VERCOLEN Pierre 0:57:40
    AI1 DIEUDONNÉ Anne 1:09:28
    SEF PATRIS Stephanie 1:09:41
    VE3 COLIGNON Charles 1:10:28
    AI2 DEMOULIN Brigitte 1:16:15
    ESF DEMAIRE Barbara 1:16:43
    AI3 MAMERE Jacques 1:17:10
    JUG CASIEN Hugues 1:39:48


    3.   Marche nordique - 6,1 km Insc.: 24, Strt.: 20, Finis.: 20  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. DEGROX Naia 0:55:47
    2. BLONDEEL Annette 0:55:49
    3. LIZEN Anne Michele 0:55:49
     
    Mannen - Top
    1. D'HARVENG Vincent 1:03:59
    2. DEMARET Denis 1:15:36
    3. LAZARD Bruno 1:17:51
     
    Per categorie
    AI2 DEGROX Naia 0:55:47
    AI1 BLONDEEL Annette 0:55:49
    SEH D'HARVENG Vincent 1:03:59
    SEF CORNÉLIS Pascale 1:03:59
    JUF DECLERCQ Elsa 1:13:15
    VE1 DEMARET Denis 1:15:36
    VE3 LAZARD Bruno 1:17:51


    4.   Marche nordique - 13,7 km Insc.: 17, Strt.: 17, Finis.: 17  

  • Classement à l'arrivée
  • Vrouwen - Top
    1. PLOVIER Aline 1:33:40
    2. DE KETELE Julie 1:33:42
    3. ETIENNE Agnes 2:08:47
     
    Mannen - Top
    1. MOTTARD Xavier 2:00:35
    2. PALMEN Patrick 2:00:35
    3. MORTELLE Christian 2:08:33
     
    Per categorie
    AI1 PLOVIER Aline 1:33:40
    VE1 MOTTARD Xavier 2:00:35
    VE2 PALMEN Patrick 2:00:35
    AI3 ETIENNE Agnes 2:08:47
    VE3 CORNELIS Marc 2:15:40


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen