ImprimablePdf
Hannut, 19/01/2020, BEL - CrossCup Hannut (Championnats LBFA)
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   BENJAMINS MEISJES - BENJAMINS FILLES 2012 Insc.: 58, Strt.: 58, Finis.: 57  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. ROSSIUS AMÉLIE 0:02:00
    2. DRUEZ ANISSA 0:02:00
    3. THEYS FINNE 0:02:03
     
    Per categorie


    2.   BENJAMINS MEISJES - BENJAMINS FILLES 2011 Insc.: 69, Strt.: 69, Finis.: 69  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. VROOMEN NOELIE 0:01:52
    2. GORRENS ETOILIA 0:01:54
    3. DEMARET ALEXIA 0:01:56
     
    Per categorie


    3.   BENJAMINS JONGENS - BENJAMINS GARCONS 2012 Insc.: 63, Strt.: 63, Finis.: 62  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. GEORGES BAPTISTE 0:01:58
    2. WUYTS ROBBY 0:01:59
    3. DUVILLE MORGAN 0:02:00
     
    Per categorie


    4.   BENJAMINS JONGENS - BENJAMINS GARCONS 2011 Insc.: 98, Strt.: 98, Finis.: 97  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. OGER EMILIEN 0:01:48
    2. DEVOS GIEL 0:01:49
    3. SOLTANI SACHA 0:01:49
     
    Per categorie


    5.   PUPILLEN MEISJES - PUPILLES FILLES 2010 Insc.: 75, Strt.: 75, Finis.: 75  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. BARKACHE HIBA 0:03:23
    2. TYTGAT JOKE 0:03:30
    3. OOMS MAELYS 0:03:31
     
    Per categorie


    6.   PUPILLEN MEISJES - PUPILLES FILLES 2009 Insc.: 84, Strt.: 84, Finis.: 84  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. SERVAIS ELINE 0:03:21
    2. WINTQUIN MAYA 0:03:22
    3. LESENFANTS LÉNA 0:03:27
     
    Per categorie


    7.   PUPILLEN JONGENS - PUPILLES GARCONS 2010 Insc.: 87, Strt.: 87, Finis.: 87  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. BARRA LENNY 0:03:19
    2. PARENT TIM 0:03:24
    3. DE GREVE TRISTAN 0:03:27
     
    Per categorie


    8.   PUPILLEN JONGENS - PUPILLES GARCONS 2009 Insc.: 96, Strt.: 96, Finis.: 96  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. DOZO ELIOTT 0:03:19
    2. DEMARET THIBEAU 0:03:20
    3. BECKERS NATHAN 0:03:22
     
    Per categorie


    9.   MINIEMEN MEISJES - MINIMES FILLES 2008 Insc.: 79, Strt.: 79, Finis.: 77  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. PHILIPPE LUCIE 0:06:05
    2. NICOLAS MERESU 0:06:16
    3. DUJARDIN EMMA 0:06:24
     
    Per categorie


    10.   MINIEMEN MEISJES - MINIMES FILLES 2007 Insc.: 57, Strt.: 57, Finis.: 56  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER 0:06:00
    2. MATHYS XANTHE 0:06:01
    3. TIMMERMANS LOLA 0:06:04
     
    Per categorie


    11.   MINIEMEN JONGENS - MINIMES GARCONS 2008 Insc.: 66, Strt.: 66, Finis.: 66  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. DE BELDER MATTHIAS 0:05:39
    2. PHILIPPE TOM 0:05:46
    3. LAMBRECHT ADRIEN 0:06:00
     
    Per categorie


    12.   MINIEMEN JONGENS - MINIMES GARCONS 2007 Insc.: 73, Strt.: 73, Finis.: 73  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. RENDERS WILLEM 0:05:29
    2. VERVOORT MATS 0:05:31
    3. VANDERPOORTEN LOUIS 0:05:32
     
    Per categorie


    13.   KADETTEN DAMES - CADETTES FILLES Insc.: 74, Strt.: 74, Finis.: 74  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. ENKELS HANNAH 0:06:38
    2. VANDER CRUYSSEN MAAIKE 0:06:46
    3. THEUNIS IRIS 0:06:52
     
    Per categorie


    14.   CADETTEN JONGENS - CADETS GARCONS Insc.: 74, Strt.: 74, Finis.: 74  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. WACHTELAER KOBE 0:08:30
    2. SCHREUER TIMOTHÉE 0:08:34
    3. JEUKENNE SIMON 0:08:34
     
    Per categorie


    15.   SCHOLIEREN DAMES - SCOLAIRES FILLES Insc.: 52, Strt.: 52, Finis.: 51  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. GRANDJEAN LUCIE 0:10:09
    2. PEUSENS FIEN 0:10:09
    3. MICHALEC ABIGAIL* 0:10:21
     
    Per categorie


    16.   SCHOLIEREN HEREN - SCOLAIRES GARCONS Insc.: 59, Strt.: 59, Finis.: 59  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. KONTEH NOAH 0:14:11
    2. LENGELÉ ANTOINE 0:14:33
    3. LIEVENS CASPER 0:14:36
     
    Per categorie


    17.   KORTE CROSS HEREN - CROSS COURT HOMMES Insc.: 119, Strt.: 119, Finis.: 116  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. HENDRIX ROBIN 0:08:15
    2. DEFLANDRE CLEMENT 0:08:19
    3. D'HOORE WARD 0:08:22
     
    Per categorie


    18.   SENIOREN DAMES - SENIORS DAMES Insc.: 42, Strt.: 42, Finis.: 40  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. GOSK ANNA 0:23:27
    2. BIRKA ROXANA 0:23:36
    3. BARNES STÉPHANIE* 0:23:39
     
    Per categorie


    19.   SENIOREN HEREN - SENIORS HOMMES Insc.: 78, Strt.: 78, Finis.: 73  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. FITWI SAMUEL 0:30:07
    2. VERNON ANDY 0:30:12
    3. BOUCHIKHI SOUFIANE 0:30:13
     
    Per categorie


    20.   KORTE CROSS DAMES - CROSS COURT DAMES Insc.: 39, Strt.: 39, Finis.: 39  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. VANGANSBEKE ZENOBIE 0:05:31
    2. WELSCH MILLY 0:05:35
    3. JACQUEMIN MATHILDE 0:05:35
     
    Per categorie


    21.   JUNIOREN DAMES - JUNIORS DAMES Insc.: 16, Strt.: 16, Finis.: 15  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. NIJSSEN ANNELIES 0:16:26
    2. DOISON LUCILE 0:16:29
    3. DELREZ FLORINE 0:17:01
     
    Per categorie


    22.   MASTERS DAMES - MASTERS DAMES Insc.: 39, Strt.: 39, Finis.: 39  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. HOST SANDRINE 0:16:33
    2. LOGGHE EVA 0:17:03
    3. LEMAIRE NANCY 0:17:18
     
    Per categorie
    f40 HOST SANDRINE 0:16:33
    f35 LOGGHE EVA 0:17:03
    f45 LEMAIRE NANCY 0:17:18
    f50 VAN HOOYDONCK ELS 0:18:02
    f55 DEEGAN JULIE 0:20:09
    f60 BERG ANNE 0:24:11


    23.   JUNIOREN HEREN - JUNIORS HOMMES Insc.: 27, Strt.: 27, Finis.: 23  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. DEBROYER WOUT 0:21:15
    2. GERIS SIEMEN 0:21:33
    3. POPPE TOON 0:21:49
     
    Per categorie


    24.   MASTERS HEREN - MASTERS HOMMES Insc.: 130, Strt.: 130, Finis.: 125  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. VYNCK STEIN 0:21:55
    2. LAHBIB MEHDI 0:21:56
    3. DEBOUCK MATTHIEU 0:22:39
     
    Per categorie
    m35 VYNCK STEIN 0:21:55
    m40 DETHIER GAEL 0:22:50
    m45 NEMETH CHRISTIAN 0:23:02
    m50 VANDENBOSCH 0:23:22
    m55 VAN DAELE PATRICK 0:23:52
    m60 MATHY DOMINIQUE 0:26:47
    m65 PITTEVILS LUC 0:28:41
    m75 ODY YVAN 0:34:23