Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Brussel, 23/02/2019, BEL - Brussels Kampioenschap Scholenveldloop
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Filles 2012 - 620m Insc.: 74, Strt.: 59, Finis.: 59  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. GARNIER JULIE-JEANNE 0:02:49
    2. GOMBEER ELINA 0:02:54
    3. AVELYNE GAAJETAAN CORDELIA 0:02:55
     


    2.   Garçons 2012 - 620m Insc.: 83, Strt.: 50, Finis.: 50  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. CAMARA YOURA 0:02:42
    2. SANDOVAL ESPINOZA GIANNI 0:02:44
    3. ERNST NIELS 0:02:44
     


    3.   Filles 2011 - 620m Insc.: 71, Strt.: 50, Finis.: 49  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. GREGOIRE GAIA 0:02:44
    2. VAN GELDER NIKHEETA 0:02:44
    3. MIQUEU-VAN DER HOORN DUNE 0:02:50
     


    4.   Garçons 2011 - 620m Insc.: 72, Strt.: 52, Finis.: 50  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. BULEMBI BULEMBI DAEVON 0:02:27
    2. ANTHEUNIS ELIAS 0:02:29
    3. DUBOIS BAPTISTE 0:02:32
     


    5.   Filles 2010 - 620m Insc.: 68, Strt.: 51, Finis.: 51  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. LEGRAND LEONORE 0:02:33
    2. LBAKKARI ISRA 0:02:34
    3. GARNIER MAÏLIS 0:02:34
     


    6.   Garçons 2010 - 620m Insc.: 80, Strt.: 57, Finis.: 57  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. BONNE VICTOR 0:02:15
    2. BACHY ICARE 0:02:16
    3. GRAAS TIMOTHÉ 0:02:16
     


    7.   Filles 2009 - 1200m Insc.: 60, Strt.: 50, Finis.: 50  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. SERVAIS ELINE 0:05:13
    2. VERVAET LUCIE 0:05:21
    3. VAN DEN BRANDE LISE 0:05:22
     


    8.   Garçons 2009 - 1200m Insc.: 68, Strt.: 49, Finis.: 48  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. SEGOUY JAMES 0:04:37
    2. MONARD ELIAS 0:04:39
    3. VERDONCK LÉONARD 0:04:44
     


    9.   Filles 2008 - 1200m Insc.: 65, Strt.: 41, Finis.: 40  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. MBUYI MUJINGA PRINELLE 0:04:51
    2. GHOUMID NORA 0:04:53
    3. EPEMBO WAWA DARIANE 0:04:56
     


    10.   Garçons 2008 - 1200m Insc.: 68, Strt.: 43, Finis.: 42  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. ROBRECHTS ELLIOT 0:04:30
    2. OPPONG EMMANUEL 0:04:34
    3. SIX MATHIEU 0:04:36
     


    11.   Filles 2007 - 1200m Insc.: 60, Strt.: 42, Finis.: 42  

  • Resultaat
  • Vrouwen - Top
    1. VERMEIREN MATTIE 0:04:50
    2. ANTHEUNIS HELENA 0:04:51
    3. DU CAJU LEONIE 0:04:55
     


    12.   Garçons 2007 - 1200m Insc.: 51, Strt.: 29, Finis.: 29  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. MARCHANDISE FALLON PIERRE 0:04:21
    2. BACHY VIRGIL 0:04:25
    3. AGUIDI WAIL 0:04:26
     


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen