Persoonlijke zone
Imprimable
Weiswampach, 22-23/08/2015, LUX - Wämper Triathlon
Rapportenlijst > Triathlon YOUTH A-Juniors - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
61 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.PlaatsNaamGemeente
1.4037MATTHYS Dries18BELFT FORNAXX1:02:1212:27 4.821juhWEZEMAAL
2.4038MENGAL Arnaud18BELTTB1:02:3612:32 4.792juhBRAINE LE CHATEAU
3.4055VERBOVEN Yorben17BELKTT1:02:4112:33 4.791yagPULLE
4.4057VERSTRAETE Edouard17BELTRIGT1:03:2112:41 4.742yagFROYENNES
5.4029HERMES Eric19LUXCAD1:03:2412:41 4.733juhMAMER
6.4043MCCLYMONT Scott Marc17DEUSOFTWARE AG DSW1:03:3712:44 4.723yagBAD SODEN
7.4022CUYPERS Jarno16BELTRILLE1:04:0112:49 4.694yagVLIERMAAL
8.4047THIJS Nick19BELTRINITY1:04:4212:57 4.644juhKAPELLEN
9.4018BOUCKAERT Mathieu16BELMCCANTRITEAM BR1:04:5212:59 4.625yagZEDELGEM
10.4028GORGES Oliver17LUXC.A.BIELES1:05:0513:01 4.616yagGREVENMACHER
11.4041OLYSLAEGERS Arne18BELKTT1:06:1213:15 4.535juhPOEDERLEE
12.4045SERVAIS Thomas19BELTRTS1:06:4713:22 4.496juhFLEMALLE
13.4030HERNAERT Emilio17BELSP&O1:07:0313:25 4.477yagMERKSEM
14.4064ADAM Florian17BELMCCANN TRITEAM 1:08:0513:37 4.418yagOOSTKAMP
15.4063DEFRASNE Natan18BELTRTS1:10:0614:02 4.287juh
16.4071HEUKEMES Louis18BELSCBTRI1:10:1114:03 4.278juh
17.4039MESSIAEN Romain18BELTRIGT1:11:0314:13 4.229juhBLEHARIES
18.4008FLENAERTZ Kiara17BELUTO1:11:1514:15 4.211yafHOEILAART
19.4054VELDEMAN Pierre17BELRCBT1:11:5814:24 4.179yagBRUXELLES
20.4059WALTZING Antoine16BELBATSTH1:12:3814:32 4.1310yagLIBRAMONT
21.4004FDESAUNOIS Eline18BELSPTC1:12:5314:35 4.121jufSINT-NIKLAAS
22.4062DEPREZ Ruben17BELNLT1:13:0014:36 4.1111yag
23.4025GEORGE Mathias16BELBATSTH1:13:0114:37 4.1112yagREDU
24.4035LOSSEAU Thomas17BELRCBT1:13:2714:42 4.0913yagBRUXELLES
25.4066MATHAY Dylan18LUXLG ALZINGEN1:13:2714:42 4.0810juh
26.4024GANTOIS Romain18BELTRTS1:13:3514:43 4.0811juhMOMALLE
27.4068HEARSEY Tristan19LUXTRILUX1:14:0514:49 4.0512juh
28.4067BRUST Moris18LUXCELTIC DIEKIRCH1:14:0814:50 4.0513juh
29.4040MOLLERS Jérémy17BELTRIATHLON ARDEN1:14:0814:50 4.0514yagSTAVELOT
30.4042PIRON Quentin16BELTTB1:14:3614:56 4.0215yagCLABECQ
31.4001FCLAISSE Emma17BELTRIGT1:14:4214:57 4.022yafCHIEVRES
32.4056VERNELEN Stef16BELGLH1:15:1915:04 3.9816yagZICHEM
33.4049VAN CUTSEM Thibault16BELTTB1:15:3715:08 3.9717yagITTRE
34.4032JUNCK Alex17LUXTRILUX1:15:4315:09 3.9618yagFRISANGE
35.4031JASSELETTE François18BELTRTS1:15:4515:09 3.9614juhHODEIGE
36.4044SERVAIS Julien18BELTRIATHLON ARDEN1:15:5415:11 3.9515juhMALMEDY
37.4065LENAERTS Tom16BELTRITEAM EUPEN1:17:1215:27 3.8919yag
38.4027GILLIEAUX Léon16BELQ3T1:17:4615:34 3.8620yagMONT-SUR-MARCHIENNE
39.4006FKIEKENS Femke16BELGETC1:18:0915:38 3.843yafGEEL
40.4021COUROYER Nathan17FRATRIGT1:18:5015:46 3.8121yagHOLLAIN
41.4011FMOMMEN Inès16BELTRTS1:19:3815:56 3.774yafGEER
42.4036MATHEYSSEN Harald18BELBRTC1:20:1116:03 3.7416juhBRASSCHAAT
43.4016FSEYNAEVE Maura16BELEFC-ITC1:21:4416:21 3.675yafDESSELGEM
44.4026GHYZELINGS Loic18BELQ3T1:21:4916:22 3.6717juhSOMBREFFE
45.4015FPOISQUET Paulien16BELTRTS1:22:1116:27 3.656yafTONGEREN
46.4061FCOLLE Deborah16BELNLT1:22:5916:36 3.627yafOUTRIJVE
47.4050VAN NIEUWENHUYSE Tom16BELTTB1:24:3516:55 3.5522yagBRAINE-L'ALLEUD
48.4060PERMANNE Nicolas16BELTTB1:24:3516:55 3.5523yagWATERLOO
49.4034LEBRUN Pierre16LUXTRILUX1:26:0817:14 3.4824yagLUXEMBOURG
50.4017FSPINELLI Arianna16BELTTB1:26:4817:22 3.468yafBRAINE L'ALLEUD
51.4002FCOULEMBIER Sara16BELNLT1:27:3317:31 3.439yafAVELGEM
52.4058VINCENT Vandenbroecke17BELATCC1:27:3917:32 3.4225yagCOURCELLES
53.4007FLEMAHIEU Ilse18BELMC3TB1:28:0817:38 3.402jufSINT-KRUIS
54.4005FGORGES Nina19LUXC.A.BIELES1:35:1819:04 3.153jufGREVENMACHER
DNF4019CLAISSE Etienne19BELTRIGTjuhCHIEVRES
DNF4023EICHER Tom18LUXjuhKEHLEN
DNF4070FIXEMER Niklas17DEUTRI SPEED SAARyag
DNF4069HEMMERLING Felix19DEUjuh
DNF4033KIVERYN Troy17BELSP&OyagDUFFEL
DNF4012FMUYS Lore19BELATRIACjufDUFFEL
DNF4046STARK Christopher17DEUDJK DUDWEILERyagBLIESKASTEL-LAUTZKIRCHEN
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]